Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.08.2012 НЕ ЇЗДЯТЬ,А ЛІТАЮТЬ. НЕ ДОРОГА - А АЕРОДРОМ

Ми, мешканці вулиці Поліської (колишня вул.Карла Маркса) раділи, коли на ній почалося будівництво дороги. Міський голова В.Б.Сидор дотримав своєї обіцянки, котру дав під час виборчої кампанії. Однак, наша радість була передчасною. Дорогу зробили, а тротуар – тільки з її одного боку. Асфальт поклали лише до шляхової дільниці, якщо йти від вул.Миру. Відтоді минуло майже три роки, а дорога досі не завершена!
     Весь автотранспорт їде сюдою в бік Шепетівки й звідти. Це, звичайно, розвантажило автотранспортний рух на вулиці Миру. А що в нас?! Наша вулиця вузька, будинки розташовані біля самісінької дороги, на котрій аж три(!) перехрестя. Цю дорогу переходити тепер взагалі небезпечно, адже водії не їздять нею, а літають... Видно, вважають, що це - швидкісна траса, а про можливі важкі наслідки ніхто не думає.
     Звертаємо увагу міської влади і редакції «ТП» ще й на те, що цю дорогу переходять школярі з інших прилеглих вулиць, йдучи до ЗОШ №4. Тут вони наражаються на неабияку небезпеку. Нам, мешканцям Поліської, немає спокою ні вдень, ні вночі. Бо через інтенсивний рух автотранспорту тут дуже гамірно, живемо наче на аеродромі. Від великогабаритного автотран-спорту тремтять наші будинки, на кухнях дзвенить посуд. А людям похилого віку хочеться спокою й тиші…
     Тому просимо міського голову В.Б.Сидора, начальника міліції С.М.Кшевжінського вирішити питання щодо встановлення на нашій вулиці дорожніх знаків, які обмежували б швидкість до 40км/год. Ми також хочемо знати, коли врешті буде завершено будівництво цієї дороги? Чекаємо вашої відповіді на сторінках «Трудівника Полісся».
     П. ЯНКОВСЬКИЙ та ще 22 підписи
      мешканців вул.Поліської.
     


  коментарі: 6

вік : а в славуті чомусь ні одна справа не доведена до кінця.  (написано 17.08.2012 в 06:01 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
Валентин : Нема дороги-погано.Є дорога-погано.За швидкість на дорогах відповідає ДАІ.  (написано 17.08.2012 в 08:40 з адреси:  176-8-15-20-slvt.broadband.kyivstar.net)
Микола : Валентину, вам би ще знати хто встановлює дорожні знаки та робить розмітку на дорогах по яких оте ДАІ буде контролювати. А недобудовану дорогу вони взагалі немали права здавати в експлуатацию. Так що та "дорога" не благо, в більше як біда для мешканців того району.  (написано 17.08.2012 в 09:10 з адреси:  94-153-30-74-slvt.broadband.kyivstar.net)
прометей : Требуйте видиоустановку за превышение скорости пусть поставят и разгрузится безработица,эта техника не стоит,как человеческая жизнь,Стоит захотеть и все можно зделать...  (написано 22.08.2012 в 14:56 з адреси:  176-8-15-246-slvt.broadband.kyivstar.net)
мешканці вулиці Грушевського : У на с також вулицю спакостили, насипавши якоїсь мучки, не можна відкрити вікна, така летить цементна пилюка з тієї дороги, всі мешканці думали, що навесні ремонт продовжать, але ніхто нічого не робить. Інтересно, а скільки коштів було списано на цю дорогу???????? Цікаво, а Василь Богданович їздить нею, чи бачив цю "круту" дорогу?????  (написано 23.08.2012 в 00:02 з адреси:  140-50-132-95.pool.ukrtel.net)
вік : як раз хватило на джип.а ви голосуйте і ковтайте пилюку  (написано 24.08.2012 в 05:49 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік