Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.09.2012 МИ ВАС ЛЮБИМО!

Що таке щастя? Одним словом не скажеш. Бо скільки людей, стільки визначень. Для одних – це багатство, інших – чини і звання, третіх (і мабуть, усіх) – це здоров’я. А що таке вчительське щастя? Це коли тебе люблять і пам’ятають твої колишні учні і через 10, і через 20, і через 30, і через 40 років.
     Цього літа мені, вчительці-пенсіонерці Варварівської школи, пощастило побувати на двох зустрічах випускників нашої школи. Боже, яка це була прекрасна мандрівка в молодість! ..
     Перші зустрілися через 42 роки. Скільки було радості, а скільки сміху, коли колишні однокласники не впізнавали один одного. Та, власне кажучи, і я їх не всіх розпізнала.
     На зустрічах все було як у людей, які по-справжньому люблять свою школу. Зібралися у своєму класі, подивилися оновлену школу, послухали привітання нинішнього директора Любові Федорівни Мартинюк. А потім я провела «урок», на якому учні розповіли про свої життєві здобутки після закінчення рідної школи. І навіть оцінки отримали. Кому - 5, а декому - 2, бо не з’явився на зустріч без поважних причин. Хвилиною мовчання вшанували вчителів та однокласників, які відійшли у Вічність. Поклали квіти на їх могили...
     Ну, а потім зайшли у гостинну хатку, де їх однокласниці Надія Юхимик та Катерина Власюк приготували багато смачних наїдків і напоїв. Гарненько посиділи, поспівали, згадали молодість. Наступного дня відправили делегацію до своєї першої вчительки Софії Степанівни Семенюк, яка мешкає у Славуті. Ото вже було радості - з обох сторін! Учні були дуже задоволені, що їхня вчителька, маючи 93 роки, добре виглядає. А Софія Степанівна світилася від щастя, що через стільки років її згадали, привітали, побажали дожити до наступної зустрічі.
     Не менш хвилюючим виявилося і побачення з колишніми учнями, які зустрілися через 30 років. Ініціатором і організатором цього свята був Віктор Возний, який зумів зібрати аж 19 чоловік. Зустріч пройшла за тим же сценарієм, що й попередня. Були і сльози радості, і виступи, і подяки школі та вчителям, що віддавали учням не тільки знання, а й тепло своїх сердець.
     Вручили нам, мені і моєму колишньому колезі, класному керівникові Петру Харитоновичу, знакові подарунки – ікони Божої Матері, інкрустовані камінням. І, щоб не образити попередніх випускників, хочу сказати, що вони теж були щедрими на подарунки. На другій зустрічі також були пісні, музика, танці, спогади. Навіть освідчилися через 30 років усі в тому, хто кого любив. Одне слово, було дуже весело, всі залишилися задоволені. Хочу сказати, що і ці учні вшанували свою колишню вчительку - Софію Степанівну.
     А я після цих двох побачень зробила висновок, що, мабуть, недаремно жила й обрала найблагороднішу професію на світі вчителя. Бо коли сієш «розумне, добре, вічне» і бачиш, що сходи прекрасні, що з твоїх учнів виросли розумні, красиві, порядні люди, радість і гордість переповнюють душу. Дай, Боже, всім їм здоров’я, удачі на многії літа! Від імені моїх колег і від себе особисто хочу щиро подякувати нашим колишнім учням за любов, шану, повагу, пам'ять. Ми вас любимо!
     Тамара КОНОНЮК, с.Варварівка.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік