Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 06.09.2012 НАМ ПОТРІБНО ПОВІРИТИ В СЕБЕ

Для того, щоб Україна як держава мала гідний вплив на світовій політичній арені, нам потрібно провести розумні реформи в усіх політичних, економічних аспектах і у всьому державному устрої
     Перший чинник, який гальмує процвітання і демократизацію нашого суспільства, обходиться найдорожче нашому народові, це, на мою думку, президенти України. За роки Незалежності держави жоден із них так і не став народним Президентом. Їх висували на цю посаду кримінально-олігархічні клани, а народ вибирав за… гречку. Дуже жаль, що президенти служили не для процвітання нашої держави, а для збагачення своїх сімей і тих кланів, які їх підтримували, розкрадаючи Україну і роблячи наших людей жебраками.
     А ще принизливим є те, що лідери країни, коли вже не можуть приховати своєї злочинної діяльності, йдуть на поклін до президента Росії, щоб той захистив їх від власного народу і ввів якусь санкцію проти України. Все відбувається, як за часів навали на Київську Русь монголо-татарської орди, коли руські князі йшли на поклін до хана, щоб він узаконив їхню владу над своїм народом. Складається враження, що кримінальні клани стали добре вчити історію і як її приладнати до нинішніх часів, щоб тримати в покорі народ.
     Саме президенти, на моє переконання, допустили розкрадання держави, чим практично знищили промисловість, яка зосталась нам у спадок від Радянського Союзу. Це з їхньої волі у містах і селах виключали електроенергію, економлячи на людях. Тепер панує занепад економіки й спад морального духу народу, який зневірився у правовій силі закону держави й призвів до вимирання нації. Нам постійно нав’язують таку думку, що ще трішки треба потерпіти, а там, мовляв, оберемо доброго царя й заживемо. Не зваблюйтесь, нічого з цього, як кажуть в народі, не вгорить. Бо досі в усіх регіонах України керують дві влади: місцеве самоврядування і гілка президентська. Яка держава може витримати такий адміністративний тягар? На моє глибоке переконання, для України потрібна єдина влада, яка б могла ефективно керувати державою.
     Аналізуючи все те, що маємо, приходжу до висновку: щоб змінити політичну спрямованість держави в бік національних інтересів, у парламенті нам треба мати справжніх патріотів-демократів, які зможуть створити такі закони розвитку суспільства, що забе- зпечать і політичну, й економічну Незалежність України. Думаю, для цього потрібно об’єднати українське суспільство навколо національної ідеї й таких ідейно-духовних орієнтирів як український патріотизм та висока мораль. І ось коли ми врешті прийдемо до розуміння цього, тоді Верховну Раду зможемо іменувати Національною Радою.
     Ми бачимо, що українське суспільство виявилось неготове до пропорційної системи виборів. Тепер, коли почалася виборча кампанія за пропорційно-мажоритарною системою, є можливість зменшити негативний вплив політичних партій на всі процеси в нашій державі. Адже ми знаємо, скільки випадкових людей потрапляють до Верховної Ради за тими списками… Тепер ми уже знатимемо, за кого голосувати. І сподіваємося, що оберемо тих, хто бажає добра Україні та її простому люду.
     А ще я переконаний в тому, що в Україні не повинно бути громадян, які мають недоторканість перед законом. Всі пільги, закладені законами, слід компенсувати людям грошима у вигляді доплат до пенсій. Треба щоб судді та прокурори обиралися народом, як це було колись.
     Коли люди будуть впевнені, що все в державі побудовано справедливо, з бюджету не крадуть, тоді у громадян України й почне розвиватися «економічний патріотизм». Його стануть сповідувати і чиновники - шляхом створення умов для інвесторів, товаровиробників, і робітники підприємств - своєю самовідданою працею. Без справжнього патріотизму нам не побудувати розвиненого, справедливого суспільства. Нам усім необхідно повірити в себе, в народ, в свою країну! Нам конче потрібно дійти до злагоди, добра, демократії. Бо лише тоді ми зможемо побудувати економічно могутню державу, створити справді демократичне суспільство.
     Казимир ШЕПТИЦЬКИЙ, президент Благодійного фонду «Пам’ять нащадкам».


  коментарі: 1Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік