Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 13.08.2012 ІГОР ПІГОЛЬ: ЗАЯВА НАРОДНОГО КОМІТЕТУ ЗАХИСТУ УКРАЇНИ

У зв’язку з підписанням президентом В. Януковичем «мовного законопроекту» вважаю за необхідне поширити заяву Народного комітету захисту України, скріплену відомими і поважними українцями. Прошу шановного адміністратора сайту з розумінням поставитись до цього важливого документу.
     
     ЗАЯВА НАРОДНОГО КОМІТЕТУ ЗАХИСТУ УКРАЇНИ У ЗВ’ЯЗКУ З ПІДПИСАННЯМ ПРЕЗИДЕНТОМ «МОВНОГО» ЗАКОНУ КІВАЛОВА-КОЛЕСНІЧЕНКА
     
     8 серпня 2012 р. президент Янукович підписав схвалений (всупереч Регламенту Верховної Ради України) депутатами-регіоналами, комуністами та литвинівцями мовний закон Ківалова – Колесніченка. Російська мова, яку в Україні ніхто не забороняв, не принижував і яка не потребувала жодного захисту, відтепер в силу цього закону буде фактично другою державною не тільки в регіонах, де іншомовна група становить 10 відсотків населення, а й по всій території України. Цей закон спрямований не на консолідацію суспільства, а на розкол будь-якої територіальної громади і всього народу України на україномовних та російськомовних громадян.
     Ініціатором прийняття цього закону є президент Янукович, узурпатор державної влади, прислужник кремлівських вождів, який віддав Росії частину української території в Криму, доручив росіянам керувати найважливішими міністерствами, а в гуманітарній сфері проводить промосковську політику з метою включення України у так званий «Русский мир».
     Янукович уже проявив себе як державний злочинець, узурпувавши державну владу. Одним з перших його злочинів стало й публічне заперечення голодомору 1932–1933 років як геноциду українського народу. Як злочинець повівся він і цього разу з мовним законом. Окрім того, він не захотів вислухати аргументи делегації української інтелігенції, прихильної до нього, й наважився плюнути в обличчя не тільки сумирних візитерів, а й всій європейській та українській Україні. Що добре для Москви і для московського шовінізму в Україні, те добре й для Януковича.
     Янукович вдає проєвропейського політика, але насправді він – слуга двох панів – московського імперіалізму та космополітичного олігархічного капіталу. Януковича не цікавлять проблеми корупції та боротьби зі злиднями, спад виробництва, будівництва і сфери послуг, скажені ціни на житло, безконтрольне ціноутворення, диктат державних і приватних монополій, несправедливе оподаткування, масове безробіття, епідемії, цілковитий занепад села, освіти, культури, охорони здоров’я, правосуддя, армії, майнове розшарування в суспільстві, низька ціна праці, доля пенсіонерів та інвалідів, тих заробітчан, що й далі виїжджають з України, молоді, яка не може себе реалізувати, надзвичайно серйозні екологічні проблеми.
     Для Януковича неприйнятні європейські стандарти толерантних стосунків з політичною опозицією. Януковичу і його московським покровителям чужа Шевченкова думка про те, що «В своїй хаті – своя правда і сила, і воля». На руїнах України він готовий будувати ще одну московську державу, як це робить у Білорусі диктатор Лукашенко.
     Ідеологія режиму Януковича – це потворний гібрид московського шовінізму, олігархічного капіталізму й тюремного совєтського комунізму.
     Комітет народного захисту України закликає всіх мислячих українців, студентську молодь, усі опозиційні сили до об’єднання. Ми вважаємо за необхідне негайно створити штаб підготовки до Майдану.
     Сьогорічне святкування нашої Незалежності ми повинні провести як систему мітингів проти влади Віктора Януковича.
     Україну ніхто, крім самого українського народу, не врятує від політичної загибелі, спланованої промосковською клікою.
     Ми знаємо, що на жовтневих виборах до парламенту режим Януковича застосує всі вже добре засвоєні засоби фальшування. В державі, де панує диктатор, якому служать усі правоохоронні, військові та воєнізовані структури, опозиційні сили приречені на поразку. Тільки могутній виступ народу – новий Майдан – може змусити армію та міліцію стати на бік непокірного народу!
     В історії незалежної України ще не було такого тяжкого часу, як друга половина 2012 року. В минулі століття українській нації доводилось боротися проти прибулих окупантів, а тепер ми повинні перемогти внутрішніх окупантів – змосковщених хахлів. Задля цього нам треба діяти солідарно й пам’ятати, що передбачене Конституцією право на непослух владі дає нам її жорстока антинародна, антиукраїнська поведінка, її ненависть до нашої свободи і навіть до нашої мови, що зберегла нас як народ упродовж віків неволі.
     З того дня, як Янукович підписав мовний закон, ми вже не на свободі, ми в таборі для полонених. Або вирвемось, або помремо! Разом – на волю!
     
     Слава Україні!
     
     Дмитро ПАВЛИЧКО – координатор Народного комітету захисту України
     Віктор БАРАНОВ
     В’ячеслав БРЮХОВЕЦЬКИЙ
     Лариса БРЮХОВЕЦЬКА
     Володимир ВАСИЛЕНКО
     Євген ГІРНИК
     Богдан ГОРИНЬ
     Іван ДЗЮБА
     Олесь ДОНІЙ
     Юрій ДОРОШЕНКО
     Роман ІВАНИЧУК
     Мирослав ЛЕВИЦЬКИЙ
     Михайло ЛІВІНСЬКИЙ
     Роман ЛУБКІВСЬКИЙ
     Левко ЛУК’ЯНЕНКО
     Андрій МОХНИК
     Юрій МУШКЕТИК
     Валентин НАЛИВАЙЧЕНКО
     Наталія ОСЬМАК
     Микола ПЕТРЕНКО
     Дмитро ПИЛИПЧУК
     Мирослав ПОПОВИЧ
     Олександр СКІПАЛЬСЬКИЙ
     Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ
     Олег ЧОРНОГУЗ
     Валерій ШЕВЧУК
     Василь ШКЛЯР
     Юрій ЩЕРБАК
     
     09.08.2012, м. Київ.
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 20

Artur : «Граніци руского міра проходят по границам руского язика», - сказала перша леді Росії. Отже, кордон російського світу проходить через кухню нашого президента, по коридорах влади, і по нашому коридору…»
     
     Ліна Костенко «Записки українського самашедшего»
      
(написано 13.08.2012 в 17:00 з адреси:  176-8-15-20-slvt.broadband.kyivstar.net)
Volya : Здається що наша влада постійно веде нас к светлому будущему русского мира а ми сопротивляемся и сопротивляемся - может проще нас всех растрелять оставить правда комуністов и им подобним - вот тогда будет стабильность-супер- а им только єтогои и надо - Каддафи- отдихает- от тільки - це потрібно зрозуміти - і чим довше ми будемо це розуміти тим гірше для нас та наших дітей.И городг ерой Одесса- вам дал сегодня пример- присоединяйтесь- слава януковичу слава регионам слава донбасу - вернее - ура - надо опять перестраиваться - классно. А ще кращий варіант - сидіти в дома - ну по принципу - моя хата з краю-і крити владу на чому світ стоїть і думати що воно якось саме собою владнається - але нажаль не владнається а приклад- приклад- Каддафі  (написано 13.08.2012 в 21:11 з адреси:  216-40-132-95.pool.ukrtel.net)
Volya : Мову забирають перед тим як забрати хату - робітьвисновки.  (написано 13.08.2012 в 21:25 з адреси:  216-40-132-95.pool.ukrtel.net)
Кварц : Чия мова- та і держава. Нажаль це факт. Думайте про своїх дітей і онуків. Згадайте Афганістан, Чечню, Осетію, Грузію.  (написано 14.08.2012 в 01:06 з адреси:  178.213.168.2)
Українець : Зрозуміло, що після перемоги на виборах опозиція відмінить цей законопроект. Але все правильно-перемогти можна тільки спільно. Тож треба єднатися і голосувати за опозицію. Якщо ж вони сфальшують вибори-Майдан!   (написано 14.08.2012 в 08:06 з адреси:  176-8-15-20-slvt.broadband.kyivstar.net)
калина : У цьому ролику матеріалізувалися мої думки;)
     Хіба не така сила потрібна нині українцям? сайт
     
     Дехто говоре "Бандити, хулігани
     З тої голоти людей не буде"
     А ми ся подивим, як потреба стане
     Хто полізе в льох, а хто під кулі піде 
(написано 14.08.2012 в 16:58 з адреси:  173.245.64.168)
Олег Костирко депутат міської ради ВО Свобода : Дякуємо Ігору Піголю та шановному адміністратору даного сайту за розміщення та поширення в колах славутчан заяви народного комітету захисту України- надзвичайно важливого документу не тільки на теренах Полісся і Поділля а й всієї України. Заява дійсно підписана шанованими українцями - зокрема колишнім кандидатом у президенти України - багаторічним політв'язнем совєцьких таборів Левко Лук'яненко - знаними письменниками яких знає вся Европа та і весь світ - Роман Іваничук Юрій Мушкетик Василь Шкляр справжнім народним депутатом Олесем Донієм та від ВО"Свобода" Андрієм Мохником -заступником Голови ВО "Свобода" - канлидатом у дапутати Верховної Ради України - № 3 у виборчому списку ВО "Свобода". Шановні Славутчани - прийдіть 28 жовтня на виборчі дільниці і проголосуйте за ВО "Свободу" або об'єднану опозицію. Жодного голосу "за"- партії регіонів комуністичній партії та їхнім соратникам по знищенню України та всього українського.  (написано 14.08.2012 в 19:49 з адреси:  18-1-124-91.pool.ukrtel.net)
вітя калушніков : дозвольтє і мєні у Свободу записатіся. я від рєгов вишов. я дужє поважаю тягнібока. приміть мєня хлопци.
     вітя калушніков. главній чєрнобилоц 
(написано 14.08.2012 в 20:49 з адреси:  46.247.189.22)
вітя калушніков : я тожє проті русакой маскальскай мові. янік - казєл., Тягниібок наш прєзідєнт.
     
      вітя калушніков. главній чєрнобилоц  
(написано 14.08.2012 в 20:52 з адреси:  46.247.189.22)
Патріот : Тримайся ВО Свобода! На Вас вся надія. Героям Слава!!!  (написано 15.08.2012 в 07:55 з адреси:  176-8-15-20-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : в укріні три біди.це дороги по якіх ідуть голосувати. дураки які йдуть голосувати за олігархів та самі партіі злодіів.нещасна краіна.кожен ранок читайте кобзаря т.шевченка та каменярів і. франка.скоріш прозріете перед виборами.дай вам Бог на розум.  (написано 15.08.2012 в 09:23 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
адміну : Адмін,поясни чому цей коментар видалено,в йому протизаконного нічого нема:ніяких матюків,ніякої порнографії а тільки ссилка з коентарем на деякі події.чи може щось особисте? (Коментар не сподобався скрипту сайту, тому не відображається.) (написано 14.08.2012 в 16:58 з адреси: 173.245.64.168)  (написано 15.08.2012 в 11:47 з адреси:  173.245.64.127)
Адмін : Стосовно скарги. Уважно ознайомтесь з текстом над кнопкою "ВІДПРАВИТИ". Спам видаляється в першу чергу, незалежно від політичного забарвлення.  (написано 15.08.2012 в 13:50 з адреси:  109-162-25-39-slvt.broadband.kyivstar.net)
Андрій Щурик : Правільно адмін робиш. Видаляй всяку хулу на Василя Богдановича. Я також на нього працюю. Він мені обіцяв зробити посвідчення помічника народного депутата. Читайте мої статті в Вістях громади. Дуже розумна і чесна газета. Я її поважаю. Читайте її всі. Дякую Василю Богдановичу за чудову газету, яку він створив на радість славутчанам.  (написано 15.08.2012 в 16:52 з адреси:  95.81.61.59)
Патріот : Ти такий Щурик, як я Павличко:))) Андрій з тобою на одному полі ..... не сяде.  (написано 15.08.2012 в 16:55 з адреси:  176-8-15-20-slvt.broadband.kyivstar.net)
Андрій Щурик : Може ти і не Павличко. А я - Андрій Щурик. Мої статті хіба у Вістях громади не читав. А ще мене так поважаєш. А мою улюблену газету чомусь не поважаєш.  (написано 15.08.2012 в 16:59 з адреси:  95.81.61.59)
Андрій ЩУРИК паспорт НА 192130 : Адмін, якесь на цій сторінці вже двічі підписалося моїм іменем і прізвищем. Чи можна зробити так, аби мій нік "Андрій" і прізвище міг використовути тільки я? Чи можу я звернутися до суду з цього приводу? Адже це все одно, що в газеті хтось напише казна-що під моїм прізвищем.  (написано 15.08.2012 в 17:12 з адреси:  116-102-132-95.pool.ukrtel.net)
Адмін  : Напишіть з Вашої скриньки бажаний нік і пароль на vasyl.gavyuk@gmail.com  (написано 15.08.2012 в 17:17 з адреси:  109-162-25-39-slvt.broadband.kyivstar.net)
Українець : З вчорашнього рішення позачергової сесії Луцької міської ради: «Вважаємо антидержавними і злочинними такі дії президента України, голови Верховної Ради України, адже мова є найважливішою ознакою нашої країни. Підкреслено, що на території Луцької міськради не діятиме антиконституційний закон "Про засади державної мовної політики". Як вам, панове?  (написано 16.08.2012 в 09:16 з адреси:  176-8-15-20-slvt.broadband.kyivstar.net)
виборець : Дуже добре. Нехай собі приймають що хочуть а в нас цей закон діяти небуде!  (написано 16.08.2012 в 18:22 з адреси:  46.247.201.238)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік