Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - auto insurance companies in indianapolis
     
  &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.09.2012 БІБЛІОТЕКА НА ОКРАЇНІ ЖИТТЯ

Наприкінці вересня ми відзначатимемо День бібліотекаря. Це свято приходить до нас у такий день, коли церква вшановує святих мучениць Віру, Надію, Любов і матір їх Софію. В зв’язку з цим, я хотіла б поділитися з читачами своїми думками. Адже пропрацювала в Улашанівській бібліотеці 33 роки. А починала свій трудовий шлях у 1972 в старенькому приміщенні, де було завжди тепло, затишно та людно. Незабаром в селі побудували красень Будинок культури, де бібліотека розмістилась на другому поверсі. Вона була світла, простора, з новими меблями. Скільки цікавих заходів проводили ми в бібліотеці, клубі! А скільки нових книг одержували, періодики - не перелічити. Всі союзні журнали ми мали можливість передплачувати в бібліотеку. Кожен читач міг взяти хорошу книгу і найкращий журнал прочитати додому. Але так тривало до перебудови... І почала чахнути культура! Найжахливіше, що державні мужі почали економію не з себе, а з культури. Бібліотекарів перевели працювати навіть на 0,25 ставки (хоч ті ставки в усі часи були мізерні), Ні книжок, ні періодики бібліотечні заклади не стали одержувати. Приміщення перестали опалюватись. Ми, як бібліотекарі, ще самі борсались як могли. Ввели платні послуги, купляли книги за свої гроші і копійки, отримані від спонсорів чи за послуги - щоб не розгубити читачів і не відштовхнути людей від бібліотек.
     І ось я вже тривалий час не працюю лише, як читач, спостерігаю за роботою бібліотеки. Адже душа болить за тим, що ти робив, і за тим, чим ти все життя дорожив. Бо книга - як мала дитина: з нею потрібно рахуватись, нею слід зацікавити читача. І такий біль та розпач бере мене нині. Ніби і комп’ютер придбали, і конвектор електричний поставили, а ремонт капітальний у нашій бібліотеці не робився роками. Приміщення велике – 220 квадратних метрів! - хіба може бібліотекар за свої гроші тут пристойний ремонт зробити? Косметичний – так. Та його не видно, бо покрівля тече і приміщення не опалюється. Книги «цвітуть».
     Співчуваю нашому бібліотекарю Н.К.Лясоцькій, яка за свої кошти приводить в божий вигляд частинку бібліотеки, щоб можна було де зустрітися. Та невже сільська рада, місцеве господарство спільно з дирекцією централізованої бібліотечної системи району не можуть привести в належний вигляд нашу Улашанівську бібліотеку? Це ж культурний і духовний центр села!
     Наближаючись до Дня бібліотекаря, я з відчаєм думаю: як можна працювати нині в бібліотеці, коли втрачається Віра? Як можна працювати, коли навіть Надії на покращання немає, а залишається лише Любов до книги, до роботи, яку обрала?
     Виникає наболіле питання: чому ж ми культуру в селі залишили на окраїні суспільства? Читачів же в бібліотеках не бракує.
     Тамара ГОВОРКОВА,
     колишня завідуюча філіалом.
     


  коментарі: 2

Цензор : А що, сонцесяйний Василь Ядуха разом з Несеном теж забили болт на Улашанівську бібліотеку? А спонсор усіх часів і народів Сергій Васильович Буряк? А син Гена - знаний підприємець? Непорядок! От при комуністах було добре! Ви, Тамаро Іванівно, запросіть у село Петра Симоненка, покажіть напис на школі "Учится, жить и работать по-ленински!" він і розчулиться, роздуплиться, грошенят на бібліотеку підкине.  (написано 03.09.2012 в 20:01 з адреси:  84-22-124-91.pool.ukrtel.net)
Volya : Молодець -цензор -підтримую.  (написано 04.09.2012 в 00:28 з адреси:  192-215-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 2 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік