Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.09.2012 «УСПІХ» ВІДТЕПЕР - І ШКОЛА, І ЛІЦЕЙ

Приводом для цього передвересневого спілкування стала звістка, що один із міських загальноосвітніх закладів змінив назву. Чим це викликано і що дасть, дізнавалися у його керівника, депутата Славутської міської ради Інни ЗАЙОНЦ. Зустрілися з нею напередодні нового навчального…
     
     - Тож, Інно Миколаївно, у травні ми попрощалися із випускниками Славутської спеціалізованої школи інформаційно-комунікативних технологій №9 «Успіх». А 1 вересня вітатимемо ваших першачків, котрі навчатимуться в...?
     - Цьогорічна липнева сесія міської ради підтримала ініціативу нашого педагогічного колективу про перейменування навчального закладу в НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх».
     - Чому виникла така ідея?
     - Тим надано нового статусу і нових можливостей у наданні широкого спектра якісних освітніх послуг.
     - Але за 7 років існування наймолодша у місті школа уже здобула достатній авторитет!
     - Вона заявила про себе як заклад прогресивних методик навчання та цікавих, науково обґрунтованих, підходів до виховного процесу. За час діяльності школа двічі ставала дипломантом щорічної Міжнародної виставки «Освіта і наука України», перемож- цем Всеукраїнського фестивалю інновацій в освіті. Вона нагороджувалася Кришталевою совою громадської акції «Флагмани освіти і науки України». Численні дипломи обласної виставки-ярмарку педагогічних інновацій насамперед свідчать про високий фаховий рівень вчителів закладу, котрі навчають достойних учнів.
     - А вони дійсно достойні?
     - Учнівські роботи в рамках Малої академії наук щорічно виборюють дипломи та призи на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти, молоді та спорту преміював дипломом Всеукраїнської акції «Моральний вчинок» наш шкільний проект «Мурляндія». Щороку найкращі вихованці «Успіху» беруть участь в численних конкурсах та олімпіадах, де святкують вікторію.
     - Є якась найпам’ятніша перемога?
     - Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» відзначив роботу нашої теперішньої випускниці Анни Труфанової на тему «Україна. Двадцять років державотворен- ня». Леонід Данилович особисто подякував педагогічному колективові школи за якісні показники у навчанні та вихованні підростаючого покоління.
     - Гадаю, ваші випускники стають гарни- ми студентами?
     - Так, вони з успіхом вступають за опанованими в школі профілями на інформаційні та правові факультети кращих вузів України. Ректорами Харківського національного юридичного університету ім.Я.Мудрого, Київського політехнічного університету неодно- разово адресувалися письмові подяки педколективові «Успіху» за високий рівень підготовки учнів до навчання у вузах.
     - Чули, що школа є експериментальним майданчиком якогось всеукраїнського психолого-педагогічного проекту…
     - Його девіз – «Вибір успішної професії». Ним опікується Академія педагогічних наук. В рамках цього проекту на базі нашого навчального закладу проходив Всеукраїнський семінар керівників закладів нових типів шкіл. Учасники семінару із захопленням перейняли досвід роботи славутських освітян.
     - І все ж, у суто шкільних рамках стало затісно?
     - На моє переконання, набуття статусу ліцею-школи ІІІ ступеня значно розширить можливості поглибленого вивчення профільних предметів. Ми пропонуємо два профілі: традиційно інформаційний (із поглибленим вивченням інформатики, інформаційних технологій та математики) і правовий, де поглиблено вивчатимуться правові дисципліни, історія та українська мова.
     - А як із допрофільною підготовкою?
     - Вона здійснюватиметься з 8 класу. Новинкою для школярів стане новостворений географічний майданчик, що дозволить предметно вивчати й непрофільні дисципліни: географію, фізику, біологію. Також створено новий кабінет медіа-культури, який об’єднає інформаційні технології, культурологічну та художню думки цивілізацій й дасть поштовх для молоді через сучасні технологічні надбання отримувати інформацію про здобутки та перспективи нашого народу. Додам, що кабінетом і географічним майданчиком опікуються вчителі вищої категорії, вчителі-методисти Галина Василівна Білецька та Людмила Миколаївна Шиляр.
     - Чи не суперечить статус ліцею набору в перший клас?
     - Цьогоріч виявили бажання навчатися в нашій школі 90 маленьких славутчан, тож першачків зустрінуть гарно підготовлені, світлі й просторі класи. Принагідно зауважу, що до естетичного оформлення школи ми долучаємо класні батьківські комітети. Одним із них (8-Б класу) подаровано та встановлено статуетки казкових мумітролів – вони створюють не лише романтичний настрій, а й дарують особливу душевну атмосферу маленьким господарям школи.
     - Якою визначальною думкою, Інно Миколаївно, Ви хотіли б завершити нашу розмову?
     - Маємо ще дуже багато проблем і в школі, і в державі. Але радію, що я тут. У нас працює чудовий, згуртований колектив однодумців: усі разом робимо спільну справу заради майбутнього України.
     - Успіхів Вам на цьому доленосному шляху!
     Спілкувалась Валентина ЗАВАДСЬКА, фото авторки.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік