Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 17.08.2012 ІГОР ПІГОЛЬ: ОКРЕСЛИТИ «СВЯТЕ КОЛО»

З великою тривогою і сум’яттям доводиться зустрічати 21-у річницю Незалежності України багатьом її громадянам. І причина такого настрою очевидна - живемо бо в умовах здичавілої внутрішньої окупації, в такому собі антиукраїнському гетто, що звели навколо нас «раби отечества чужого».
     Що українського залишилося в цій державі? Чи за таку Україну проливали свою кров її найкращі сини та дочки? Вже дожилися до того, що навіть мову, чи не останній бастіон нації – здано. І свій підпис під цим ганебним законопроектом «про капітуляцію» поставив ніхто інший, як Президент України - гарант основного закону нашої держави. В якій ще країні таке можливо?!
     Не завоювавши Україну ззовні, нащадки московських сатрапів вирішили виїсти її зсередини. Відтак, на зміну тупої і грубої тактики «принуждения к миру» «штыком-молодцом», прийшла витончена стратегія побудови цього «мира» за допомогою продажних манкуртів. Отже, над нами знову висить чорний стяг, на якому написано: “Смерть політична, смерть національна, смерть культурна для української нації !” Ніколи не думав, що ці давні й страшні слова Миколи Міхновського колись стануть актуальними. Проте дійсність невблаганна – Україна, крок за кроком продовжує втрачати свою незалежність. Здається, ще трішки, і цей процес стане незворотнім...
     Сьогодні, на противагу диявольському подиху «русского мира», кожен свідомий українець має подумки окреслити навколо себе «святе коло», – застовпити власний національний простір. І ці наші мільйони маленьких територій українського життя мусимо не лише пильно оберігати, але й наполегливо ширити – аж доти, доки не зіллються вони у єдине й велике коло – коло вільної України. А до того часу – немає у нас справжньої української державності, про яку мріяли продовж віків і яку виборювали зі зброєю в руках наші великі пращури.
     Хочеться вірити, що такий час обов’язково настане після 28 жовтня 2012 року, коли ми нарешті звільнимо нашу землю від влади україножерів.
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 17

небайдужий. : Свобода та свобода-2 візьміть на контроль дитячі майданчики, які були побудовані для піару вашого кандидата.  (написано 17.08.2012 в 20:11 з адреси:  28-166-52-37.pool.ukrtel.net)
Товариш : Дай Бог тобі, Ігоре, доброго здоров'я.   (написано 17.08.2012 в 20:49 з адреси:  254-89-132-95.pool.ukrtel.net)
Volya : Поділяю думку Піголя про тривогу- сьогодні був на мітингу опозиції - а фактично -народу - в Шепетівці. Виступали- Кужель церква ВО Свобода.Попри все свавілля що там в Шептівці відбувається навіть останнє шаленне підвищення цін на комуналку-- я-- не побачив загальнолюдського супротиву - всього цього пригноблення--- що це таке -- це згода з тим режимом що діє чи це такий страх чи та повна апатія щодо того як буде завтра як буде дітям як буде внукам - людей було зовсім мало було видно що попрацювала для зменшення кількості людей місцева влада- --мабуть дирку вже крутятять під ордена та медалі-як це все бридкооооооооо. Кругом снують люди Буряка - понаганяли самосвалів з піском порозставляли автокрани (фірма Сварог) оцепили все міліцією на вїзді - зупиняють всіх - в тому числі і нас - Славутський автобус- слухайте люди!!!!!--- вам це нічого не нагадує - що робиться - я вас питаю.А тепер - робіть висновки самі- дай бог вам здорового глузду це все осмислити та зробит висновки -якщо ми себе не захистимо то нас ніхто не захистить а якщо хтось думає що йог це омине - то він помиляється - і це треба зрозуміти. І вкінці оголошення-- в неділю в 15-00 год. в Нетішині зустріч О. Тягнибока з виборцями - приходьте і ви багато чого зрозумієте та зробите висновки. Недай бог допустити нам з вами такого як в Шепетівці - а я можу собі тільки уявити як там у Полонному -там взагалі повний отстой - що якраз повністю влаштовує нинішню владу --- АБИ ТІЛЬКИ МОВЧАЛИ. НУ ЩОЖ МОВЧІТЬ ДАЛІ І НЕ ЙДІТЬ НА ВИБОРИ ТА АКЦІЯЇ ПРОТЕСТУ І ТОДІ ПОБАЧИТЕ ЧИМ ЦЕ ВСЕ ЗАКІНЧИТЬСЯ -ВЖЕ ДУЖЕ СКОРО. Бажаю всім здоровя .  (написано 17.08.2012 в 22:29 з адреси:  176-108-132-95.pool.ukrtel.net)
Віктор : НЕ ДАЙ БОГ ДОПУСТИТИ НАМ З ВАМИ ТАКОГО, ЯК В ШЕПЕТІВЦІ. А я можу сміливо сказати, що в нас гірше ніж в Шепетівці. Вчора, 17 серпня 2012 року біля 13.30 годині "Дитячий куточок", мікрорайон "Сонячний", подарунок Українського ядерного товариства стався нещасний випадок. Слава Богу без тяжких наслідків. А сталося так, дідусь гойдав на гойдалках двох дівчаток віком 5-6 років, одна з котрих його онука. Раптово обривається дерев'яна балка та заціпляє одну з дівчаток. Тяжкий дерев'яний стовбур падає дітям на голову. Вертікальні опори розходяться в різні сторони. Дідусь рятує свою малечу. Перелякані діти плачуть. Решта дітей в розгубленісті. Жодного дорослого. Постраждалий дідусь, мовчки з онуками, переходить на іншу площадку. Батьки постраждалої дівчинки відмовляються коментувати подію, ховаються в квартирі, просять не вказувати їх прізвища. Страх та байдужість бачу в очах. О це і є результат дії влади. Одвічне питання, хто винен?   (написано 18.08.2012 в 07:42 з адреси:  95.81.35.62)
вік : переглянув список кандидатів і партій і був враженний.89 партій майже 5000 кандидатів.мене дивуе байдужість украінців коли вони не хочуть зрозуміти одніеі істини що всі ці кандидати ідуть у велику політику не захищати нас з вами державу і конституцію а захищати своі шкурні інтереси.на совах та бігбордах таке пишуть що у снах не приснится.а як доходить до діла-все піар.для прикладу павловський-опозиція перед виборами рееструе законопроєкт що суттево підвищуе мін.пенсіі і зарплатню.а коли був при владі активно голосував за обмеження соц.виплат.королевська-украіна вперед заявляе що зарплата буде 1000уе а пенсія 5000гр.партія регіонів вже два роки покращуе наше життя.свобода замість боротьби проти олігархічного режиму заради мість біля корита обьеднуется з опозиціею яка підло припинила боротьбу за своіх лідерів.морська партія гарантуе міні моря в кожному місті.а коли проходять завдяки дурням у владу починають вивозити наше з вами надбання за кордон.є два місяці.розмірковуйте щоб знову не посадити собі на шию халепу.в місті також е багато справжніх депутатів-патріотів в лапках.громадська рада починае писати за таких горе патріотів публікаціі.читайте і робіть висновки.  (написано 19.08.2012 в 06:58 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : за 20 лет независимости можно уже привыкнуть к разбазариванию средств истинными патриотами госчинушами.речь идет о гос.закупке пенсионным фондом современных принтеров на сумму 6.6 милиона чтобы идти в ногу со временнем.и это в то времмя когда дефицит пенсионного фонда зашкаливает.дешевая апаратура им не катит как и дешевые ноутбуки депутатам чтобы старые маразматики лазили по порносайтах.я не понимаю простой истины.зачем не бедный комунист имеющий дорогую дачу и катающийся на дорогом джипе будучи на пенсии и заработавший полмилиона за год лезет в депутаты по нашему округу.правильно.как и все защитить свой бизнес.думайте.  (написано 19.08.2012 в 07:32 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : в казні немае грошей.до хозяйнувалися.покращення пішло ще більше.взято з інтернетновин   (написано 20.08.2012 в 11:15 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
М.В. : Спасибо, Игорь. Последнее время настойчиво учу украинский. Просто не хочу быть частью "русского мира" :)) Слава Україні!  (написано 20.08.2012 в 13:41 з адреси:  46.247.198.176)
вік : я калашніков в.е офіційно заявляю що вийшов з лав партіі регіонів і іхня політика мене не цікавить.  (написано 20.08.2012 в 15:15 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
Den : як ти був правий пане Ігор! І 22 річницю ми зустрічаємо так само. Жаль.  (написано 30.07.2013 в 11:36 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Линн : Эх,что-то тут не так(((,ну не ведётся Украина на очередную померанцевую,нахлебалась наверное;),да и проходить сомнительную экзекуцию:настоящий и ненастоящий украинец видно гражданам Украины не фартит.Да и лексика хромает,а дела нет(((увы.  (написано 30.07.2013 в 12:43 з адреси:  46.44.47.161)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік