Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://americainsurance2018.top/
      - auto insurance companies maryland
     
   &  ...

Scottitemy  :  http://americainsurance2018.top/
      - auto insurance anderson sc
     
    &n  ...

Куплю/продам:       Здам 1 кімнатну квартиру...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.08.2012 ВІТАЛІЙ ТАРАНЕНКО: ПАРАД АДМІНРЕСУРСУ ТАКИ ВІДБУВСЯ

Розрекламований на Хмельниччині громадський форум “За чесні вибори, за Партію регіонів” таки відбувся. На жаль, нічого нового партія влади так і не запропонувала виборцям. Крім пафосно-совкового настрою, який панував зі сцени регіоналів. Команда губернатора Василя Ядухи підібрала для прямої мови, можливо, хороших фахівців своєї галузі, але нікудишніх політичних гуру.
     Приміром, чого вартував спіч лікаря вищої категорії, кандидата медичних наук Володимира Монастирського! Він, як табличку множення, “з автомата” випалив досягнення діючої влади. “Партія регіонів створить доступну та якісну медицину. Для цього буде збільшено оклади медикам — до 8 тис. грн, молодшому персоналу — до 5,5 тис. грн”, — поставив перед фактом Мінфін молодий лікар. “Заряджений” медик, здається, й сам не зрозумів, що наговорив сім мішків дурниць. Сьогоднішня середня температура по лікарнях Хмельниччини щодо рівня заробітних плат ледве перевищила 2000 гривень.
     Електорат військових репрезентував підполковник запасу Збройних Сил України Сергій Ніколайчук. Занурившись у статистичну багнюку, носій погонів наголосив, що пенсія військовослужбовців з 1 липня цього року збільшилася на 11 відсотків. За останні два роки військовослужбовці краю одержали 200 квартир. “Армія побачила реальне покращення життя… (від неймовірного хвилювання полковник кілька разів збивався з думок, але, врешті-решт, програмний матеріал видав на-гора). — Військові впевнені і підтримують на парламентських виборах Партію регіонів”.
     Далі всіх зайшов представник малого та середнього бізнесу з Нетішина Михайло Калінін. Він зізнався, що з обережністю віднісся, коли до влади прийшли регіонали. “Руки опускались, но прошло время, и мы видим, что новая власть ищет пути диалога — сейчас без проблем можна открыть дело, упростили налоговые документы. Влада хочет европейский способ жизни”, — медово розмірковував він. А Податкові майдани за часів біло-блакитних — це та незручна сторінка історії, яку при нагоді можна прогорнути. Що, власне, й зробив підприємець.
     Що стосується адмінресурсу, від якого постійно обтрушується Партія регіонів. Голова Хмельницької облдержадміністрації озвучив цифру, що на громадський форум з’їхалося близько 6 тис. людей. Мовляв, це винятково регіонали і комар носа не підточить. Тут дійсно з посадовцем важко посперечатися, якщо тільки у держслужбовців за останні роки не сталося роздвоєння особистості — на політичну. Як-от, помічений на форумі голова Ярмолинецької райдержадміністрації і за сумісництвом керівник районної ПР Валерій Кадиш.
     Насправді на майдан вийшли близько трьох тисяч подолян. Підтримати діячу владу та постояти з транспарантами до Хмельницького приїхали з районів та області. Більшість подолян відмовлялася від коментарів, дехто з радістю розповідав про свої політичні погляди, деякі стверджували, що прийшли на майдан подивитися концерт. В якому контексті розуміти слово «концерт» подоляни не роз’яснили, адже вони виконували важливу роботу – тримали транспаранти, інші – тікали махаючи руками.
     - Голови районних державних адміністрацій отримали наказ забезпечити масовість мітингу за рахунок працівників бюджетної сфери – вчителів та лікарів та державних службовців, – заявили перед мітингом у обласній «Свободі». – У Шепетівський районній лікарні відбувається мобілізації медпрацівників для участи у мітингу. Як винагороду за участь в акції пропонують відгули.
     Пізніше з аналогічною заявою виступив хмельницький УДАР. На закиди регіонали відповіли, що мітинг проводиться виключно за ініціативи громадськості краю.
     Яскравий приклад негласної “співпраці” влади і її робітників засвідчив жовтий лозунг: “ДП Красилівський агрегатний завод — за чесні вибори!”. Як відомо, це державне підприємство входить до структури Мінпромисловості і виробляє побутові опалювальні апарати. Політінформація, що відволікла від верстатів робітників заводу, гарантувала останнім стабільний заробіток в обмін на майбутню підтримку партії влади.
     Родзинкою програми виявилися запрошені ветерани, яких поближче розсадили до епіцентру подій. Навіть і цим моментом скористалися регіонали, вбивши двох зайців: затуливши власні політичні прогалини та відлупцювавши м’яч на поле опозиції. “Дорогі ветерани, вони (очевидно, маються на увазі свободівці — авт.) зневажають пам’ять українського народу, ветеранів Великої Вітчизняної війни, а це означає, що й пам’ять кожної родини. Наше ж завдання — зберегти цих людей”, — заявив губернатор В.Ядуха.
     
     Віталій Тараненко "Події"
     
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 16

пересічний українець : Ганьба і сором. Сором і ганьба. Коли вже ці люди навчаться поважати себе?!  (написано 21.08.2012 в 10:14 з адреси:  95.81.56.128)
вік : почему на украине мало мяса-свиньи вышли в люди коровы вышли замуж козлы женились а бараны получили ученые степени и правят.ха.ха.смех сквозь слезы.  (написано 21.08.2012 в 10:41 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
Олександр : ...від неймовірного хвилювання полковник кілька разів збивався з думок...уявляючи як після виборів доведеться штурмувати Верховну Раду  (написано 21.08.2012 в 11:07 з адреси:  SOL-FTTB.145.72.27.94.sovam.net.ua)
М.В. : Интересно -за сколько продались все эти "честные" выборцы?  (написано 21.08.2012 в 15:34 з адреси:  46.247.238.247)
вік : м.в..а они продались за обещания.хохлы любят сказки  (написано 21.08.2012 в 17:05 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
Volya : Дуже жалкую шо нема суду честі офіцерів запасу - а цікаво панове булоб послухати цього - ппппп-а ну не повертається язик - сказати хто це - у нашому офіцерському колі . Це ж як треба продатись та зганьбитись. ГАНЬБА! ГАНЬБА! Знаю що в Славуті зараз - ну слово живуть не підходить - існують багато офіцерів прапорщиків запасу і в силу сімейних чи побутових причин не виходять на активне оголошення своєї позиції - незгоди з тим що відбувається в місті області державі армії - але запамятайте - одне хлопці - сьогодні не виходим ми - завтра приходять вони до нас та наших дітей та внуків.  (написано 21.08.2012 в 20:30 з адреси:  136-98-132-95.pool.ukrtel.net)
вік : він такий офіцер як наші козаки.прапорюги які нацепили погони офіцерів а честі годі шукати тому що виховання нуль.  (написано 21.08.2012 в 21:24 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
прометей : Ответ-Вік, А разве кацапы не верят в сказки???  (написано 22.08.2012 в 13:50 з адреси:  176-8-15-246-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : о шо кацапи шо хохли одін хер.ці мовчать і ім всерівно.була б пляшчина.а от украінцям і росіянам не всерівно бо це патріоти які виборюють свободу на майданах що в росіі що в украіні  (написано 22.08.2012 в 13:56 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
прометей : Наконец то понял,вот теперь и я с вами!!!  (написано 22.08.2012 в 13:59 з адреси:  176-8-15-246-slvt.broadband.kyivstar.net)
прометей : Власти приходят и уходят,а народ остается -только к народу надо прислушиваться и стоять за него,лишнего он никогда не требует(это должны осознать все) кто против-есть продажные провокаторы!!!  (написано 22.08.2012 в 14:09 з адреси:  176-8-15-246-slvt.broadband.kyivstar.net)
прометей : Власти приходят и уходят,а народ остается -только к народу надо прислушиваться и стоять за него,лишнего он никогда не требует(это должны осознать все) кто против-есть продажные провокаторы!!!  (написано 22.08.2012 в 14:10 з адреси:  176-8-15-246-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : на численні запитання стосовно того чи золотарук е членом громадськоі ради даю відповідь що ні.більшість славутчан захисником його своіх інтересів не вважають.звичайний піарщик.він не отримав підтримку мера і тепер підбурюе славутчан проти влади.такий самий журналіст без освіти.просто хвора людина якого деякі партіі використовують  (написано 23.08.2012 в 05:24 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : калашніков наш голова організаціі.з регіонів він вийшов.а цього втікача з яблунівки ми в раді не держимо.багато людеі вже зрозуміли цю хвору людину.  (написано 23.08.2012 в 16:50 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

прогноз погоди
В лютім Дорота заповідає сніги та болота.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6936
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік