Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.09.2012 ВО ІМ’Я СЛАВИ ПРЕДКІВ - ЯК ЗАПОВІТ НАЩАДКАМ

У с.Двірці Ізяславського району (як написала газета “Подільські вісті”) відбулася авторська презентація книги журналіста Олексія Тимощука "Двірецько-Пересопницьке Євангеліє: Історія. Творці. Таємниці", приурочена 456-й річниці початку роботи над Україн- ською Першокнигою у цьому волинському селі. Особливу значимість цієї події для патріотичного виховання учнівської молоді та вивчення славного минулого нашого краю відзначив і голова Хмельницької обласної державної адміністрації Василь Ядуха, за особистого сприяння котрого книга побачила світ. Для славутчан приємно було дізнатися про це, тому що Олексій Тимощук у свій час після закінчення навчання у вузі починав свій шлях у журналістику саме з редакції газети «Трудівник Полісся», де працював декілька років поспіль відповідальним секретарем.
     Двірець для презентації Олексієм Тимощуком, який народився на Ізяславщині, вибраний не випадково. Адже історично справедливо і символічно, що книгу про Двірецько-Пересопницьке Євангеліє перші читачі побачили саме на тій землі, де у середині XVI століття в монастирі князів Заславських при церкві Святої Трійці розпочалося творення національної святині України. Вперше мешканці Двірця змогли у цей день ознайомитися і з факсимільною копією Двірецько-Пересопницького Євангелія, яка нині зберігається в Ізяславі.
     Сім років йшов автор до цієї події! У книзі, яка вийшла під грифом Національної академії педагогічних наук України та має статус навчального посібника, детально розповідається про творців та меценатів Першокниги, людей, котрі доклали зусиль для її збереження, порятунку і вивчення. У ній розкривається велич патріотичного подвигу княгині Анастасії Заславської та її сподвижників — православних монахів Григорія і Михайла, підіймається завіса над таємницями, пов'язаними з Першокнигою.
     У часи переслідувань та утисків, полонізації та окатоличення українських земель на Волині створена національна святиня українців, на якій нині присягають новообрані Президенти і якій, на жаль, на Ізяславщині не віддано належної шани - досі у Двірці не встановлений навіть пам'ятний знак та не відремонтована дорога до одного з історично значимих та туристично привабливих місць як Хмельниччини, так і України.
     На презентації "книги про книгу" Олексій Тимощук, який на даний час працює відповідальним секретарем редакції газети «Подільські вісті», висловив сподівання, що навчальний посібник стане у нагоді всім небайдужим, кого цікавить історія рідного краю. В свою чергу, присутні представники районної влади та місцевого самоврядування повідомили, що до Дня села, який святкуватиметься наприкінці вересня, в центрі Двірця відбудеться урочисте відкриття пам'ятного знака Українській Першокнизі. "Це - справа честі!" - запевнили вони журналістів.
     Навчальний посібник "Двірецько-Пересопницьке Євангеліє: Історія. Творці. Таємниці" за сприяння директора Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Василя Климчука буде безоплатно передано у всі школи Хмельниччини.
     Н. ЖУРБА.
     На фото автора: презентація книги "Двірецько-Пересопницькє Євангеліє: Історія. Творці. Таємниці" у Двірці.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік