Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.09.2012 РУКОДІЛЬНИЦЯ, ТРУДІВНИЦЯ

Нашій односельчанці, мешканці Лисичого Галині Юріївні Остапчук днями сповнилося 80 славних літ. Вийшла вона в світ з немалої сім’ї – мала трьох братів (сьогодні вже покійних). Мама померла від хвороби ще у 70-ті роки. Батько був фронтовиком: повернувся з війни переможцем, але майже відразу попрощався з життям від тяжкої роботи та голоду: пішов на поле косити і не повернувся... Тож матері Галини Юріївни довелося самотужки ставити на ноги чотирьох дітей…
     В колгоспі Галина замолоду була простою трудівницею. Згодом поставили у польовій бригаді ланковою. Обробляли буряки, цикорій, картоплю, кукурудзу, брали участь у гарячих жнивних роботах. Жінка завжди мала хороший характер, а тому до неї тягнулися люди. Молодь брала з неї приклад. На жаль, особисте життя її склалось не зовсім так, як мріялось: пішла Галина заміж у Полянь за Петра Форсюка. Той був вдівцем, уже мав своїх дітей. Та недовго прожили в парі – Господь забрав Галининого супутника життя. Довелось повертатись у рідне село.
     І все ж, Галина Юріївна має хорошу родину, зокрема, чотирьох племінників, котрі з нею родичаються. Зараз вона мешкає самотньо, проте була і залишається в селі неперевершеною майстринею вишивання гладдю. Галина Юріївна багато вишила і собі, і людям рушників, наволочок, навчала на вечорницях молодиць, як треба тримати голку з ниткою…
     Ось чому цю працьовиту жінку вітали з ювілейною датою усі лисиченці, а особливо Пелагея Бендель, Фаїна Базан і Марія Брудь. Бажали їй здоров’я і довголіття кума Ганна Степанюк із дочкою-хрещеницею, сусіди Матвійчуки, Романюки і Гаврилюки.
     Марія ТРОЦЮК,
     колишній завідувач клубу с.Лисиче.
     


  коментарі: 2

вік : а чому такі не йдуть в верховну зраду.сидіти там і займатися рукоділям і натискати кнопки вона зможе за командою.  (написано 16.09.2012 в 09:54 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Небайдужий. : Віку! Дай Боже, щоб про тебе написали такі гарні слова.  (написано 16.09.2012 в 10:52 з адреси:  98-167-54-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 7 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 9 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік