Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 10.09.2012 “СУДДЯ ХОВАВ ОЧІ...”

Екс-мер Нетішина програла суд
     Вінницький апеляційний адміністративний суд не задовольнив апеляцію Ольги Омельчук, колишнього міського голови м.Нетішина. Після того, як Славутський міськрайонний суд 27 червня відмовив їй у задоволенні позову до Нетішинської міської ради про визнання недійсними протоколів лічильної комісії ради щодо дострокового припинення її повноважень як міського голови і поновлення на відповідній посаді, екс-мер подала апеляційну скаргу.
     І ось Вінницький апеляційний адміністративний суд розглянув її. "Я програла суд, - повідомила сама Ольга Омельчук. - Зауважу: коли суддя читав постанову, то ховав очі, а його руки тряслися. Мабуть, було соромно".
     Однак на цьому Ольга Іванівна і не думає зупинятися. Вона вже готує касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду.
     Нагадаємо, позачергова сесія Нетішинської міської ради, яка відбулася 13 березня цього року, закінчилася тим, що депутати достроково припинили повноваження міського голови Ольги Омельчук. За це рішення проголосували 27 обранців. За словами екс-мера Нетішина, цієї кількості замало. "Математика дуже проста і зрозуміла не лише юристам: у Нетішинській міській раді 40 депутатів плюс міський голова. Необхідна кількість голосів для відставки мера дві третини - тобто 28 голосів", - каже Ольга Іванівна.
     За публікацією Сергія ПІДКОПАЄВА, газета «Поділля».
     


  коментарі: 4

вік : ти бачиш.не можна за вуха відтягти від корита.дуже молода для мера.хай спочатку попрацюе секретуткою  (написано 10.09.2012 в 14:48 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
О.М. : Дурні ви дурні. Цеж Ядуха і регіонали її зняли а зараз рулять як хочуть в Нетішині.  (написано 11.09.2012 в 09:56 з адреси:  176-8-15-20-slvt.broadband.kyivstar.net)
Свій : сайт  (написано 11.09.2012 в 23:26 з адреси:  23-68-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік