Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.08.2012 ЗАВЖДИ ДОТРИМУЄ СЛОВА

У Полонному будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів функціонує з 1994 року. Така можливість з’явилася після реконструкції колишнього приміщення Полонської зош №4, учні якої з 1992 року стали навчатися у прекрасних умовах. Принагідно варто зауважити – діти цього навчального закладу, а також Будинку творчості школярів є волонтерами будинку-інтернату: відвідують стареньких людей, виступають тут із концертними програмами до свят, пробуджуючи в їхніх серцях спогади про свої родини. Адже зазвичай тут мешкають люди одинокі, котрі потрапили у важкі життєві обставини.
     Тому в цьому закладі підібраний такий персонал (а це 28 чоловік на чолі з директором Світланою Олександрівною Гулак), котрий не тільки виконує свої безпосередні функції з догляду за підопічними, а й підтримує їх і в усьому їм допомагає. Навіть у кімнатах вони живуть за спільними інтересами та вподобаннями, аби всім було комфортно.
     Зараз у цій соціальній установі мешкає 45 бабусь і дідусів, із них 25 не можуть ходити і потребують постійного догляду. Для мешканців будинку-інтернату створені хороші умови проживання, відмінне чотириразове харчування, є пральня, легковий автомобіль, присадибна ділянка, на якій вирощують усе необхідне. Влітку і восени працівники роблять запаси на зиму: солять, консервують, сушать. Словом, цей заклад - наче велика домашня хата, у якій живе одна дружна сім’я.
     Ще на початку літа будинок-інтернат відвідав представник Сергія Буряка Володимир Ситник. До нього звернулися мешканці цього закладу з проханням обладнати куточок для молитви, а також придбати холодильника. Кухарі Людмила Кравчук та Марія Лащакова тепер не можуть натішитися обновкою, яку отримали від Сергія Васильовича Буряка. Адже подарунок було одразу придбано і доставлено в цей соціальний заклад. Отож, зберігання продуктів харчування перестало бути проблемою. Мають можливість мешканці будинку-інтернату відпочити душею і в обладнаному молитовному куточку закладу.
     Плекає директор Полонського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів ще надію, що й криницю, яка є на території закладу, почистять і зроблять тут сучасне накриття. Бо почула про соціальний проект Сергій Васильовича Буряка «Чиста криниця», в рамках якого вже відновлено кілька десятків криниць Хмельниччини.
     Ольга ШЕВЧУК.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік