Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
englisCal  :  Спасибо<a href=http://topenglish.md/kids/ru>...</a>  ...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.08.2012 ХТО МОЖЕ НАМ ДОПОМОГТИ?

Чи доводилось вам, читачу, колись переглядати старі газети і, ніби збоку, перечитувати те, що давно залишилося в літописі життя? Зізнаюся чесно, для мене це заняття стало своєрідним хобі. Ось почув про те, що до Верховної Ради знову в нашому окрузі балотується кандидат Сергій Васильович Буряк і вирішив дістати з архіву одну цікаву публікацію «Трудівника Полісся»...
     «Починати треба з національної ідеї» - так називалася прес-година з народним депутатом України С.В.Буряком, яка відбулася в редакції Славутської міськрайонної газети за участю журналістів краю. Було це в 1999 році. Із вуст народного депутата працівники ЗМІ хотіли почути те, якими бачаться йому перспективи України.
     «Думаю, що після виборів все вгамується, увійде в своє русло - адже нині ситуація в державі справді подекуди нагнітається, обстано- вка в країні заполітизована. Та, незважаючи на об'єкти-вну і не зовсім втішну реальність, думаю, перспектива в України є», - сказав тоді Сергій Васильович на початку розмови. Ну, скажіть, чи про сьогоднішній день тут йдеться?
     Якраз перед тим Сергій Васильович в інтерв’ю газеті «Сегодня» висловився, що че-сним політиком бути неважко, бо конкуренції, мовляв, у цьому плані майже ніякої. Журналісти місцевих ЗМІ підхопили ці слова вирішили з’ясувати, чому С.В.Буряк так відповів.
     «Насправді політика і порядність - речі практично несумісні, - сказав народний депутат. І не можна було з ним у цьому не погодитися. - Дійсно, бути чесним політиком важко, оскільки на догоду політичним доктринам інколи люди переступають всі люд- ські норми, мораль».
     Мені сподобалась така відповідь Сергія Васильовича. Бо він говорив дійсно щиро, без лицемірства. Називати політику брудною справою легше збоку нам, пересічним громадянам. Але сказати так людині, яка немало років життя пов’язала з цією «брудною справою», - певно, треба мати неабияку відвагу. Хоча, взаємостосунки між Президентом і Верховною Радою Сергій Васильович Буряк на той час вважав нормальними, діалектичними і навіть творчими - в руслі політики. Цікаво порівняти цю думку з нинішнім станом речей.
     Хочу згадати й те, що на запитання про допомогу в тій чи іншій справі виборцям народний депутат відверто сказав: «Тих людей, яким потрібна така допомога, є надзвича-йно багато. І хоч кажуть, що допомогти всім неможливо, але потрібно. Це моя позиція. Отож, в міру своїх сил і можливостей я стараюся це робити. Хтось же має займатися конкретно цією справою!» Знаю, що ці слова Сер- гій Васильович не кидав на вітер. Бо й сам до нього у важ- ку хвилину звертався.
     Як вивести народ із зубожіння і підняти українського товаровиробника? Що треба 11 зробити задля цього з економічної точки зору? На ці запитання Сергій Буряк уже від- повідав зі знанням справи, хоча не без моралі: «Над цим працюють десятки економістів - як вивести на вищий рівень розвитку нашу держа-ву. Проблема в тому, що такі міжнародні фінансові організації як Світовий банк, Міжнародний валютний фонд та інші нав'язують нам той шлях розвитку, який для на- шої економіки практично неприйнятний. Він, можливо, підійшов би для слаборозвинутих, скажімо, латиноамериканських, країн. Але це не означає, що Україна - велика, могутня європейська держава! - повинна сліпо приймати ті реформи, які перед цим практикувалися в Угорщині, Польщі деінде. Бо якщо вони там і були (за допомогою МВФ та інших міжнародних організацій) реалізовані на 50 відсотків, то інша половина успіху реформ закладалася із врахуванням об'єк- тивних реальних умов та можливостей.
     Переконаний, що нам небезпечно із впертістю, даруйте за слово, ідіотів сліду- вати за рекомендаціями Міжнародного валютного фон- ду. Це може призвести до 11 економічної катастрофи. Не знаю жодного фінансового Інституту, жодної країни за рубежем, які хотіли б бачити Україну сильною, могутньою і багатою державою. Про це можемо мріяти тільки ми! І починати треба з найпростішого - того, що об'єднає людей в помислах і діях. А саме - з національної ідеї. Тре- ба сказати собі нарешті, що ми - держава, що ми себе поважаємо, обрали ось такий шлях розвитку, що ми любимо свого товаровиробни- ка - і від цього йти».
     Сергій Васильович переконаний був уже тоді, що Україну й українців повинні знати в світі. «Якщо ми не будемо говорити про те, що ми дійсно велика нація, що ми - Богом дана країна, яка має унікальне геополітичне розташуван- ня, яка тамує в своїх надрах практично всю таблицю Менделєєва, яка займає три чверті чорноземів світу, хто за нас це скаже?» - наголосив він у діалозі з журналістами краю.
     Перечитую знову і знову ці думки Сергія Буряка і думаю, що наша Україна дуже схожа на велетенське дерево, на якому не злічити листя. І все, що ми робимо доброго, додає йому сили. Але кожне дерево має власне коріння. Без коріння його повалив би навіть легенький вітер. Коріння живить дерево, з’єднує його з землею. Коріння – це те, чим ми жили вчора, рік, десять і більше років тому...
     Так, ми уже мали нагоду обрати своїм депутатом розумну, інтелектуальну і розсудливу людину – Сергія Васильовича Буряка, й не помилилися. Жаль, останні роки він уже не представляв інтереси жителів нашого краю у Верховній Раді. А нам потрібні такі люди, які володіють можливостями допомагати людям. Бо в такий час ми живемо. Недарма те-пер багато славутчан кажуть, що вибиратимуть до Верховної Ради саме Сергія Буряка. Він жодній людині ні в чому не відмовив, у важку хвилину всім допомагав. І люди це па- м’ятають. А тим, хто вперше рветься до Верховної Ради, ще нам самим доведеться торби возити...
     Іван КОЛОМІЄЦЬ.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 4 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік