Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.09.2012 ДРУЖИТИ МІСТАМИ – ЦЕ ВЖЕ ТРАДИЦІЯ

До Неполоміце доєднався Сулейов: ще одне польське містечко подружилося з нашою Славутою. Підтвердженням цьо- го став нещодавній візит офіційної делегації на чолі із паном Янушем Анджейшком, заступником бургомістра Сулейова. Населення його складає 15 тисяч осіб, розташоване воно у Лодзінському воєводстві. Історія становлення міста містить й трагічні сторінки, адже в роки війни під час бомбардування було знищено до 80% його території, загинуло 2 тисячі мешканців…
     Триденне перебування офіційної польської делегації на славутській землі видалося насиченим як інформаційно, так й культурологічно. Вона відвідала і дитсадочок, і навчальний заклад, і міський стадіон, і комбінат «Будфарфор» - нагадаємо, нині це підприємство очолює Владислав Пьотровскі, уродженець дружньої сусідньої держави. Історичний музей, міжнародний меморіальний комплекс «Поле Пам’яті», костьол Святої Дороти, мандрівка до Нетішина – де тільки не побували її представники!..
     Ключовою стала зустріч із міським головою Славути Василем Сидором, посадовими особами і депутатами обласної та міської рад у Палаці культури, де юні таланти подарували поважним гостям невеличку, але яскраву концертну програму.
     Основне дійство відбулося у конференц-залі бібліотеки, де за довгим столом знайшлося місце всім зацікавленим особам. Під гімни обох держав розпочала спілкування заступник міського голови Галина Фурманчук. Вона представила усіх присутніх, надавши перше слово В.Б.Сидору. Той відзначив схожі історичні та географічні особливості двох міст і пояснив, в чому полягатиме співпраця між Славутою та Сулейовим: найперше - це обмін досвідом та делегаціями, зокрема, молодіжними.
     А далі обидві сторони, зачитавши партнерський договір (з нашого боку це зробив секретар міської ради Борис Семенюк), приступили до процедури його підписання. Участь у дійстві також взяло Товариство інтеркультурної співпраці «Гілка оли- ви» з м.Піотркув Трибунальський. Запорукою ж народження і подальшої дії партнерського договору стане надання великого значення розширенню, зміцненню і розвиткові міжнародних контактів та взаємна зацікавленість в поглибленні, зміцненні та розширенні освітньої і культурної співпраці.
     Підмурівок цього було закладено уже в ході першої зустрічі, коли і Василь Богданович, і пан Януш розповіли про рідні їм міста, похвалились здобутками та їхнім історичним розвитком. Поляки були зворушені побаченим, особливо успіхами юних славутчан. Відбувся обмін подарунками. Найдорогоціннішим із нашого боку став український рушник, вишитий славутськими берегинями… Слід сказати, що договір, підготовлений українською і польською мовами в трьох примірниках, укладений на необмежений строк і вступив у дію з 18 серпня ц.р., тобто, моменту його підписання.
     Валентина АНДРІЄНКО, фото авторки.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік