Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.09.2012 ЗА НОВИМ ДЕРЖАВНИМ СТАНДАРТОМ

Кожен навчальний рік є по-своєму особливим. Перше вересня нинішнього року вирізняється тим, що початкова школа, зокрема 1 клас, розпочне навчання за новим державним стандартом, новими програмами і підручниками.Цей державним стандарт сформовано на засадах особистісно орієнтовного і компетентного підходів, що зумовлює чітке визначення результатів навчання
     Цілком поділяю думку Олександри Савченко, академіка НАППН України, що на сучасному етапі розбудови нашої держави найважливішою цінністю стає виховання суспільства, яке здатне навчатися і розвиватися впродовж життя. Щоб досягти такої мети, необхідно цілеспрямовано працювати над створенням у навчальних закладах сучасного навчально-виховного середовища, комфортного для кожної дитини.
     Відділ освіти райдержадміністрації, керівники навчальних закладів впродовж останніх років, а особливо в 2012 році, активно працюють над створенням належних умов для навчання і виховання учнів, зокрема перших класів. Вже другий рік поспіль діє Всеукраїнська акція "Дай руку, першокласнику". За попередніми даними, цьогоріч перші кроки до школи здійснять 283 учні проти 288 у минулому році. Як бачимо, намітилась певна стабільність у демо- графічній ситуації району. Хоча, у 5 навчальних закладах 15 першокласників (5,3%) навчатимуться за індивідуальною формою (адже наповнюваність груп тут становить менше 5 осіб).
     Між тим, навчально-виховний процес повсюдно забезпечуватимуть дипломовані спеціалісти початкової школи, які знають психолого-педагогічні та вікові особливості учнів, володіють сучасними технологіями. Скоординовано роботу методичної служби районного методичного кабінету через проведення семінарів-практикумів, майстер-класів, круглих столів, тренінгів, надання індивідуальних консультацій для вчителів, що працюватимуть з наймолодшими школярами. На сайтах відділу освіти райдержадміністрації, навчальних закладів розміщена інформація для педагогічної і батьківської громадськості.
     Особлива увага нині зосереджується на активній співпраці методиста початкової освіти і вчителя з батьками, медичними працівниками, шкільними психологами, учителями-предметниками, вихователями груп продовженого дня. Це сприятиме кращому вивченню індивідуальних можливостей та стану здоров'я першокласників, здійсненню особистісно орієнтованого навчання і виховання, впровадження у навчально-виховний процес здоров'язбережувальних технологій тощо.
     Позитивно вирішуються на Славутчині питання організації гарячого харчування учнів, а також підвезення школярів, де в цьому є потреба. Заплановано відкрити ще один маршрут - Бачманівка-Миньківці, що значно поліпшить умови здобуття якісної освіти для підростаючого покоління с.Бачманівка.
     До початку навчального року надійдуть автобуси на 25 пасажирських місць. Це дасть можливість скоротити кількість рейсів до закладів, у яких є потреба в підвезенні більшої кількості дітей.
     Освітяни району активно включились у Всеукраїнську акцію "Нові стандарти – нова школа",в рамках якої передбачено вивчення кращого досвіду готовності до впровадження нових стандартів початкової освіти на міжобласних рівнях. Так, 9 серпня у нашому районі працювала делегація із Коростенського і Народицького районів Житомирської області. Члени делегації ознайомились із напрацюваннями районного методичного кабінету, відвідали Цвітоське навчально-виховне об'єднання "дошкільний навчальний заклад, середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, школа мистецтв", Малоскнитський та Крупецький навчально-виховні комплекси «дошкільний навчальний заклад – середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Колективами цих шкіл створені умови для якісного проведення дослідження різних аспектів діяльності навчальних закладів щодо їх готовності до нового навчального року і впро- вадження нових стандартів початкової освіти.
     Цікавим для відвідувачів було і те, як у нас вирішуються проблеми дошкільної освіти та наступності між дошкільною й початко- вою освітою через діяльність навчально-виховних комплексів. Учителі початкових класів мають можливість вивчити і в подальшій роботі врахувати досягнення дошкільного віку, продов- жити широке використання ігрової діяльності, поступово збільшувати вимоги до знань, умінь і навичок учнів. Члени делегації (на фото) впевнились у тому, що кожен заклад працює творчо, має потенціал для розвитку та умови для надання якісної освіти у сільській місцевості.
     Тим часом, делегація Славутчини відвідала Погребищенський район Вінницької області, де ознайомилась із напрацюваннями ко- лег з даної проблеми. Запозичений кращий досвід буде використаний для подальших кроків у забезпеченні успіху кожного навчального закладу району.
     Жанна ЗУБОВА, начальник районного відділу освіти.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік