Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.08.2012 ПЛЕКАЙМО В СЕРЦІ ДОБРОТУ І СПІВЧУТТЯ

«Шляхи Господні незвідані», — говориться у Біблії. Справді, ніколи не знаєш, що чекає на тебе завтра: успіх чи невдача, друг чи ворог, родинне тепло чи самотність. Нині, здавалося б, ці поняття далекі одне від одного, але через кілька років, десять-двадцять чи більше хтось обов’язково з ними зіштовхнеться. І дай, Боже, щоб та реалія не була сумною. На щастя, трапляються на наших життєвих шляхах ті, хто подає нам руку в найскрутніших бідах, ті, хто дарує надію.
     Про Вовківецький будинок-інтернат, що на Шепетівщині, ще не згадувалося на сторінках нашої газети. В даний час тут проживають 8 людей похилого віку та 6 інвалідів, для яких він давно замінив рідні стіни. Вони охоче поділилися своїми враженнями про заклад із кореспондентами газет «Шепетівський вісник» та «Трудівник Полісся». Розповіли про свої будні, улюблені заняття, дякували усім, хто піклується про них, і бажали їм міцного здоров’я та щасливого життя. Персонал на чолі з директором Валентиною Степанівною Мороз давно звик до ролі єдиних близьких для стареньких, тому й намагається віддати їм максимум свого тепла.
     Тут і справді все як вдома: у приміщенні є 6 кімнат для проживання, їдальня, кухня, ванна кімната, а також кімната відпочинку, де можна переглянути газети, подивитись телевізор і просто поспілкуватися. Часто навідуються до будинку-інтернату місцеві працівники культури, які радують цікавими концертами.
     Зрозуміло, що своїми руками досить важко створити необхідні умови для підопічних у такому особливому закладі. Але, як зазначила Валентина Степанівна, доречною тут стає допомога меценатів. Одним із них, постійним та надійним, є Сергій Васильович Буряк – благородна й щедра людина. Відтоді, як доля привела його в наш край, він торує шлях благодійника. Створений з його ініціативи Хмельницький регіональний благодійний фонд «Зміцнення громад» втілював і втілює у життя різноманітні задуми. Не обминає Фонд своєю увагою і стареньких мешканців тутешніх громад. Уже багато років поспіль Сергій Васильович опікується і Вовківецьким будинком-інтернатом.
     Хоча, ще до створення благодійного фонду від цієї людини надходила допомога для закладу: зокрема, нова електроплита, постільна білизна, до свят – подарунки. Для мешканців завозять свіжі овочі, фрукти та цукор. Навесні цього року, завдяки Сергію Васильовичу, заклад нарешті провів ремонт та асфальтування прибудинкової території, що дало змогу престарілим і немічним більше часу проводити на свіжому повітрі, адже багато хто з них пересувається на інвалідних візках та милицях. Недавно за сприяння Фонду було завезено будівельний матеріал для будівництва підсобного приміщення.
     Періодично будинок-інтернат відвідують представники Сергія Васильовича, які цікавляться проблемами, пропонують шляхи їх вирішення та своє надійне плече. На перший погляд, все це є природним, але для людей, обділених долею, означає турботу, поліпшення життя.
     Дирекція і підопічні Вовківецького будинку-інтернату для осіб похилого віку та інвалідів висловлюють щиру подяку благодійному фонду «Зміцнення громад» та особисто голові ради благодійників Сергію Васильовичу Буряку за небайдужість до одиноких та знедолених, які потребують особливої уваги і турботи, й сподіваються на подальшу співпрацю.
     ...Життя людини дуже коротке, тому кожен намагається за відведений строк зробити якнайбільше. Отож, будьмо милосердними, плекаймо у наших серцях доброту та співчуття!
     Аліна ДИШЛОВА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 6 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік