Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 15.09.2012 У ЗРАДЛИВОМУ СВІТІ

Почула якось в одній чоловічій розмові такі слова: «Дружина – це жінка, це матір моїх дітей. Це та людина, яка має мене як чоловіка леліяти, доглядати щоб вдома було все в порядку. А коханка – це для душі. Це – кохання, це – пристрасть і т.д.». Відверто кажучи, мене обурила така думка, і я задумалась, як образливо це чути. Чоловік звалює на дружину всі сімейні проблеми: дітей, кухню, господарство, іншу роботу, (а якщо в селі, то ще й безліч інших проблем) дружина була йому коханкою, «обходжувала» його, як принца і всю увагу приділяла, тільки йому єдиному.
     Таким егоїстам навіть в голову не приходить, що жінка вдома - це теж жінка, яка чекає від свого чоловіка слова кохання, уваги, хоч деколи - квітів. Адже, незважаючи на те, дружина то чи коханка, вона є жінкою і потребує любові, уваги та поваги, а не бруднослів’я і черствості.
     Адже завдяки тому, що вдома є гарна господиня, діти доглянуті, чоловік, не обтяжуючи себе сімейними клопотами, й дозволяє собі розпусне життя. Я в цьому переконана.
     Подивіться на жінок, які в шлюбі. Подивіться уважно, чоловіки, на своїх дружин - який погляд у них безрадісний, заклопотаний, немає живого блиску в очах. І погляньте на тих жінок, які живуть безтурботно, не обтяжують себе сімейними проблемами, піклуються тільки про себе і переймаються думкою, кого б де «підчепити». Неважливо, чи в чоловіка є сім’я - аби були гроші та щоб задовольнив її хтивість. І чоловіки йдуть на цей веселий погляд, не задумуючись, що їх вдома чекає дружина, яка жде гарних слів, подяки, ніжності та любові.
     Ось коли це все проаналізуєш, приходиш до висновку, що наші чоловіки втратили таке важливе почуття відповідальності перед сім’єю, перед жінкою, яку взяв собі за дружину, на якому тримається сім’я. Адже зрадливе життя, яке дозволяє собі одне із подружжя, завжди веде до краху сім’ї.
     Страшно, що це явище нині підтримується і в суспільстві. Кожен фільм, кожна програма по телевізору супроводжуються зрадою, коли толку не добереш, хто з ким живе. Що з нами буде?
     Тамара ДОБРОТА.
     


  коментарі: 1

Олександр : ...коли толку не добереш, хто з ким живе...І не тільки в кіно!  (написано 17.09.2012 в 17:13 з адреси:  SOL-FTTB.87.41.119.46.sovam.net.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 9 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік