Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.09.2012 СВЯТО, ВІД ЯКОГО СТИСКАЄТЬСЯ СЕРЦЕ

Як тільки літо починає наближатися до першовересневого свята, серце зворушено б’ється в грудях… Минуло більше півстоліття, як ми встали з-за парти і вирушили в доросле життя. У нашому класі було 24 учні. Усі ми - «діти війни». З великою вдячністю в ці дні згадуємо наших чудових учителів. Хочеться назвати їх поіменно. Це - Зінаїда Федорівна Задорожна, Любов Василівна Орлова, Ніна Максимівна Нікітчук, Олександр Олександрович Гасюк, Василь Семенович Кібліцький, Марія Несторівна Гуменюк, Ірина Іванівна Піскунова, Надія Василівна Січкар, Ольга Андріївна Кодола, Олександр Степанович Іванюк, Анатолій Романович Голутовський.
     А от Владислав Олексійович Лукащук був нашим класним керівником. Ну, а випускали нас у «великий світ» директор школи Степан Никифорович Задорожний та завуч Лідія Андріївна Вінш. Вони учили нас уму-разуму і хотіли, щоб ми стали справжніми людьми та знайшли гідне місце у житті. Про них можна сказати багато хороших слів – вони заслуговували на це. Результати їхньої педагогічної майстерності відчутні: з нашого класу багато випускників одержали вищу освіту, стали лікарями, механізаторами, інженерами, продавцями, військовими, службовцями.
     Окремо хочеться згадати учителів фізичної культури, які не тільки допомагали багатьом із нас досягти високих спортивних результатів, а й стати на все життя переконаними прихильниками здорового способу життя. Це - Микола Васильович Гізун та Ганна Арсентівна Гаврилюк.
     Ми часто їздили на змагання в Славуту. Най-успішнішими спортсменами були Василь Шевчук, Галина Баранчук, Зоя Маліновська та багато інших. Особливо хочеться розповісти про дівочу волейбольну команду. Це мої подруги Зоя Маліновська, Алла Півоварова, Людмила Шуст, Таня Маліновська та інші. А мені випала честь бути капітаном команди. Ми часто виборювали призові місця в змаганнях, були завжди серед кращих.
     Звичайно, більшість наших однокласників уже виїхала з Ганнополя. Але після військової служби дехто повернувся в село. Декого, на жаль, вже немає серед нас, як і наших педагогів, адже час невблаганний. Та й наші старші онуки вже закінчили середню школу й продовжують навчання в інститутах та інших закладах.
     Проте, першовересневе свято до цих пір хвилює наші серця. Дуже хотілося б зібратися біля нашої школи. Але в більшості моїх друзів-однокласників в цей нелегкий час накопичилося стільки побутових та сімейних проблем! Хотілося б побажати нинішнім педагогам і школярам щоб ті добрі традиції, закладені попередніми поколіннями випускників Ганнопільської середньої школи, зберігалися й примножувалися ними щодня.
     Ганна Пшенична,
     смт.Сахновщина,
     Харківська область.
     


  коментарі: 1

Павел : Анатолий Рафаиловіч Голутовский, умер в 2006 г в г Сумі  (написано 18.11.2012 в 23:45 з адреси:  37.229.113.210)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 8 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік