Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.08.2012 КИЇВСЬКІ СВЯТИНІ ОЧИМА ПРОЧАН

З Феофанії прочани виїхали в Голосіївську пустинь. Це усамітнений Свято-Покровський чоловічий монастир. Нині він активно розбудовується. Тут покояться мощі української праведниці – монахині Аліпії. У Голосіївській пустині чудотворниця провела останні роки життя. Вона зцілювала тих, на кому офіційна медицина ставила, як мовиться, хрест і хто вже сам не вірив у власне одужання. Монахиня Аліпія знала про хворобу людини, їй не потрібно було нічого розповідати. Жінка навіть передбачила власну смерть. На місці її останнього помешкання спорудили каплицю, а її останки перевезли до монастиря. Проте праведницю ще не канонізували. Зарахувати її до лику святих можуть не раніше, ніж через 30 років після смерті, а минуло тільки 24. До її усипальниці завжди величезні черги. Так було і цього дня. Наші священики та прочани відслужили на могилці монахині панахиду.
     Звідти паломники вирушили до Києво-Печерської лаври. Пообідавши, вони відвідали два комплекси печер: ближні (Ан- тонієві) і дальні (Феодосієві). Вони рукотворні, і їм майже тисяча років. Тут знаходяться мощі 122 святих. Мощі преподобного Феодосія, в честь якого названі дальні печери, звідти зникли. А останки преподобного Антонія перебувають під землею на триметровій глибині. У передсмертному ста- ні він попросив Бога, щоб його мощі ніхто не міг відкрити. Кожного разу, коли намагалися їх відкопати, з-під землі, як перешкода, з’являлися вогонь або вода.
     Загальна довжина печер – понад сімсот метрів. Вони стали місцем заснування одного з найдавніших монастирів – Печерського, від них і пішла його назва. Погода у цей день була гарною, тому поклонитися святиням прийшло безліч людей.
     Історія київського Свято-Введенського монастиря свій відлік веде з кінця ХІХ століття. Його найбільшою святинею є чудотво- рна ікона Божої Матері «Призри на смирення». Лик Богородиці з немовлям чудесним чином відбився на склі, кіота, яке прикривало ікону і не торкалося її. Дослідники ствер- джують, що відбиток – органічного походження, він є нерукотворним відображенням Богоматері й Немовляти. Цікаво, що на білому тлі відбиток виглядає позитивом, а на темному – негативом. Згодом це скло від кіота помістили поряд із іконою.
     Наступна зупинка – Свято-Покровський жіночий монастир. Його заснувала паралізована та прикута до інвалідного візка княгиня, яка згодом сама стала інокинею. У давнину тут було щось схоже на медичний центр – діяли безкоштовні амбулаторія, лікарня та аптека. Саме тут з’явився перший у Києві рентгенівський апарат. Також у монастирі зберігається старовинна ікона Святителя Миколая Чудотворця. За словами прочан, від ікони поширюється благовонний запах.
     Останньою святинею, яку відвідали прочани, став Флоровський Свято-Вознесенський жіночий монастир. Він – найдавніший у столиці, адже про нього відомості є ще у ХV столітті. На монастирській території б’є джерело, з якого прочани п’ють цілющу воду. Почастувалися нею і учасники нашої подорожі.
     – Ця поїздка стала справді незабутньою, – ділиться враженнями прочанка Альона Захарець. – Адже ми мали можливість не тільки вклонитися святиням, помолитися за здоров’я своє та рідних, але й знайти взірець життєвого шляху для себе. Я дійсно щаслива, що ми потрапили у ці святі місця. Така поїздка, безсумнівно, просто стане на все життя пам’ятною для нас. І ми вдячні Сергію Васильовичу Буряку. Він дійсно гідний бути обраний в народні депутати від нашого краю. Ми голосуємо за Сергія Буряка!
     “Ми дуже дякуємо голові ради благодійників регіонального фонду «Зміцнення громад» Сергію Буряку за те, що змогли приклонитися святиням, потрапити не в один, а в кілька монастирів, – каже отець Антоній. – Ми раді, що в наш час є люди, які допомагають і сприяють відродженню та розвитку духовності”.
     Тетяна КУЗМІНЧУК.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 8 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік