Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - auto insurance companies in indianapolis
     
  &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.09.2012 ВИЙТИ ЗАМІЖ – БУТИ ЗА МУЖЕМ?

Я - приватний підприємець. Працюючи на ринку, не раз чую нарікання жінок на своїх чоловіків: і те не роблять в господарстві, і те погано, і не ніжні, і не ласкаві. Ось чому хочу сказати, що, за великим рахунком, ми самі їх такими зробили. Так, так! Ми своєю емансипацією забрали у них все, де вони могли б виразитися, утвердитись як сильна стать. Ми пересіли на автомобілі, мотоцикли, скутери, та що там таїти - і на трактори також! Полагодити кран? Будь ласка, вміємо. Нарубати дров? А чом би й ні! Щось збудувати? Також хватаємось за сокиру чи кельню. Тому що нам так зручніше, так скоріше і принижуватись не потрібно!
     Дорогі жіночки, милі дівчатка! Розумні, ніжні, красиві. Залишайтесь і надалі такими – тендітними, такими, які потребують ласки і турботи. Дозвольте вашим чоловікам піклуватися про вас, налагоджувати ваш побут і ваше життя. Попробуйте побути слабкими! Дайте їм можливість дбати про сім’ю. Ви нічого не втратите, якщо зайвий раз підійдете до свого чоловіка, попробуєте переконати його, що, крім нього, ніхто так добротно, так надійно цього не зробить. Похваліте його за це!
     Дайте можливість чоловікові відчути себе вашою опорою, захисником, сильною статтю біля вас. А ви побудьте поряд із ним слабкою, ніжною, коханою. Мамою, дружиною, бабусею. Скажіть своїй половинці, як ви дорожите його любов’ю і увагою як добре, що він є у ваших дітей та внуків. Повірте моєму досвіду дружини з 40-річним стажем, мами, свекрухи і бабусі. І ви від цього тільки виграєте!
     Звичайно, в житті все може статись, і зла розлучниця може дорогу перейти. Навчіться прощати й любити - заради дітей, заради минулого кохання. І до вас повернеться все прекрасне! Не втомлюйтесь бути коханими і слабкими. Адже це тільки здається, що життя довге й усе встигнете. Умійте бути щасливими, коханими! Дайте вашим чоловікам відчути себе біля вас захисниками, мужчинами. Адже мужчина – це муж в чині, до якого ви його підняли. Дозвольте ж йому турбуватись про вас! Тим часом не забувайте йому підкреслювати кожен раз, що ви з ним поряд відчуваєте себе жінкою, королевою. Це - наш маленький секрет. Кохання вам, взаємної поваги!
     Олена ТУРИЦЬКА, підприємець, м.Славута.
     


  коментарі: 2

вік : так ви хотіли бути сильними незалежними і завжди бути зверху забувши що проти природи зась.а зверху можете бути тільки в інтимі.  (написано 16.09.2012 в 09:57 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Олександр : До жінки промовив: Помножуючи, помножу терпіння твої та болі вагітности твоєї. Ти в муках родитимеш діти, і до мужа твого пожадання твоє, а він буде панувати над тобою.
     (Бут.3:16) 
(написано 17.09.2012 в 17:20 з адреси:  SOL-FTTB.87.41.119.46.sovam.net.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 6 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік