Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 06.09.2012 НАЗВІТЬ ЦЕ «СПРОСТУВАННЯМ»

Шановна редакціє!
     Щиро вдячна за публікацію мого листа в «Трудівнику Полісся» №32 від 9.08.2012р. Знала раніше і тепер ще раз переконалась, що ви реагуєте на всі проблеми простого читача. Змушена знову турбувати вас, бо від мене вимагають, щоб я написала спростування. На публікацію в газеті реакція була миттєвою. Відразу наступного дня до мене завітали хлопці-електрики. Просити вибачення, що забули, замотались на роботі й не заїхали. Запевнили, що з лічильником все гаразд. Пояснили, що просто могли трапитись з новим приладом збої в роботі. Й попросили написати спростування в газету. Я пояснила, що спростування пишуть, якщо попередньо надрукована брехня. Але ж я писала чистісіньку правду! Поїхали…
     Захистила я на всяк випадок свій лічильник поліетиленовою плівкою, як люди порадили, і спокійно, без проблем жила два дощові тижні. Але 21.08 до моєї оселі знову завітали представники РЕМ. Представитись не представились, показали лише посвідчення, в яких я нічого не прочитала, бо була без окулярів. Ці панове переконливо доводили мені, що лічильники герметичні, що дощ не міг зашкодити, що автомати-запобіжники - найкращі, суперчут- ливі, дуже дорогі, не рівня нашим вітчизняним і т.д.
     Але найбільше їх цікавило питання: «Для чого ви написали в газету?» Як учням, пояснювала їм разів п’ять, що боялась, аби знову не залишитися в темноті, адже попереду дощ осінній, а зимою - сніг. Не повірите, але найбільше їх турбувало те саме: «Напишіть спростування».
     То яке спростування я маю писати? Хіба я хоч слово збрехала? А вони – напишіть та напишіть. Пообіцяла, що напишу й подякую газеті. Ось чому я знову морочу вам голову і обіцяю, що більше не писатиму, хоч би що там не трапилось. Хоча, гарантії мені ніхто не давав, що більше таке не станеться, і ніхто не порадив зняти плівку з електролічильника. А ще чітко роз’яснили, що реагувати на виклики у письмовому вигляді, що надходять із села, відповідно до закону, повинні протягом семи днів. «Отже, якщо щось трапиться, приїздіть в РЕМ із письмовою заявою і чекайте сім днів. А телефонні дзвінки - то таке…»
     Вдячна їм за пораду. Думаю, що все буде добре. Адже лічильник в целофані. А якщо ні, то шукатиму порятунку на місці. Хочете, назвіть цей лист моїм спростуванням!
     Таїсія ФЕДЮК, с.Ганнопіль.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 9 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік