Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.08.2012 НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ДЕРЖАВИ - У ВИМІРІ ЧАСУ, ПОЧУТТЯХ І СПРАВАХ ЛЮДЕЙ

Мабуть, мало хто знає, що свій перший День Незалежності Україна відзначила 16 липня 1991 року. Адже саме в цей день Верховна Рада Української РСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України та постанову «Про День проголошення Незалежності України», «зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності...”
     Але за рік в країні відбулося багато змін. І ось 24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР ухвалила Акт проголошення Незалежності України. Тому згодом було замінено дату святкування й самого Дня Незалежності України. Отож, 20 лютого 1992 року Верховна Рада України ухвалила постанову «Про День Незалежності України», згідно з якою свято ми й відзначаємо 24 серпня. Остаточно своє слово народ сказав про Незалежність 1 грудня 1991 року на Всеукраїнському референдумі.
     Україні випало «ставати на ноги» у нелегкий час. Але, поєднавши програми духовного відродження і оздоровлення української нації, її консолідації, ми маємо передумови успіху подальших реформ. Щиро сподіваємось, що послужать вони зростанню добробуту та благополуччя нашої держави.
     «Я і Незалежність»
     На честь свята Незалежності України, редакція «ТП» провела експрес-опитування славутчан, поцікавившись, як вона, на їхню думку, позначилася на долі держави та їхньому особистому житті. Думки і відповіді почули цікаві й несподівані, які ви знайдете майже на кожній сторінці цього випуску «Трудівника…» Цікаво, чи співпадають вони із вашими?
     
     
     З історії синьо-жовтого прапора у Славуті
     23 серпня в Україні щорічно відзначається День Державного Прапора. Цей стяг колись був держав- ним прапором Української Народної Республіки й Української Держави. Впродовж ХХст. жовто-блакитний прапор слугував символом українського національного опору. З 1991 року, після розпаду СРСР, цей прапор використовується як національний стяг Незалежної України. 18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України юридично закріпила за синьо-жовтим біколором статус офіційного Прапора держави.
     Та не всі славутчани знають, як у квітні 1990 року робітники зі Льво- ва, які прокладали на території Славутського району газопровід Уренгой-Помари-Ужгород, на своїй виш- ці радіозв’язку поряд із автопарком вивісили синьо-жовтий прапор. Щоб зняти його, міліція доставила із СІЗО затриманого злочинця. Ль- вів’яни вдруге вивісили синьо-жовтий стяг, а щоб його не могли зняти, змастили солідолом високий флагшток. Після цього прапор висів, аж поки не вицвів.
     З ініціативи активістів РУХу 30 вересня 1990 року на площі Шевченка у сквері біля кінотеатру ім. Т.Г.Шевченка відбувся мітинг мешканців Славути та приїжджих, під час якого вперше в місті було піднято національний прапор України. Організував мітинг і підняття прапора мешканець Нетішина Микола Руцький, металевий флагшток зварив шофер АТП Іван Ліпкін. Найактивнішими рухівцями в Славуті на той час були: Віталій Андрійчук, Володимир Боднар, Сергій Іванюк, Петро Красномовець, Володимир Петрук, Тетяна Шевченко. Славут- ські осередки РУХу в ті часи очолювали Володимир Ополонець та В’я- чеслав Оніщенко.
     Під час святкової демонстрації 1 травня 1991 року колону демонстрантів з нагоди Дня міжнародної солідарності трудящих замикала група славутчани в кількості 20 активістів РУХу, яка пронесла більше 10 національних прапорів від вулиці Я.Мудрого до вул.Миру.
     28 червня 1991 року було вивішено синьо-жовтий прапор та прапор Української РСР і на адмінбу- динку Славутської міської ради. І це вже зробила сама влада. Головою виконкому Славутської міської ради на той час був Анатолій Григорович Роздобудько.
     Станіслав КОВАЛЬЧУК, директор історичного музею.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 2 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік