Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.09.2012 ІГОР ПІГОЛЬ: ВЧОРА НАС ПОЗБАВИЛИ МОВИ, А СЬОГОДНІ ЗАБИРАЮТЬ ЗЕМЛЮ

6 вересня, майже вночі, Верховна зРада України прийняла закон про створення земельного банку.
     "За" проголосувало 242 депутати при мінімально необхідних 226. Всі голоси – провладні.
     Проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" фактично створює передумови для функціонування ринку землі.
     Закон, який повинен вступити в силу з 1 січня 2013 року, передбачає створення Державного земельного банку, який повинен надавати сільськогосподарським підприємствам кредити до 5% від ставки Нацбанку.
     Фермерський рух, який мав би набрати шалених обертів зі збільшенням кількості селянських господарств, ледь жевріє через непомірні податки, величезні кредити і грабіжницькі закупівельні ціни на продукцію агропромислового комплексу. І все це на тлі збільшення вартості пального, насіння, техніки, агрохімікатів.
     Зате у нас нарощують м’язи корпоративні латифундії з іноземним капіталом. За мінімальних витрат на підтримання родючості землі та активного введення в оборот комерційних культур (зернових, соняшнику, кукурудзи) вони обробляють сотні тисяч гектарів, забезпечуючи інтенсивною працею лише невеличку групу щасливчиків-механізаторів. Адже їх загін у п’ятдесят чоловік здатен обробляти за сезон по десять тисяч і більше гектарів ріллі.
     Зубожіле населення за 21-н рік існування незалежної України так і не народило середнього класу, який є потужним чинником державотворення. Адже що заможніший народ, то міцніша держава і що більше у нього коштів, то більша гарантія, що земля стане власністю саме свого народу. Та не судилося.
     Чи не завдяки, у тому числі, ось такім "подарункам для олігархів", так прагне знову стати депутатом українського парламенту співвласник аграрної корпорації "Сварог Вест Груп" Сергій Буряк?..
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 9

патріот : У моєму колишньму селі Василькові всю землю була скупила Інсеко. Зараз вона наче розорилася але землю не віддає вона її висушила і витягнула всі соки. тепер взагалі не віддасть. треба казати людям що їх чекає якщо ця банда буде далі правити.  (написано 07.09.2012 в 18:15 з адреси:  46.247.226.164)
вік : згоден.але крім інсеко е ще інші благодійники.один кандидат заберае землю другий здоровья через агітацію будівництва 3і4 блоків хаес.вони варті один одного.  (написано 07.09.2012 в 20:35 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : сьогодні був прикро враженний коли побачив як дівчатка по 14-16 років після ночі повилазили з арарату.аодна з них без сорому запропонувала мені за 50гр.видно за ніч не добрала.а на 2 поверсі почали функціювати гральні автомати.питання до депутатів і мера.коли буде покладено край неподобству яке розбещуе молодь славути.видно для богдановича комфортно працювати з успішною молоддю.і за кордон з ними зїздити.де чиновники від освіти.що.потрібно знову піголю і калашнікову братися до справи.а коли все буде зроблено депутати будуть кричати що вони припинили ці неподобства.негідники які тільки підвищують тарифи і голосують за підняття посадових окладів чиновникам від влади.ганьба.  (написано 08.09.2012 в 11:33 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : будемо брати вила і вносити як купу лайна.почнемо поки що з нашого.пора чистити авгіеві конюшні.а стосовно підпільного будинку розпусти то там дуже часто можна побачити владніх ділків і депутатів.видно тягне на дарминку.я зробив запит прокурору.побачимо результат.а хто не вірить то підіт провірте.пограйте .  (написано 09.09.2012 в 06:46 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : це все припиниця тільки тоді коли люди перестануть туди ходити.  (написано 09.09.2012 в 10:18 з адреси:  46.247.240.14)
вік : в новомі світі при новому поколінні коли відновлятся моральні принципи і зьявится гордість за державу.потрібно підключати націоналістів які не допустять засилля чорних і ж...в.слава патріотам  (написано 09.09.2012 в 10:43 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
небайдужий : Все їм мало. Може подавляться?  (написано 12.09.2012 в 11:33 з адреси:  30-163-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 6 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік