Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.09.2012 ЗАВТРАШНІЙ ДЕНЬ СЕЛА НАРОДЖУЄТЬСЯ СЬОГОДНІ

З метою вдосконалення особистостей учнів педколектив Головлівської зош I-III ступенів, який ось уже 11 років поспіль очолює Ніна Іванівна Савенко, в минулому навчальному році спрямовував свої дії та зусилля на найповніше використання усіх можливостей шкільних предметів для покращання якості знань і всебічного розвитку дітей. У школі працює 13 педагогів, з них 11 мають вищу освіту, 2 навчаються заочно у вузах. На високому методичному рівні проводять уроки Н.М.Муравська, Л.Д.Шевчук, Л.М.Дячук, Л.С.Мох, Ж.О.Палій, Ю.Ф.Джур, Л.В.Парай, Н.О.Свиридок, І.І.Воробей та інші.
     Учні школи протягом навчального року брали активну участь у предметних олімпіадах району, області, а також різноманітних конкурсах. Гарних результатів досягла одинадцятикласниця Людмила Цикальчук. Вона зайняла перше місце у районних олімпіадах з української мови та літератури, біології, хімії, районному етапі конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, районному етапі МАН (відділення філології та мистецтвознавства), третє місце - у районній олімпіаді з англійської мови, а також у номінації «Нариси - описи» обласного туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України». За роботу «Моє село - краплиночка на карті» і за результатами II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнями-членами МАН України (секція «Українська література») школярка нагороджена дипломом II ступеня. Вона також є лауреатом обласної премії, отримала сертифікат на придбання 3-С модему, грошову премію від АТЗТ «Мирне» (корпорація «Сварог Вест Груп»). Навчання в школі Л. Цикальчук закінчила із золотою медаллю.
     Учениця 6 класу Оксана Буцін - відмінниця, у районному етапі конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика виборола III місце. П'ятикласниця Анастасія Заремська пише вірші. Отримала диплом III ступеня управління освіти і науки Хмельницької ОДА за перемогу в обласному етапі XI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література». 30 головлівських школярів брали активну участь у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру». Добрих результатів у ньому домоглися восьмикласниця Лариса Смолій та четвертокласник Ростислав Стефанищів.
     У навчально-виховному процесі враховуються інтереси дітей та їх батьків. Так, введено профільне навчання. Хіміко-біологічний профіль виправдовує себе: 4 випускники навчаються нині в медичних університетах, 3 - в сільськогосподарських вузах.
     Крім того, всі учні школи охоплені позакласною роботою: діє декілька гуртків, що фінансуються з держбюджету, - футбольний, бібліотечний, української вишивки та інші - за інтересами учнів. На пришкільній ділянці школярі, вчителі та працівники школи вирощують зернові, овочеві культури, картоплю, восени в шкільному саду збирають урожай фруктів. Радують око і сосни, якими засаджено чималу ділянку. В минулому навчальному році було поновлено їх посадку. Хай дихають дітки чистим повітрям! А ще всі милуються клумбами біля приміщення школи.
     Головлівська школа тісно співпрацює з місцевими громадськими організаціями, сільською радою, СФГ «Лан», лісокомунальним господарством і районними органами влади.
     Завжди відгукується на запити адміністрації, вчителів та батьків школи голова РДА Олег Анатолійович Несен. Хочеться окремо гарні слова вдячності сказати і на адресу голови селянсько-фермерського господарства «Лан» Валерія Федоровича Пруса. Разом із педагогічним та учнівським колективами він поділяє шкільні успіхи і невдачі, йде назустріч кожному зверненню адміністрації школи, завжди надає дієву допомогу. Як депутат районної ради, Валерій Федорович сприяє проведенню ремонту основного корпусу школи. А ще працевлаштовує тих випускників її, які потребують роботи. Так, випускники профільного навчання «тракторист-машиніст класу А» забезпечені роботою механізаторів, інші працюють агрономами, доярками, зварювальниками, шоферами, їздовими, інженерами-операторами машинного доїння. Ось так у дружній селянській родині підростає і формується гідна зміна старшому поколінню, якій належить завтрашній день села і України.
     Анатолій ГАЛУС, с.Головлі.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Івана Предтечі

прогноз погоди
Після Івана Предтечі хто не робить, того в плечі

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік