Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.08.2012 СЛАВУТСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР СВЯТОЇ ПРАВЕДНОЇ АННИ

Лише трохи більше 10 років існує Славутський жіночий монастир Святої праведної Анни – за цей час сестрами обителі під керівництвом ігуменії Єфимії зроблено багато для забезпечення постійного несення духовного подвигу в ім’я миру і благоденства на землі. Щоденні літургії, які здійснюються тут, віднедавна осяває світло нового триярусного панікадила з медальйонами, подарованого головою Хмельницького благодій- ного фонду «Зміцнення громад» Сергієм Васильовичем Буряком.
     Черниці монастиря вже й не сподівалися на те, що таке вишукане панікадило возвеличить храм. Адже в даний час усі пожертвування прихожан і дохід монастиря від реалізації релігійної атрибутики та літератури йдуть на спорудження нового корпусу монастиря, де будуть розташовані келії, недільна школа, ще один – невеличкий - внутрішній храм та інші необхідні приміщення. Так що коштів на придбання нового панікадила монастир не мав. Але, слава Богу, сталося диво – і тепер на Божественних літургіях його світлом означаються особливо урочисті моменти, коли згадуються сумні або радісні священні події з Євангелія чи відбувається Таїнство Святого Причастя.
     Подякуймо Богу за те, що маємо зовсім поряд такий великий духовний центр як Славутський жіночий монастир! Адже чернецтво – це дорога до вищого духовного життя, і посередництвом молитовного подвигу сестер обителі ми, прихожани монастиря, можемо досягти моральної сили та спасіння наших грішних душ.
     В. БОГДАНОВА, фото автора.


  коментарі: 10

АННА : 02.09.2015 была в женском монастыре святой праведной Анны г.Славута Хмельницкой области. Хотели заказать сорокоуст о упокоении новопредставленного Валерия. Приехали около обеда, монастырь был закрыт.Вышла к нам служительница этого монастыря, открыла монастырь, приняла дары, начали разговаривать, расспрашивать.Дали ей записку о упокоение.И моя мама сказала ей что хоронила Валерия
     Украинская православная церковь Киевского патриархата. И ЧТО ТУТ НАЧАЛОСЬ!!! нам рассказали что наш ребенок не захоронен, что его надо перезахоронить, что бы мы уже звонили и решали этот вопрос.И ЭТА как бы Божий человек- служительница вычеркнула, понимаете ВЫЧЕРКНУЛА своей рукой с записки о упокоение новопредставленного Валерия!!!.Вообщем вышла я с этого монастыря с пустым сердцем, болью,обидой и даже какой-то ненавистью.
      
(написано 06.09.2015 в 15:28 з адреси:  122-122-178-94.pool.ukrtel.net)
Андрій : Де та точка кипіння всенародного гніву? Коли вже переповниться чаша терпіння забамбулених московською пропогандою вірян і вони, накінець, зрозуміють, кому служить московська окупаційна церква в Україні, сором'язливо іменуєма упц мп? Скільки ще смертей наших захисників потрібно на Сході, щоб прихожани, почувши з амвону "за здравіє патріарха кіріла" не відірвали тому попу бороду і не начистили його безсовісне рило, з вимогою перейти під крило Київського патріархату?!
     P.S. Коли після Водохреща до мене додому безцеремонно намагалися увійти московські попи, щоб освятити моє житло, я їх попросту виставив за двері! 
(написано 06.09.2015 в 15:43 з адреси:  SOL-FTTB.150.77.163.188.sovam.net.ua)
 : Попи що упц що мпц одинаково деруть гроші з вірян.це тількі дурні розділяють релігію за націоналною відзнакою.хочеш зрозуміти слово Боже бери Біблію і читай а також живи по божим зповідям як там написано.Гумор-Мені коли піп освятив унітаз то в мене відразу срачка пройшла.За ваші пожертви попи на мерсах600 їздять і джипах  (написано 06.09.2015 в 16:31 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
 : Попи що упц що мпц одинаково деруть гроші з вірян.це тількі дурні розділяють релігію за націоналною відзнакою.хочеш зрозуміти слово Боже бери Біблію і читай а також живи по божим зповідям як там написано.Гумор-Мені коли піп освятив унітаз то в мене відразу срачка пройшла.За ваші пожертви попи на мерсах600 їздять і джипах  (написано 06.09.2015 в 16:33 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
БОЛЬШЕВИК : АМІНЬ  (написано 06.09.2015 в 16:34 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
 : самый прибыльный бизнес это на религии а самые успешные менеджеры-попы.  (написано 06.09.2015 в 16:54 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
АННА : сайт
     написала 06.09.15 на форуме об этой ситуации... И в результате меня там ..угадайте! Все верно! Заблокировали, и удалили форум. Вот вам и православие и свобода слова!А еще и обвинили. Божьи люди!  
(написано 07.09.2015 в 00:27 з адреси:  127-252-112-92.pool.ukrtel.net)
% правды  : Ответ на все вопросы сайт  (написано 07.09.2015 в 07:23 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
АННА : Для Андрія
     А нет точки кипения,понимаете НЕТ!!!Все боятся, не за себя,а за свои семьи..И где то в самой далекой глубине своей души мы боимся Божьего гнева.И боимся об этом говорить.
     Я была в этот день и в монастыре Рождества Богородицы с Городыще..И знаете что я увидела? ПРЕЙСКУРАНТ!!! оказывается что бы помолились "ЭТИМ БОЖЕСКИМ ЛЮДЯМ"нужно заплатить деньги! моя мама рассталась с половинной своей пенсии..
     
     PS:
     ПОМОГИТЕ!!!ХОЧУ СТУЧАТСЯ И БЫТЬ УСЛЫШАННОЙ!!!Куда и кому писать???
     
      
(написано 08.09.2015 в 00:24 з адреси:  254-99-200-46.pool.ukrtel.net)
Для АННЫ : Вот за таких заблудших, как Ваша мама, поповские крысы и жируют.Обратится к Богу в молитве можно в любом месте.Ведь слово Церковь переводится как собрание людей.Откройте Библию и почитайте, за что ИИСУС выгнал с храма фаресейских попов.За торговлю в храме.Запомните раз и навсегда.Есть БОГ есть СЫН БОЖИЙ и есть простая непорочная еврейская женщина, которую Бог избрал для рождения своего сына в человечьем обличьи, для того чтобы тот своей смертью в людском подобии искупил первородный грех человечества, когда первый человек Адам вкусил яблоко греха, и тем самым совершил грех, за что был изгнан из рая вместе с Евой.И сказал им Бог-В ПОТЕ ЛИЦА БУДЕШ ЗАРАБАТЫВАТЬ СВОЙ ХЛЕБ, А ЖЕНА ТВОЯ В МУКАХ РОЖАТЬ ДЕТЕЙ.Поэтому и отдал свою человеческую жизнь Сын Божий за грехи наши, во искупление.СМЕРТЬЮ СВОЕЙ, СМЕРТЬ ПОПРАВ.Читайте Библию и Вам многое откроется без попов.  (написано 08.09.2015 в 06:34 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік