Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.09.2012 ВИХОВАННЯ ЖІНОЧНОСТІ

Мама купила косметику. Не собі – донечці. Їй же має сповнитись 12 років. То це у подарунок на день народження: дитяча губна помада, тіні… Мені якось аж незручно стало, коли жінка, добра моя знайома, ніби виправдовуючись переді мною, сказала про те, як важливо змалку привчати дівчат фарбуватись і доглядати за шкірою - мовляв, у цьому й полягає виховання жіночності. Я, звичайно, висловила свою думку, а ще сказала, що напишу про це замітку в газету бо ця тема давно мене хвилює.
     Жіночність у наш час багатьма сприймається як прояв слабкості, подекуди вона здається навіть непристижною. Ми бачимо скрізь море сучасної бульварної літератури для дівчаток-підлітків, яка розпалює чуттєвість, навіть думку про допустимість інтимних взає- мин у підлітковому віці. Еталоном сучасниці виступає напориста, самовпевнена, нетерпляча героїня, яка не соромиться нав’язуватись хлопцям. Вона ставить на перше місце фізичне задоволення, порушуючи всі моральні норми, називає їх застарілими дрімучими забобонами. Для хлопців вона «своя», бо курить, п’є, матюкається і навіть займається карате. Її стиль - рішучість, агресивність, грубість. Вона здатна «покласти на лопатки» будь-якого противника. Правда, важко уявити її ніжною турботливою мамою чи дружиною... Хоч дівчині здається, що вона горда і незалежна, вільна, що весь світ лежить біля її ніг, що всі готові умлівати бі-ля неї. Як би ж то! У більшості випадків юнаки дивляться на таких як на річ чи об’єкт тимчасового використання. Про почуття чи якісь хвилювання-переживання не може бути й мови. Це навіть смішно. Для спільного життя юнак шукає іншу:
     - Гарну, як калина з морозу, ніжну, як лугова м’ята, чисту, як у спеку вода з криниці, - прочитала в одному з одкровень старшокласників. Вони писали твори-роздуми, коли готувалися до години спілкування на тему «Сучасна ді-вчина. Яка вона?» А ось ще цікаві рядочки:
     Принеси мені свою ніжність -
     Ні краплинки не розхлюпну,
     Принеси ти душі чарівність -
     Наче сонце, наче весну…
     У наш надзвичайно складний час ой як непросто виховати таку дівчину. Батькам, котрі серйозно задумуються про майбутнє своїх дочок, я порадила б більше уваги приділяти романтичному вихованню дівчаток - романтизм дивовижним чином загартовує душу, тим біль- ше, що він відповідає самій жіночій природі; спонукати дівчаток читати класичну літературу, хоч це зараз дуже складно (її замінили ком- п’ютер, телевізор). Але я знаю родини, у яких прижилися години сімейного читання, і це здорово!
     Згадуйте нашу і зарубіжну історію, де є немало прикладів жіночої доброти, чистоти, милосердя, самопожертви; частіше ставте дів- чаток у ситуації, коли їм треба про когось потурбуватися. А ще не забувайте про власний приклад (і це, мабуть найголовніше!), який подаєте дочкам своєю поведінкою і своїм стилем життя. Тож нехай ва-ші донечки ясними сонечками світять для вас!
     Марія КАРАВАН, м. Славута.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 2 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 2 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік