Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.09.2012 ЗАКОНОМ – ПО БЕЗРОБІТТЮ?

Як відомо, на початку липня Верховною Радою був прийнятий Закон «Про зайнятість населення». Днями його підписав Президент. Влада прогнозує, що завдяки цьому закодавчому актові рівень безробіття в Україні до 2015р. зменшиться на 2% - з 8,6 до 6,3%. Чи вдасться це, побачимо…
     Обговорення даного законопроекту стало темою виїзного засідання координаційної ради з питань розвитку малого і середнього підприємництва, що діє при районній державній адміністрації. Місцем зібрання обрали міськрайонний центр зайнятості, девіз діяльності якого – «Зайнятість як соціальна складова розвитку рідного краю». Начальник управління економіки РДА Катерина Сорочук привітала усіх присутніх і надала слово для роз’яснення основних положень Закону Сергію Пономарьову, заступникові директора центру. Необхідність його підтвердив сам доповідач, адже, за словами Сергія Івановича, населення подекуди, на жаль, не розуміє, що позитивного можна використати в тому чи іншому законі, як з його допомогою покращити своє благополуччя.
     Спершу поговорили про роботодавців. Звісно, нині вони ставлять все вищі вимоги до найманих працівників – цього вимагає час. Тож, аби стимулювати зайнятість населення, положеннями Закону запроваджено ряд механізмів. Назвемо деякі з них. Так, суб’єктам малого підприємництва, котрі працевлаштовують безробітних строком не менше ніж на 2 роки за направленням територіальних органів ЦОВВ у СЗТМ на нові робочі місця у пріоритетних видах економічної діяльності, щомісяця компенсуватимуться фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на місяць, за який він сплачений. Компенсація сплачується протягом одного року.
     Задля розширення можливостей і підвищення конкурентоспроможності молоді, студенти вищих та учні професійно-технічних навчальних закладів відтепер мають право проходити стажування на ПОУ, у ФОП на умовах, визначених договором про страхування, або на умовах строкового трудового договору. Запис про стажування роботодавець вносить до трудової книжки, а також виплачує зарплатню (у розмірі не менше мінімальної) – в такому разі він може не сплачувати єдиного податку.
     А ось зовсім нове: старші за 45 літ особи, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення ними встановленого законодавством пенсійного віку мають віднині право на одноразове отримання ваучера (його вартість не може перевищувати 10-кратний розмір прожит- кового мінімуму для працездатних осіб) для підтримання їх конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності.
     Крім звичних громадських, Законом введено поняття тимчасових робіт. Якщо перші є видом суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади, то другі оплачуватимуться в інтересах роботодавців й організовуватимуться для заміщення тимчасово відсутніх працівників або для виконання сезонних робіт.
     Закон також дає чітку відповідь, власне хто в Україні відноситься до зайнятого населення. З-поміж інших це особи, котрі забезпечують себе роботою самостійно (у тому числі члени особистих селянських господарств); працюють за наймом на умовах трудового договору (контракту); непрацюючі працездатні особи, котрі фактично здійснюють догляд за членом родини - інвалідом або за особою похилого віку; батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу, прийомні батьки тощо.
     На запитання членів координаційної ради до доповідача, в чому він вбачає основний позитив новоприйнятого закону, С.І.Пономарьов відповів так: «Насамперед він сприятиме реалізації масштабних соціальних ініціатив Президента України щодо зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні населення. Пріоритетом повинна стати концентрація зусиль державних органів, соціальних партнерів та інших суб’єктів ринку праці й охоплення офіційною зайнятістю всіх працездатних громадян (особливо безробітних), створення нових робочих місць та підвищення конкуренто-спроможності робочої сили».
     Валентина АНДРІЄНКО,
     фото авторки.


  коментарі: 3

безробітний : хотілося би бачити цього "грамотєя" , якби його поперли з цієї роботи, де б він подівся, на яку роботу пішов???????????  (написано 04.09.2012 в 00:13 з адреси:  239-47-132-95.pool.ukrtel.net)
Volya : Чергове мило  (написано 04.09.2012 в 00:38 з адреси:  192-215-124-91.pool.ukrtel.net)
Тимчасово безробітний : Сергій Пономарьов до біржі працював головою сільради у Берездові  (написано 06.09.2012 в 07:31 з адреси:  49-120-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік