Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 06.09.2012 «ЯКІСНА ОСВІТА СЬОГОДНІ – ПРОЦВІТАННЯ ДЕРЖАВИ В МАЙБУТНЬОМУ» (В. ЯНУКОВИЧ)

Важливими передумовами поставлених перед освітньою галуззю завдань є створення в районі цілісної системи науково обґрунтованих підходів до управління освітою. З-поміж інших ці питання й стали предметом обговорення на районній серпневій конференції педагогічних працівників, яка проходила 27-29 серпня ц.р. Питання неперервного навчання і професійного вдосконалення педагогів, як умови їхньої активної адаптації до нових моделей діяльності, розглядалось на засіданнях методичних об’єднань на базі Улашанівського навчально-виховного комплексу.
     
     У рамках презентаційного модуля пленарного засідання діяла виставка передового педагогічного досвіду навчальних закладів району «Творчий пошук», де були оприлюднені кращі матеріали вчителів високого рівня майстерності, ініціативи.
     Начальником відділу освіти районної державної адміністрації Жанною. Зубовою було представлено молодих спеціалістів, які розпочинають свою діяльність у навчальних закладах району. З вітальним словом до них звернулася ветеран педагогічної праці, вчителька української мови та літератури Малоскнитського нвк Галина Іванівна Гарбарук.
     Сучасному управлінцю потрібно володіти не лише професійною, а й стратегічною, соціальною компетентністю: такі вимоги до керівництва навчальними закладами райдержадміністрації та районної ради. О.А.Несен, голова РДА, у своєму виступі проаналізував економічні та соціальні аспекти розвитку освітньої галузі. Так, на виконання вимог чинного законодавства та Програми розвитку освіти району проводиться активна робота зі створення необхідних умов для доступності дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти.
      Протягом минулого навчального року в районі відкрито 3 дошкільні навчальні заклади, які увійшли до складу навчально-виховних комплексів у селах Старий Кривин, Мирутин, Хвощівка. Також відбулися досить суттєві зміни в мережі дошкільних навчальних закладів. Якщо минулоріч їх функціонувало 28, то на сьогодні маємо 31 (ріст 9%). Кількість дітей від 3-х до 6-ти років, охоплених дошкільною освітою, цьогоріч зросла на 13%. З 1 вересня відкриваються дві короткотривалі дошкільні групи (при Головлівській та Довжківській зош).
     Відповідно до перспективного плану розвитку мережі навчальних закладів проводиться її оптимізація. У новому навчальному році у 39 школах навчатиметься 3188 учнів, що на 152 дитини менше від попереднього року. Тобто, ми втратили одну школу І-ІІІ ступенів! Водночас слід відзначити, що оптимізації мережі не приділяється належна увага. Продовжують функціонувати школи з малою наповнюваністю учнівського контингенту: маємо школу І ступеня із наповнюваністю до 15 учнів, 4 школи І-ІІст. – до 40 учнів, 9 шкіл І-ІІІст. - до 100 учнів. Проектна потужність навчальних закладів використовується в середньому на 50%.
     Загальна середня наповнюваність класів становить 10,3 учня, а середній обласний показник у школах сільської місцевості - 10,4 (в Україні - 13,2). Між тим, від наповнюваності класів залежить вартість навчання одного учня протягом року. Якщо у Хоровецькому нвк вона становить 9тис. 931грн, Берездівському – 11тис. 285грн, то у Хвощівському – 16тис. 784грн, Хоняківській зош – 19тис. 124грн. Серед шкіл І-ІІст. найвищою є вартість навчання у Кутківській школі – 18тис 502 гривні.
     Як бачимо, у малочисельних навчальних закладах вартість навчання є досить високою. Так само від чисельності учнів залежать витрати на опалювання приміщень. Наприклад, протягом 4-х місяців опалювального сезону п.р. у Берездівському нвк на одну дитину витрачено 492грн 34 коп, Перемишельському нвк – 648грн 55 коп (вид опалення – природний газ). У Малоскнитському та Дяківському нвк, котельні яких працюють на твердому паливі, протягом цього періоду витрачено відповідно 264грн 40 коп і 233грн 83коп.
      Районні державна адміністрація та рада вживають ряд заходів щодо консолідації ресурсів територіальних громад для приведення структури дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у відповідність до соціальних запитів громадян на якісну освіту. Задля створення належних умов на потреби освіти цьогоріч передбачено 50 мільйонів 215тис гривень, що в порівнянні з минулим роком більше на 10млн 531 тисячу.
      Цього року капітально відремонтована покрівля у Миньковецькому нвк. Позапланово критичною виявилась ситуація в Старокривинському нвк, де ведуться будівельні роботи з капітального ремонту даху. Для дітей цього закладу навчально-виховний процес організовано вчасно у Крупецькому нвк (із забезпеченням безоплатного підвезення учнів і вчителів шкільним автобусом). Запланований капітальний ремонт даху й приміщення Ганнопільського дитячого садка. Проведено поточний ремонт їдальні Клепачівського нвк - у цьому приміщенні ще будуть замінені вікна.
      Приділяється максимум зусиль облаштуванню дитячих закладів внутрішніми санвузлами. Встановлений внутрішній туалет для школярів у Варварівському нвк, заплановані відповідні роботи у Жуківському нвк, Сьомаківській зош. Мають до початку опалювального сезону стати до ладу внутрішні санвузли у Довжківській школі, Лисиченському, Клепачівському нвк.
     Загалом на поточні ремонти заплановано 361тис 152 грн, на капітальні ремонти виділено 706тис. 624грн. Субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, освітній галузі передбачено 1 мільйон 373 тисячі 362 гривні.
     З року в рік підвищується якість підвезення дітей до навчальних закладів. Два шкільні автобуси на 25 місць вже поставлені в район за кошти державного бюджету: їх отримали Берездівський та Жуківський нвк. Відкривається маршрут Бачманівка-Миньківці. Вирішується питання щодо підвезення дітей з Дідової Гори до Лисиченського нвк.
     В районі вперше за декілька останніх років маємо призера олімпіади з української мови всеукраїнського рівня - ним ста- ла учениця 10 класу Киликиївського нвк Таня Цехмейструк. Значно збільшилась і кількість призерів обласних олімпіад.
     Голова районної ради Л.А.Радзивілюк констатував, що у 2011-2012 навчальному році, який минув, були вжиті дієві заходи щодо поліпшення якості дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. Він наголосив на необхідності обґрунтованих підходів до оптимізації роботи навчальних закладів, що є передумовою формування їх мережі та інноваційного розвитку.
     Про підсумки минулого та підготовку до нового навчального року й впровадження нового змісту початкової освіти говорила у своїй доповіді начальник відділу освіти Ж.О.Зубова, яка розкрила всебічну діяльність педагогічних працівників району, що дозволило «побачити» кожного вчителя через колектив і колектив через особистість. Акцентувала увагу на тому, що управління навчальним закладом має стати гнучкішим, відкритим - відповідно вимогам часу.
     Інспектор відділу Держтехногенбезпеки районного відділу територіального управління МНС України в Хмельницькій області П.В.Дячук засвідчив, що у навчальних закладах району створені достатні умови для безпеки життя і здоров’я школярів. Проведені роботи із просочення дерев’яних конструкцій будівель, придбано необхідну кількість вогнегасників, належно ведеться обслуговування котелень та засобів пічного опалення.
     Досвідом підготовки до зустрічі наймолодших школярів та участі у Всеукраїнській акції «Нові стандарти – нова школа» поділилася директор Цвітоського навчально-виховного об’єднання Л.О.Тимчук. Про наступність в реалізації державних стандартів дошкільної та початкової освіти йшлося у виступі вчителя початкових класів Ставичанського нвк В.С.Стецюк.
     З тим, як формується ситуація успіху в навчально-виховному процесі малочисельної сільської школи, ознайомила учасників конференції директор Лисиченського нвк Г.Ю.Чабанова. Методист районного методичного кабінету С.П.Рудик у своєму виступі говорила про необхідність посилення виховної роботи серед учнівської молоді. Про результативність роботи Славутського районного будинку дитячої та юнацької творчості проінформувала директор В.А.Яремчук.
     Серпнева конференція прийняла рішення з актуальних проблем подальшого вдосконалення системи освіти району, методів виховання дітей у процесі навчання і позакласної роботи.
     Алла ПОЛІЩУК, завідувач методичним кабінетом відділу освіти РДА.  коментарі: 2

вік : про шо може йти мова коли вчитель украінської мови берездівської школи в інтернеті шукае чоловіків при тому що вже мае 3дітей.соромно света. видно не хватае чоловіка  (написано 09.09.2012 в 10:48 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік