Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.08.2012 ВСЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

В одному із мальовничих куточків Полонщини, а саме поблизу села Черніївка стоїть жіночий монастир Святого благовірного великого князя Олександра Невського. Ще задовго до його будівництва на цьому місці мешканці навколишніх сіл бачили видіння і чули церковний спів. А перша тимчасова церква була тут збудована в 1996 році, перший камінь під храм Олександра Невського закладено наступного року. У 1998 році розпочалося будів- ництво храму в честь Святих царствених мучеників, а також житлового приміщення під келії, - завершено їх у 2003 році.
     26 вересня 2002 року з благословення Антонія, митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського, в монастирі поселилися послушниці. Старшою сестрою була призначена монахиня Гликерія. За її керівництва був добудований храм, зведено дзвіницю, кухню з монастирською трапезною, проведений газ, впорядковано джерело, територію та ще багато іншого. 6 грудня 2005 року за ревну працю в розбудові обителі вона була зведена у сан ігуменії з покладанням наперсного хреста.
     Жіночий монастир славиться на всю округу своїми цілющими джерелами. Навесні 2009 року було освячене тут і стало діяти джерело в честь ікони Божої Матері «Живоносне джерело». Вода в ньому має неабиякі лікувальні властивості. Багато людей з різних міст і сіл, у тому числі з дітьми, приїжджають на це святе благодатне місце для того, аби послухати службу Божу, помолитися, попити цілющої водиці, яка є помічною від багатьох недугів, подихати чистим повітрям, насолодитися довколишньою красою. В одному з джерел у воді міститься багато заліза, тому її беруть для обливання. У подальшому планують тут облаштувати купальню.
     Чимало було зроблено й для того, аби могло діяти ще одне цілюще джерело, однак для завершення робіт не вистачало коштів. Відгукнувся на прохання і допоміг придбати будівельні матеріали Сергій Буряк. Ігуменія Гликерія щиро вдячна за цю підтримку, адже те, що зроблено і що вона планує далі робити з Божою поміччю, то все - для людей.
     Софія МУРАВСЬКА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік