Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       Вишию картини0684400378...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.08.2012 СВЯТА СПРАВА

Сільський голова Алла Павлівна Салацька із Шепетівщини прийшла на цю посаду для того, аби щось змінити в житті довіреної їй територіальної громади. Адже до цього вона вісім років була депутатом сільської ради і розуміла - такі зміни назріли. Найбільше хвилювало те, що на території сільської ради не встановлено жодного пам’ятника чи обеліска воїнам-односельчанам, які загинули у Великій Вітчизняній війні. Насамперед виписала імена та прізвища всіх загиблих односельців із Книги пам’яті. Це її дуже схвилювало, тому що в селах сільської ради жили родини загиблих, які не мали куди прийти, щоб покласти квіти, вклонитися своїм батькам і дідам...
     На території Котюржинецької сільської ради був лише пам’ятник партизанці та зв’язковій Леоніді Войтюк та її маленькій доньці Антоніні, жорстоко замученим німецькими фашистами під час війни. Адже в лісах поблизу Котюржинець діяли партизанські загони, які підривали німецькі ешелони на залізничній колії за селом Блидні, здійснювали інші операції. Під час облави німці схопили партизанку разом із дочкою біля лісу і в селі Дертка звірськи катували, знущалися. Доньку залишили саму в погребі... Згодом обох напівживими закопали в лісі за селом.
     Свідки переказали родичам про цю трагедію. Їх було поховано на кладовищі в с.Котюржинці. У 1954 році за радянської влади прах Леоніди Войтюк та її доньки було перенесено на територію Котюржинецької сільської ради і встановлено невеличкий бетонний пам’ятник. З часом у бетоні утворилися глибокі тріщини, пам’ятник ремонту не підлягав...
     На сесії сільської ради депутати прийняли одностайне рішення: здійснити капітальний ремонт пам’ятника, а ще встановити дошки з іменами загиблих односельчан. Під час планування бюджету були передбачені певні кошти, яких, звісно, виявилося замало. Стало зрозумілим, що без підтримки громади, її активу не обійтися. Багато людей доброї волі виявили бажання допомогти в цій важливій справі. Аби все це мало гарний естетичний вигляд, місцевий художник М.І.Козак виготовив макет пам’ятника та намалював ескіз благоустрою території навколо нього. І це дуже допомогло в роботі.
     Громада отримала підтримку від депутата районної ради, керівника ФГ «Колос» Ф.Ф.Скримського. Долучилися також ФГ «Полонське (керівник Н.О.Огой-ко), ТОВ «Полонне-Агро» (М.Г.Огойко), який надав допомогу згідно з соціальною угодою як інвестор, що орендує землю на території сільської ради.
     Не залитшився осторонь і виявив бажання допомогти у цій благородній справі й Сергій Буряк, виділивши кошти. Зробили свій посильний внесок матеріалами землячка Л.Д.Єріш, котра мешкає в м.Червоноград Львівської області, колективи Полонського (директор О.А.Тесля) та Миропольського гірничих комбінатів.
     Благоустрій біля пам’ятника проводили спільно з учасниками соціальної програми Сергія Буряка, молоддю сіл Черніївка та Котюржинці. Радувало те, що сельчани відгукувалися, самі приходили, привозили матеріали, яких не вистачало. Люди повірили сільському голові і пішли за нею, а старенькі бабусі, які не могли працювати фізично, молилися, аби ця свята справа була довершена, все задумане вдалося втілити в життя. Тож Алла Павлівна висловлює щиру вдячність усім, хто допоміг у справі збереження пам’яті полеглих смертю хоробрих. Відкриття пам’ятника партизанці Леоніді Станіславівні Войтюк та її доньці, дощок з іменами загиблих односельчан планується після завершення благоустрою у вересні.
     Світлана ГАМУЛА.
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік