Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.08.2012 ОЛЕГ НЕСЕН: «БУДЬМО! БО МИ – УКРАЇНЦІ»

Оскільки ми завтра відзначатимемо найголовніше державне свято – День Незалежності, редакція вирішила поставити декілька запитань для людини, яка на теренах Славутчини є прямим ставлеником Президента України, його довіреним і повноважним представником - голові Славутської районної державної адміністрації О.А.НЕСЕНУ:
     - Олеже Анатолійовичу, наша газета підготувала до 21 річниці Незалежності України ряд публікацій, в яких ми оглядаємо життя людське у вимірі часу. Що для Вас означає час?
     - Одним словом про це і не скажеш. Бо, з одного боку, час – це полотно, з якого зіткане життя. А з іншого – то найдорожче, що є в кожної людини. От тільки всім нам треба більше дорожити часом і не марнувати його.
     - Це Ви, можливо, про жнива, які завершуються, хотіли сказати чи про реформи, що не дуже схвально сприймаються людьми?
     - Ну, жнива – це особливий ритм життя. Незалежно від усіх інших обставин. Бо хліб – то святе. Район уже впорався зі збором ранніх зернових, отримали ми непогану середню врожайність – понад 37 центнерів із гектара. Зараз готуємо площі до майбутнього засіву…
     А от про реформи хочу замовити слово. Бо вони вкрай потрібні нашій державі: і пенсійна, і адміністративна, і податкова… Звичайно, переміни завжди сприймаються людьми насторожено, неоднозначно. Але це - як гіркі ліки, завдяки яким можливо оздоровити наше суспільство.
     - Коли ми пишемо про зміни та соціальні ініціативи в різних сферах, що впроваджуються Президентом, то виникає відчуття нереальності одночасних перетворень в країні. Що скажете на це?
     - А хіба можна життя розікласти на полички: це – робимо, а цього – не робимо? Ми повинні водночас думати і за сільське господарство, і за промисловість, і за освіту, і за культуру. Так, любимо Україну, якою вона є. Але ж із незакритими очима ми маємо її любити, а щодня працювати задля її майбутнього. Тим більше, що до Віктора Януковича жоден Президент так і не відважився зрушити з місця цього тяжкого воза.
     - Дехто жартує, мовляв, нашому Президенту, мабуть, дуже подобається такий фантастичний виріб як українські граблі, бо він на них усе наступає й наступає…
     - Я не можу відповідати за Президента – він знає, що робить. А от те, що відповідальності та конкретності в роботі на всіх щаблях державної влади додалося, можу запевнити. Звичайно, важко бути позитивним, коли обсту- пають проблеми. Але нас питають за результат. І в Славутському районі він є. За рейтингом, що визначається багатьма (їх є близько 80) критеріями, наш район у першому півріччі нинішнього року піднявся з 16 на 6 місце.
     - Які ж складові цього успішного поступу можете назвати?
     - Перш за все, це зростання обсягів промислового виробництва і реалізації продукції, а також сільськогосподарського виробництва. Особливих успіхів тут досяг ПАТ «Славутський солодовий завод», де генеральним директором працює М.І.Дубіна. Маємо хороші результати з надходжень до сільських бюджетів – хоча, на мою думку, число сільських рад у районі треба вдвоє зменшити. Нам слід дуже ретельно проаналізувати, якою є їх віддача. Ось чому нам вкрай потрібна ще й територіальна реформа.
     До позитивних тенденцій у нашому районі відносяться й вагомі показники зростання споживчого ринку та ринку праці, відчутне зменшення заборгованості із виплати заробітної плати – про зміни керівництва і політики на Ганнопільському спиртзаводі ви вже писали. Маємо непогані зрушення в реформуванні освітянської сфери району. Головне тут, що ми проводимо його за участю територіальних громад, які належно сприймають і оцінюють наші намагання забезпечити школярам достойний рівень знань.
     - Олеже Анатолійовичу, чи встигнуть наші освітянські заклади підготуватися до нового навчального року? Чули про критичну ситуацію в Старому Кривині, де до дощів не встигли перекрити дах…
     - З нашого боку робиться все можливо, аби район увійшов у новий навчальний рік без важких проблем. Слава Богу, ми їх досі не мали. Зокрема, й для Кривинської школи виділили 400 тисяч гривень із бюджету, провели всі проектні та експертні роботи. Але… Я ж не закрию собою хмару! Ці проблеми накопичувалися тут роками. І не тільки тут. А й у Миньківцях, у Кутках…
     - Що Вам не подобається і що подобається у Вашій роботі?
     - Дуже важко бути публічною людиною, коли всі на тебе показують пальцем. Ось чому я інколи заздрю людям, які тихо-мирно займаються своєю справою. Проте мудрість же не у тому, щоб тікати від труднощів життя, і я завжди брав на себе важку ношу. Не хизувався красномовством, не лицемірив, а працював. Якщо щось комусь обіцяв – слова свого завжди намагався дотримувати.
     - То Ви згодні з тим, що людина, яка керує іншими, втрачає власну свободу?
     - Свобода – почуття відносне. Як я можу бути вільним від обставин і проблем, які мене зусібіч щодня обступають? Я ж державна людина і мислити та діяти мушу по-державному.
     - На завершення нашої короткої розмови хотілося б, щоб Ви сказали жителям Славутчини – численним читачам нашої газети - якесь добре слово.
     - Будьмо! Бо ми – українці.
     Інтерв’ю вела Віра МАЛЬЧУК.
     


  коментарі: 6

вік : а я памятаю як несен дуже ганив пр.що помінялося.джипа подарували  (написано 23.08.2012 в 16:43 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
Дядько : Це ви українці? Не смішіть! Українці не продають рідної мови, не пересмикаються перед паханатом! Малороси ви, разом з Мальчук. "Раби, подножки, грязь Москви..." - це саме про вас писав Кобзар. Продажна бидлоеліта.  (написано 24.08.2012 в 09:17 з адреси:  33-105-132-95.pool.ukrtel.net)
вік : молодець дядько.отакі і повині голосувати за о.ляшка які нікого не боятся як і він і чихвостить всіх депутатів і всі партіі.  (написано 24.08.2012 в 15:11 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
небайдужий : Лозунг "будьмо!"- це лозунг бидлоти та алкашів.  (написано 24.08.2012 в 19:52 з адреси:  160-163-52-37.pool.ukrtel.net)
нараівка : а.де людська гідність. в своему рідному селі розібрав покрівлю в будинку культури а виділивши гроші на іі ремонт купив металочерепицю і накрив свою ферму.ось вам.  (написано 28.01.2014 в 12:45 з адреси:  236-41-55-37.pool.ukrtel.net)
Націоналіст : Буду відвертим і скажу наступне. Як на мене , то ця замітка "Будьмо... не отримає а ні жодного позитивного коментаря ! І всі чудово знають чому , а вже вечором зателефонують власнику сайту , щоб він зняв її. Запитаєте чому ? а тому , що негатив громадської думки про цього " смотрящого" по славутському р-ні просто буде зашкалювати ! Так що пані Мальчук , за це інтервю , певно він не похвалить . Хоча в очах громади , вона розмалювала та представила цю людину як великого благодійника. Коли в минулому році, приїхали бандити різати на металобрухт цегельний завод в Романінах , звісно люди вийшли на барикади. Зателефонували "товаришу" Несену : караул!!! нас грабують ! та хочуть залишити єдиного джерела заробітку ! Що ці знедолені почули у слухавку , до гадатися не важко. Все в межах чинного законодавства. І якщо народ повстане , викликайте наряд міліції...  (написано 28.01.2014 в 13:44 з адреси:  84-176-201-46.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік