Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.08.2012 ІГОР ПІГОЛЬ: СЕРП І МОЛОТ – СМЕРТЬ І ГОЛОД

Нещодавня пропозиція лідера червоних поплічників Партії регіонів – Петра Симоненка - зайвий доказ того, що ця влада не зупиниться доти, доки не знищить все українське на своєму шляху.
      Полум’яний "борець" за щастя знедолених запропонував обговорити на всенародному референдумі ніщо інше, як … український герб і гімн. На думку затятого комуніста, держава не може існувати під символами, "із якими зустрічали Гітлера під час війни і під якими убивали безвинних людей"…
      Ось так от! Щойно розібравшись з українською мовою, вони вже поспішають взятися за головні державні символи. Якщо так піде далі, наступними ініціативами п’ятої колони може бути - перехід до федералізації України та приєднання до «Русско-Азийского Союза»…
      Для встановлення так би мовити паритету ініціатив, пропоную Петру Миколайовичу негайно переговорити з його російськими товаришами з приводу існування в їхній країні власівського триколору, під яким близько мільйона радянських громадян воювало проти Червоної Армії. Й про свою червону ганчірку не забути! Бо саме з нею червоноармійці радісно вітали своїх союзників – гітлерівців, під час спільного параду Перемоги над Польщею в 1939 році…
     
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 16

Українець : Що було-то було. А я приказку "западенську" згадав: комуняку-на......   (написано 10.08.2012 в 13:31 з адреси:  176-8-15-20-slvt.broadband.kyivstar.net)
калашніков : пишу під своею фаміліею тому що коли був в пр.ноутбук був в годеева і він писав з нього а може хтось другий.в звязку з прийнятям мовного закону я як славутчанин і голова громадськоі ради міста не можу йти проти своеі совісті і проти свіх чорнобильців які не підримують політику пр.тому я вийшов з лав пр.я вважаю свій вчинок чесним перед більшістью славутчан і прошу вибачення якщо когось цим образив.я вважаю що для мене це буде краще коли я буду чесним перед собою.на данний час я не бачу жодноі політсили для якоі украіна і украінці вище за своі шкурні інтереси.з повагою.  (написано 10.08.2012 в 15:54 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
калашніков : тепер для скорочення я обрав нік вік.  (написано 10.08.2012 в 15:55 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : якщо ми приеднаемось до росіі то всі знову безкоштовно поідемо в сибір  (написано 10.08.2012 в 15:58 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
РоманERRO : Ігорю.
      Ну й чого червоний прапор ганчіркою обзвиати. Це що, культура так з голови поперла, чи націоналістичні конвульсії тіпають. Я теж можу пригадати спільні паради формувань СС (до речі ця абревіатурка визнана у всьому світі на самому вищому державному рівні як приналежність до фашизму) дивізїї Галичина і батальонів Роланд і Нахтігаль, де українські фашисти віддавали честь з вигуком "Хайль Гітлер". Ті тіпа патріоти несли жовто-голубу ганчірку. а на формі в них красувалася есесівська сімволіка разом з тризубом. Порівнюють з фашизмом червоний прапор, комуністів і сталінізм тільки кілька країн бувшого соцтабору. Америка на державному рівні не визнала Сталіна світовим злочинцем як Гітлера та його поплчників, всі провідні країни Європи також, Японія теж , ну і т.д. СССР був визнаним майже всіми країнами світу і мав з ними економічний і культурний обмін та широкі дипломатичні відносини. Українці, які служили в загонах СС драпанули на захід і там попереписували свої біографії, навіть прізвища змінювали. Вони і у Америці аж до дев'яностих років не розкривали таємниць своїх біографій, що служили у загонах СС, бо у всьому світі їх офіційно мали вважати як військових злочинців. Тому ті йшли на співпрацю з ЦРУ і срали по чорному на свою неньку батьківщину через західні газети і радіо. Вони писали про те , що в україні їдять замість хліба полову і молотять зерно ціпами, що жителі столиці по Київу ходять у кірзових чоботях і іншу дурню. Це вони так україну пропагували перед Олімпіадою-80. Це все вони робили щоб їхні хазяї зіз спецслужб пркривали їх темні плями есесівської біографії. Згідно Нюрнберзького трибуналу, яким не Сталін керував, тому що йому протистояли Рузвельт і черчіль, а їх повноваження були рівними, виніс вердикт, що всі хто служив в СС є військовими злочинцями , що чинили злочин проти людства. І крапка!!! Америка зараз неофіційно підтримує бандеро-фашистів тільки щоб робити якійсь політичний вплив на Росію. а так ім насрати на україну та її проблеми.  
(написано 10.08.2012 в 20:22 з адреси:  95.81.46.247)
вік : згоден.не личить нам паплюжити ту владу при якій ми виросли.зокрема за що тоді мій батько проливав кров і ходив в атаку під червоним стягом.для більшості населення це була ціла єпоха.єпоха звершень і поразок.і мене обурюе позиція декого хто бере на себе перекручувати історію.негідники були якз одніеі сторони так і з другоі.давайте спільно захищати нашу краіну від тих хто по звірячому грабуе іі.на сьогодення наш ворог представники великого капіталу які все вивозять в офшори.ось про що треба писати.а історію залиште історікам.  (написано 10.08.2012 в 21:14 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
Volya : А непотрібно нічого перекручувати-комуністи після -- головокружения от успехов(мовний закон) - збираються ще до виборів змінити герб та гімн України - а ще загляньте на їхні жирні морди та маєтки в яких вони мешкають - оце воістіну пролетарии всех стран --- л ю д и - відкрийте очі подивіться що робиться - невже ми далі це будем терпіти.  (написано 10.08.2012 в 21:27 з адреси:  206-104-132-95.pool.ukrtel.net)
Volya : Якщо піде так далі - то нам нашим дітям нашим онукам-найближчі 10-20 років нічого не світить - це дуже тішить. Який маразм ну ви уявіть собі ну наприклад німеччину чи японію чи польщу - що якась там партія чи президент хоче змінити мову чи гімн чи герб- да це повна шизофренія - мені часом не здається що все це відбувається в країні де я живу- люди прокиньтеся.   (написано 11.08.2012 в 00:27 з адреси:  206-104-132-95.pool.ukrtel.net)
М.В. : Хороша логика! Государственные символы Украины - порочить можно и нужно, а красную от крови тряпку с серпом и молотом – Боже упаси - это история. Ту власть, уважаемые собеседники, очернять не нужно - она сама себя очернила - век не отмоется. Ленин в начале века патетически воскликнул: «Дайте нам партию революционеров, и мы перевернем Россию!» Перевернули не только Россию, а полмира! Поставили с ног на голову. Что получили? Ничего, зато потеряли целое столетие. Убиты десятки миллионов людей. Бывшие страны соцлагеря — нищие, отсталые, нации биологически вырождается. И перспективы выздоровления нашей страны и нации отнюдь не радужны. Почему? Потому, что наше общество пусть еще не смертельно, но все еще запредельно отравлено ложью. Мы все еще продолжаем жить в каком-то кошмарном сне. Боремся за свободу, а живем по-советски.
     Большевистский режим родился из революционной решительности, на словах вдохновляемой гуманистическими идеалами. Ленинцы были убеждены, что только насилие является универсальным и единственным средством осуществления этих идеалов.
     Большевизм и фашизм — две стороны одной и той же медали. Медали вселенского зла.
      
(написано 13.08.2012 в 08:50 з адреси:  176-8-15-20-slvt.broadband.kyivstar.net)
Українець : Всім апологетам комуністів:
     
     2 квітня 2009 Європейський Парламент ухвалив рішення про вшанування жертв Сталінізму та Нацизму щороку 23 серпня в Європейський день пам'яті жертв Сталінізму та Нацизму.[4] ОБСЄ також ухвалила декларацію про підтримку вшанування пам'яті жертв тоталітаризму 23 серпня.[5] В резолюції ОБСЄ зазначено, що Європа «зазнала два потужних тоталітарних режими, Нацистський та Сталінський, які принесли геноцид, порушення прав та свобод людини, воєнні злочини та злочини проти людства», та закликала членів ОБСЄ зайняти «спільну позицію проти всіх форм тоталітарної влади незалежно від ідеологічної основи» та засудила «героїзацію тоталітарних режимів, включаючи проведення публічних демонстрацій з метою героїзації Нацистського або Сталінського минулого».
     У квітні 2010 року ПАРЕ ухвалила постанову, згідно з якою злочинна політика сталінського режиму, яка призвела до мільйонів невинних жертв, є злочином проти людяності. Рада відкидає будь-які спроби виправдати цю смертоносну політику, та нагадує, що право на життя є невід'ємним. Також Рада вітає рішення Української влади встановити національний день пам'яті жертв Голодоморів, та закликає владу інших постраждалих країн встановити аналогічну пам'ятну дату для вшанування жертв режиму.[6]
     13 січня 2010 року Київський Апеляційний суд визнав Сталіна злочинцем, винним в організації геноциду 1932—1933 років на території України.[7]
      
(написано 13.08.2012 в 13:40 з адреси:  176-8-15-20-slvt.broadband.kyivstar.net)
Кварц : За паплюження національних символів потрібно нести відповідальність.
      
(написано 14.08.2012 в 01:10 з адреси:  178.213.168.2)
Українець : На похилу вербу і кози скачуть. За два десятки років незалежності - чого по Україні і досі стоять пам'ятники леніну? Чого не засуджена кпрс? Чого не заборонена кпу? Чого не теліпається на шибениці бодай один ярий комуняка-сталініст?
     Отож, в стойло, хахли, в стойло! 
(написано 14.08.2012 в 10:14 з адреси:  214-40-124-91.pool.ukrtel.net)
 : У цьому ролику матеріалізувалися мої думки;)
     Хіба не така сила потрібна нині українцям? сайт
     
     
     Дехто говоре "Бандити, хулігани
     З тої голоти людей не буде"
     А ми ся подивим, як потреба стане
     Хто полізе в льох, а хто під кулі піде 
(написано 14.08.2012 в 17:10 з адреси:  173.245.64.168)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік