Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 06.09.2012 А БУЛО ВСЕ НАСПРАВДІ ТАК

Прочитавши статтю в газеті про те, як будували газопроводи в мікрорайоні ЗБВ «Південний», вирішив достовірно написати, як це було насправді.
     Коли мене в 2002 році обрали міським головою, я перевірив документацію будівництва котельні в мікрорайоні «Південний» і виявив, що вона запроектована на пічному паливі, так як у мікрорайоні не було газопровідних мереж. Ми порахували, скільки буде коштувати опалення квартир для жителів мікрорайону й встановили, що в місяць потрібно оплачувати 500грн, а середня зарплата в місті була на той час 400грн, пенсія - ще менша...
     Жителі мікрорайону неспроможні були оплатити таку вартість опалення квартир. Тож кому було потрібно будувати таку котельню з підземними залізобетонними резервуарами для резервної води, машзалом і ємностями для пічного палива, що перевищували вартість са-мої котельні? І це все вже було збудовано!
     Я повідомив голову Хмельницької облдержадміністрації В.М.Лундишева, що закінчувати зведення такої котельні не доцільно, потрібно прокладати газопровід. Голова облдержадмі- ністрації погодився й наказав шукати гроші та переробляти котельню. До речі, в той час уже було передано на баланс міста житлові будинки комбінату «Ес- тафета» - без проплати відповідних коштів, з грубим порушенням законодавства про пе- редачу житла (за згодою начальника ЖЕК В.В.Яцюка).
     Як новообраний міський голова, я запросив начальника комбінату «Естафета» А.Г.Супруна і повідомив, що потрібно споруджувати газопровід у мікрорайоні «Південний». І просив - комбінат «Естафета» повинен взяти пайову участь в сумі 220тис грн. Анатолій Гнатович сказав, що він сам не вирішить питання щодо виділення цих коштів, потрібно зустрічатися з головою комітету Держрезерву. Отож, було домовлено про зустріч із головою комітету в Києві. На зустрічі я повідомив про ситуацію, яка склалась з опаленням житлових будинків заводу ЗБВ, комбінату «Естафета», школи №7, дитсадочка.
     Треба зазначити, що комітетом Держрезерву України були виділені кошти в сумі 220тис грн на пайову участь в будівництві газопроводу з мікрорайону «Сонячний» до мікрорайону «Південний». А в даній ситуації не- обхідно було терміново виготовити проектно-кошторисну документацію на будівництво га- зопроводу з переведенням котельні для роботи на газу. Генеральний директор фірми «Про- грес» А.Д.Фрідман просив, щоб міськвиконком надав згоду будувати газопровід для його фірми, так як вона вела будівництво котельні. Ми надали згоду, а фірма «Прогрес» уклала договір із фірмою м.Шепетівка, і до кінця четвертого кварталу 2002 року газопровід було побудовано. Пара- лельно й котельню перевели на газ: змонтували відповідне обладнання, налагодили систему - і житлові будинки отримали тепло. Для закінчення будівництва газопроводу було виділено ще 350тис. грн з міського бюджету.
     Хоча, будинки в мікрорайоні ЗЗБВ і комбінату «Естафета» залишались без газу. Газгольдери тут прийшли в критичний стан, і жителі квартир багатоповерхових будинків носили поверхами газові балони, пору- шуючи техніку безпеки, ризикуючи щохвилини своїм життям.
     Я виїхав у Київ на зустріч із депутатом Верховної Ради Сергієм Васильовичем Буряком і повідомив йому, яка склалася ситуація в мікрорайоні із забезпеченням газом багатоквартирних будинків й просив його допомогти вийти на голову НАК «Нафтогазпром» Ю.Бойка, щоб вони за свої кошти побудували біля 1000м газопровідних ме- реж - від побудованого газопроводу до багатоквартирних п’ятиповерхових будинків. Після про- ведених неодноразових переговорів у четвертому кварталі 2002р. за кошти НАК «Нафтогаз» й були прокладені газопровідні мережі до багатоповер- хових будинків мікрорайону, де жителі отримали і тепло, і газ у свої квартири.
      На цьому закінчились проблеми жителів мікрорайону «Південного». А потім депутат Верховної Ради Сергій Буряк допоміг ще й з виділенням коштів через Міністерство екології та природних ресурсів у сумі 500тис грн на реконструкцію загальноміських очисних споруд, проведення ремонту «Укравтодором» вул.Леніна та вирішив багато інших питань для Славути.
     Хотілося б, щоб Сергій Васильович, який має уже великий досвід у розв’язанні проблем нашого міста, й надалі допомагав їх долати. Бо їх іще ох як багато!
     Микола ПОЛІЩУК, колишній міський голова м.Славута.
       коментарі: 2

М.П. : Через С идора не обрали мене міським головою, то нате вам Буряка тушкованого у Верховну Зраду! Голасуйте за Буряка, бо без його сонце не зійде над Славутою!  (написано 07.09.2012 в 07:16 з адреси:  114-19-124-91.pool.ukrtel.net)
Микола : Що є не приємним, так це що, всі хто за С идора, тільки і знають як би плюнути в бік іншого кандидата. Про вітер правда забувають...  (написано 07.09.2012 в 19:12 з адреси:  109-162-25-94-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік