Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 06.09.2012 «ТУТ – МОЯ СІМ’Я, МОЯ РОДИНА!»

Випала нагода познайомитись із першокурсниками Славутського ліцею на першому дзвонику. Тим більше, що цей наймолодший в області професійний заклад пропонує своїм вихованцям у цьому навчальному році опанувати три нових професії...
     «Під прапор України – струнко!» Ліцеїсти завмерли під звуки Державного гімну, а далі урочисту атмосферу розбавили хвилини знайомства з однокурсниками, викладачами та керівництвом ліцею. Свято відкрила його директорка Надія Ніжнік. «Молодь прийшла до нас опанувати обрані професії, - зазначила вона. – Особлива увага – першокурсникам. А ще випускникам: їхня доріжка на фініші. Бажаю сповна плекати знання, від чого залежить ваша кваліфікація в житті».
     Обнадійливою була інформація Надії Володимирівни, що до 80% випускників-ліцеїстів працевлаштовані. Поповнилась ліцейна родина і молодими працівниками: це викладач Дмитро Максимов, майстри Наталія Бендерук, Максим Тарасюк, Антоніна Ніколайчук, Юлія Мельник, Роман Яцюк. «Тож починаймо перший робочий день, перше навчання. В добру путь!» - такими були напутні слова керівника ліцею.
     Естафету побажань підхопили заступниці директора з навчально-методичної та навчально-виховної роботи Світла Зубарець і Ванда Коваль, закликавши новачків до активності у всіх заходах, аби стати елітою навчального закладу. З Днем знань привітав ліцеїстів і голова правління ЗАТ «Горинь» Валерій Зайонц. Йому було про що звітувати: обіцяний ліцеїстам ще навесні музичний центр уже подарований, швейним підприємством підписані угоди про співпрацю і вже сформована група із 25 вихованців ліцею, які здобуватимуть професію кравця. Окрім того, Валерій Миколайович виконав почесну місію і вручив подарунки від благодійного фонду “Зміцнення громад”: окрім іншого, кожен учень ліцею отримав папку з необхідним приладдям.
     Професії кухаря та офіціанта є, так би мовити, рідними для адміністратора кафе-бару «Острів» Тетяни Лук’янчук, ще одного доброго друга і роботодавця Славутського професійного ліцею: дві випускниці вже працевлаштовані, інші ліцеїсти проходять в «Острові» виробничу практику. «Ваші викладачі посилають до нас найкращих», - констатувала пані Тетяна. В свою чергу директор Славутського міськрайонного цент-ру зайнятості Маргарита Кравчук подякувала роботодавцям, котрі всіляко сприяють випускникам лі- цею у працевлаштуванні. Вона відзначила ту родинну атмосферу, що панує тут, адже кожен із викладацького складу віддає своїм вихованцям часточку душі.
     Оволодіти обраною спеціальністю, стати майстром своєї справи – головне завдання ліцеїста. Тож випускниці Ірина Тимощук та Ганна Підвисоцька символічно прийняли першокурсників у ліцейну сім’ю, а Катя Хоміч (на фото), майбутній кухар-кондитер, зачитала клятву ліцеїста. Права першого дзвінка удостоїлись Світлана Кравчук і Валентин Жуков. Лунав гімн ліцею, були продемонстровані герб, ключі від нього і символічний студентський квиток. А далі на всіх, включаючи батьків, чекав в актовому залі перший спільний загальноліцейний урок, де говорили про патріотизм, рідну Україну та рідний навчальний заклад…
     Валентина ЗАВАДСЬКА,
      фото авторки.  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Івана Предтечі

прогноз погоди
Після Івана Предтечі хто не робить, того в плечі

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік