Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.08.2012 РЕГІОНИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ – ЗА ЧЕСНІ, ПРОЗОРІ ВИБОРИ!

Із гаслами «За чесні та прозорі вибори!», «За перемогу Партії регіонів!», «За Хмельниччину!» під біло-синіми прапорами вийшли на головний майдан області тисячі подолян.
     П’ятничний вечір 17 серпня на хмельницькому майдані Незалежності запам’ятається громаді області надовго. Цього дня понад сім тисяч подолян з усіх куточків області зібралися разом, аби висловити свою громадсько-політичну позицію й бути почутими. Заявити про те, що громада Хмельниччини втомилася від розбрату, нетерпимості, популізму та безвідповідальності, які захлинали країну в часи «помаранчевого експерименту». Як страшний сон, подоляни хочуть забути президентсько-прем’єрські війни, гіперінфляцію та епідемію пташиного грипу, що стали атрибутами попередньої української влади.
     Відчувши твердий поступ президентської команди, масштабний характер урядових перетворень, стабілізацію економіки та перші позитивні зміни у добробуті простих громадян, подоляни підтримують політичний курс Партії регіонів. Адже це - чітка та ефективна програма виходу України з кризи, перетворення держави на сучасну європейську країну.
     Лейтмотивом Форуму стали слова голови Партії регіонів, Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, який на XIV партійному з’їзді заявив: «Вперше за багато років наша країна вступила у виборчий марафон в умовах стабільності, позитивної динаміки розвитку суспільства, конструктивного діа- логу з громадськістю».
     Справедливість цих слів підтверджували і виступи уча- сників обласного Форуму. Пре-дставники освіти, малого та середнього бізнесу, медицини та громадськості підкреслили: розпочатий провладною партією курс на стабілізацію та розвиток країни потрібно підтримувати і розвивати. Устами кандидатів у народні депутати України на Форумі було презентовано передвиборну програму Партії регіонів «Від стабільності – до добробуту», яку прямим голосуванням на Майдані підтримали всі учасники зібрання.
     За словами голови Хмельницької обласної організації Партії регіонів Василя Ядухи, «на парламентські вибори ми ідемо з чіткою програмою. Ми не повинні допустити до влади тих людей, за якими завжди тягнеться розруха та руїна. Ми не маємо морального права повернути їх політику, яка сіє вітер, а люди пожинають бурю. Ми маємо, як ніколи, бути єдині. Закликаю всіх жителів нашої рідної Хмельниччини стати поруч із владою і наводити порядок у власному домі. Партія регіонів переможе, адже за нами правда. А це – найголовніше».
     Виступаючи перед громадою краю, кандидат у народні депутати України, висунутий Партією регіонів в одномандатному виборчому окрузі №190 (м.Славута, м.Шепетівка, Полонський район, Славутський район, Шепетівський район), Олена Герасименко зазначила: «Сьогодні Партія регіонів є найпотужнішою політичною силою нашої держави, яка вже протягом 15 років виступає монолітним центром серед усіх політичних сил. Вона зібрала під свої знамена найвидатніших людей нашої держави: героїв України, заслужених працівників різних галузей, академіків Національної академії наук України, аграріїв, професорів, кандидатів наук, лікарів, вчителів, представників легкої та важкої промисловості. Це – люди конкретної справи, які розвивають державу, створюють нові робочі місця, наповнюють бюджет, будують економіку Неза- лежної України. Близько двох мільйонів сильних духом українців з усіх регіонів об’єдналися навколо єдиної ідеї Пар- тії – відродження України. Тому, голосуючи за кандидатів у народні депутати від Партії регіонів, кожен із нас обирає шлях розвитку сильної демократичної держави – від стабільності до добробуту».
     Громадський Форум на Хмельниччині ще раз підтвердив: Партія регіонів – найпотужніша політична сила в Україні і нашому краї. Жодні провокації та агонія з боку опонентів не вплинуть на свідомий вибір наших земляків. Кандидати від цієї партії впевнено ідуть на вибори 2012 року, адже мають підтримку жителів області. Хмельниччина довіряє діючій владі та підтримує своїх кандидатів від Партії регіонів.
     Юлія САНОНЯН, член Партії регіонів.  коментарі: 2

Антирегіон : Регіони і чесні вибори??? Ви що, уху їли?  (написано 23.08.2012 в 14:36 з адреси:  55-61-124-91.pool.ukrtel.net)
вік : а всі нацмени не дружні з головою.які 7000.нагнали службовців і раді.якщо було 1000 то це і всі  (написано 23.08.2012 в 16:41 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік