Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.08.2012 «ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!»

Україна – наша Батьківщина. Чи вона під солом’яними стріхами, чи під залізними дахами, чи під позолоченими куполами, чи з розбитими, розмитими шляхами, чи в квітучих садах і солов’їних гаях – це наш рідний край, це наша Батьківщина. Як її не любити?
     Бо, крім усього іншого, дорогого серцю, це ще й надзвичайно багатий край, і тому ми мали й маємо силу-силенну заздрісників. Надра, грунти, клімат, розташування, народ-трудівник – це скарби, які приваблюють усіх. Тому й прагнуть нас, українців, підкорити, знегіднивши і розсваривши, як прийшлі, так і домашні. Будьмо пильні й не піддаваймось на провокації, підкупи і шантаж. Тільки у вільній країні люди можуть бути і щасливі. Чому ж через більш як 20 років Незалежності Україна опинилась у небезпеці? Приїхали!..
     Останній бастіон Незалежної України – мовний! – захитався. Невже впаде? Невже Президент допустить це? Та й від нас, українців, багато залежить, бо ми – джерело влади. Як скажемо, так і буде. Помаранчевий люд показав, що таки залежить. Але ми далі не пішли, розсипались. А треба було йти гуртом, до повної перемоги. Президента обрали, а парламентської більшості - не було. Натомість отримали зраду і саботаж. Недоброзичливці, екстремісти, кар’єристи діють за принципом: розділяй і володарюй. Сьогодні мовне питання на те й спрямовано. За великим рахунком, справа навіть не в мові, а в існуванні самої України, Української держави, яка щойно народилась, в існуванні українства як такого. Пильнуймо! Підступність недоброзичливців - улеслива, або ж надто войовнича, хитра та вигадлива.
     Сьогодні модно, просто престижно (так думають) ганьбити Ющенка і помаранчевих. Але я скажу те, що, мабуть, важко буде заперечити. Віктор Ющенко, як і всякий простий смертний, як і кожен із нас, кожен із опозиції чи коаліції, як і Віктор Янукович, може помилятись. Проте, він не був політиканом-інтриганом, фаховим дипломатом. Він не був, як деякі, ні мані- пулятором-краснобаєм, ні екстремістом-кар’єристом, ні месником. Але він був добрим фінансистом і економістом, а головне - щирим українцем-патріотом, за що й потерпає. Саме за українськість, яка коробить українофобів. І я віддаю йому належне, особливо за те, що, як християнин, закликав усіх закопати сокиру війни і забути, де вона закопана.
     Якби не войовничість опонентів, не екстремізм і кар’єризм «своїх», не зрада прилипал, що на Майдані стояли поруч, а потім розбіглися, ми мали б грузинський прорив, бодай початок розбудови української України, де почувалися б гідними і українці, і всі інші народи, де всім було б спокійно, затишно та комфортно. Тепер знову взялися за святе – нашу українську мову, без якої не може бути вільної держави.
     Хоча, вірю, Господь не допустить цього. Україна була і буде! Будуть і мова, і український народ! Він живучий. Сотні літ існує й існуватиме далі. А хто розпалює міжнаціональну ворожнечу, тому доведеться за це відповісти перед Богом.
     Любіть Україну, як сонце, любіть,
     як вітер, і трави, і води…
     В годину щасливу і радості мить,
     любіть у годину негоди...
     За цей вірш, кажуть, автор його Володимир Сосюра потрапив за грати, але любити Україну не перестав. Тож і ми любімо Україну, як свою матір! Шануймо і оберігаймо її - й вона розквітне від нашої любові.
     Віктор МІСЬКОВ, с.Селичів.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік