Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.08.2012 ДО ПІЛЬГОВИКІВ ТРЕБА СТАВИТИСЬ З ПОВАГОЮ!

Підтримую все те, що написав у своїй статті Олексій Ковальчук про міські перевезення. Щоразу я стаю учасником і персонажем цієї публікації. Наприклад, 6 серпня ц.р. їду в маршрутці №1 із «Сонячного», маршрутка не пільгова, бо чекати на неї немає як. Потрібно встигнути в міськвиконком, редакцію газети «Трудівник Полісся», інші інстанції. Це було о 9.30. Водій нагадав про оплату за проїзд. Я дав 1 гривню, бо 50коп не мав. Водій сказав, що проїзд 1грн 50коп. Я сказав, що знайду і віддам. Заплатив ще 1грн, здачу 50коп отримав. Тут все правильно, але ніякого квитка чи іншого підтвердження, що я заплатив 1,50грн, водій не надав.
     Хотів було сказати, що я - інвалід війни ІІ групи й проїду без грошей, бо в мене є посвідчення. Але гроші за проїзд водієм були потребувані таким тоном, що пояснювати щось вже не хотілося. Я їжджу щомісяця в місто, може, 2-3 рази маршруткою, а більшість пішки йду. То невже інвалідам війни і праці не можна зробити проїзд у місті безкоштовним? У пільговий автобус сідають усі пенсіонери, перекупники базарні (особливо ця категорія їздить цілими днями безкоштовно), а інвалідам війни і праці не завжди вдається проїхати пільговим рейсом. То хто нарешті врегулює ці питання в нашому місті?
     Де я не буваю, у всіх містах України їжджу в міському транспорті, за наявності посвідчення, безкоштовно. Крім таксі, звичайно. То чому в нас існують інші правила? Хіба закони не для всіх однакові? Я висловлюю думку багатьох інвалідів міста і району, з якими спілкуюсь.
     В. ЧУМАК.
     


  коментарі: 3

Олександр : А найкраще на виборах висловити свою думку про депутатів,які так піклуються про людей.  (написано 17.08.2012 в 15:50 з адреси:  SOL-FTTB.32.75.27.94.sovam.net.ua)
ПРОМЭТЭЙ : А они еще не наелись,а где же коммуниты-вымерли? Всем бы партиям надо поднять этот позорный план.НА надо ГРУЗИЮ.....  (написано 22.08.2012 в 15:06 з адреси:  176-8-15-246-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік