Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.09.2012 МИ В ОБЛАСТІ – ТРЕТІ

Вважається, що кожна особистість має потенціал здібностей, а завдання сучасного вчителя – розвивати ці здібності й управляти процесом їх розвитку. Саме в такому плані працюють кращі вчителі української мови та літератури нашого району. І цього року за підсумками пере- мог на обласному та всеукраїнському рівнях наші вихованці разом із своїми педагогами здобули Славутському району третє(!) місце після Шепетівки та Хмельницького. Ця перемога прийшла не просто так. Це – результат копіткої праці вчителів та учнів, це ствердження неординарності педагогів, їх ерудиції і бажання бути не просто урокодавачем, а творчими людьми, справжніми вчителями.
     І сьогодні найщиріші слова подяки линуть у Киликиївський нвк, де кілька років тому засяяла маленька зірочка - Таня Цехмейструк. Вогник цієї зірочки спалахнув не тільки на районному та обласному, а й всеукраїнському обрії. Лише цьогоріч десятикласниця здобула І місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури(!), перше місце - в обласному етапі мов- но-літературного конкурсу імені Т.Ше- вченка, 2 місце - в обласному етапі конкурсу з української мови імені Петра Яцика. А потім всі радо вітали юнку з третім місцем у Всеукраїнській олімпіаді та другим – в заключному етапі мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка. За свої перемоги завдячує дівчина вчителю української мови та літератури Катерині Андріївні Цехмейструк, яка проводить із ученицею багато годин ввечері та у вихідні, яка знає про свою дитину все з позиції вчителя та мами. Та й, чесно сказати, школярка сама дуже багато працює: го- динами шукає інформацію в Інтернеті, читає багато творів сучасних письменників. Вона просто закохана в слово - світле, українське!
     Чимало балів до рейтингу додала й перемога восьмикласниці Цвітоського нво Дарини Ясінської (вчитель Т.М.Кусок) на мовно-літературному конкурсі імені Т.Шевченка. Здобувши у нелегкій боротьбі друге місце в області, дівчина була учасницею заключного етапу названого конкурсу. Попри все, юнка є членом шкільної команди КВК, яка радує своїх прихильників постійними перемогами на районному, регіональному та обласному рівнях. А ще дівчина танцює, співає, вишиває бісером та виготовляє різні цікаві речі своїми руками.
     На третьому місці за результативністю участі в конкурсах та олімпіадах з української мови та літератури виявилася учасниця обласної олімпіади з української мови, учасниця Міжнародного конкурсу з українознавства в Києві - дев’ятикласниця Губелецького нвк Тетяна Ніколюк. Пройшовши всі етапи боротьби, Таня здобула друге місце в Інтернет-олімпіаді (серед 21 учасника), за що отримала диплом. Про цю школярку неодноразово писала наша районка. А здобула вона всі свої перемоги завдяки вчителю мови та літератури Л.О.Кирильчук. Варто від- значити, що з нашої області на Міжнародний конкурс було подано 39 робіт, і Таня виявилася однією із трьох, хто отримав запрошення на конкурс у Київ. Сприяло й те, що темою роботи була обрана творчість нашої шанованої землячки – Зої Стрихарчук: ця робота ду- же зацікавила компетентне журі.
     Дівчина зізнається:
     - На всіх етапах конкурсу я відчувала надійне плече, тепло душі та підтримку своєї вчительки, яка була зі мною усі дні перебування в Києві.
     І не було б цієї значної перемоги, якби не творчі вчителі, якби не активні педагоги – майстри своєї справи. Третє місце в обласному етапі конкурсу з української мови здобула району, шко- лі учениця Малоскнитського нвк Валентина Юрчук (вчителька Г.І.Гарбарук). Відрадно відзначити, що про- тягом останніх років вихованці Галини Іванівни неодноразово стають переможцями даного конкурсу в області.
     Вже тричі призові місця в обласних олімпіадах здобувають і вихованці Мирутинського нвк, де цьогоріч третє місце посіла Ольга Ващук (вчителька Н.В.Гаєвська).
     Компетентне журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості відмітило образність та оригінальність поетичних і прозових творів Ольги Корнійчук із Ганнопільського нвк, Насті Заремської з Головлівської зош, Сніжани Данилюк із Полянського нвк. Щира подяка - наставникам М.В. Федорчук, Н.М.Муравській, Є.В.Клеве- ті, бо саме їхні вихованці посіли друге і треті місця відповідно.
     Повертаючись у шкільні будні минулого навчального року, хочу відмітити роботу вчителя-методиста Клепа- чівського нвк С.О.Сухозанет, діти якої перемагають у районних мовних конкурсах (імені Т.Шевченка та Петра Яцика), беруть участь у всіх конкурсах філологічного напряму. А от Л.А.Левунець - словесник Жуківського нвк, уча- сниця обласного етапу конкурсу «Вчитель року», є автором планування, за яким поспіль уже три роки працюють класи з філологічним профілем області.
     Трудяться творчо і з натхненням З.В.Оксенюк із Великоскнитського нвк, В.М.Бельчинська з Улашанівки, їх молодші колеги В.О.Котюк із Великого Скниту та О.Поліщук із Довжок, діти яких є постійними учасниками і переможцями конкурсів та турнірів. Самі вчителі теж є активними слухачами семінарів та методичних об’єднань. Цьогоріч вдало були проведені семінари на базі Горицького та Іванівського нвк.
     ...Розгубило літо сонячну палітру і крокує весело по славутській землі. Ще кілька днів, – і знову залунають радісні, веселі голоси дітей у школах. Педагоги вкотре почнуть нелегку, але таку прекрасну сторінку в своєму житті. Хочеться побажати всім вчителям терпіння, здоров’я, здібних учнів і знову ж таки - сліпучих перемог та заслуженого визнання!
     Тамара КУСОК, методист райво.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік