Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - aaa auto insurance las vegas nv
     
    &nb  ...

Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - encompass auto insurance quote
     
    &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.08.2012 УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ ТРИВАЄ...

Наближення виборів-2012 загострює увагу суспільства не лише до їх результатів, які можуть мати досить далекосяжні, а, можливо, й непередбачувані наслідки, але й змушує нас оглянутися назад в історію революційних подій в Україні, пошукати там хоча б якихось аналогів, щоб передбачити наше близьке майбутнє. Отже…
     Історія українських революційних ХХст. тісно пов’язана, із цілком зрозумілих причин, з Росією, і в першу чергу це стосується революції 1917 року. Утвердження більшовицької диктатури привело до знищення цвіту свідомого українства, до ліквідації його про- відників як в роки громадянської війни, так і після неї. Уже тоді більшість українців чітко усвідомила, що, виходячи з логіки тоталітарної системи, вожді є для того, щоб нищити один одного. Діючи спочатку разом під час революції 1917-1920рр., вони, досягши необмеженої влади і не бажаючи нею ні з ким ділитися, усунули один одного різними способами. Апогеєм тоталітаризму стала сталінська диктатура, від якої здригнувся світ. Вона привела до брежнєвського застою, який остаточно поховав СРСР...
     1991 рік став новою точкою відліку в історії українських революцій, народилась нова держава - Незалежна Україна. Здавалося, що тодішні керманичі вже не могли бути більшовицькою зграєю, а лише спра- вжніми демократами, які щиро вболівають за український народ. І коли на зорі ХХІст. сталася подія, яку пізніше назвуть «помаранчева революція», то аналогії зі Сталіним чи Робесп’єром та її вождями виглядали недоречними і безглуздими. Ця українська револю- ція виявилася подією епохи глобалізації, а не епохи виходу з феодалізму, а її вожді - апостолами демократії і прогресу. Й спочатку все це так і було: багатотисячний Майдан, єднання провідників і народу, революційне гасло – «Разом нас багато – нас не подола- ти!», яке співала вся Україна. Проте минав час, і вражений народ спантеличено спостерігав за тим, що відбувається далі. Бо коли він пішов із Майдану, вожді кинулися ділити владу, нещадно боротися за посади, оббріхуючи і топлячи один одного, як це було в часи попередніх революцій. Яке111 вже тут «Разом…»!
     Ця революція несла на собі відбиток суперечливості і приреченості. Згадаймо: 2004р. – шалена передвиборна і виборна президентські кампанії, тріумф В.Ющенка; перемога, здавалася б, дійсно демократичних сил; воскреслі надії людей на торжество права, справедливості й краще жит- тя; народ, втомлений від потрясінь і розчарувань, зі сльозами на очах – на Майдані; 2009р. – остаточний розвал помаранчевої коаліції, протистояння Президента і Пре- м’єра, що досягло апогею; розвал економіки, відсутність чіткої перспективи розвитку кра-їни. Оранжева казка закінчи- лася!..
     Хіба це не було трагедією для народу, раніше гнобленого, безправного і лише те-пер пройнятого хай і наївною, та все ж чистою вірою в диво, яке обов’язково збудеться?! Хіба є щось гірше за втрачену надію, яка, як відомо, помирає останньою? Очевид- но, і тут спрацював відомий афоризм: «Революція сама поїдає своїх дітей».
     Щоб спробувати оцінити те, що відбувається тепер в Укра- їні, потрібно відповісти на запитання: чи можна зміни, що сьогодні здійснюються в державі, назвати революцією? Стверджую, що так. У всякому випадку, ці зміни – революційні. Сьогодні при владі в Україні знаходяться сили, які відрізняються від попереднього помаранчевого устрою за багатьма ознаками і підходами - як у внутрішній, так і зовнішній політиці. Нинішня влада веде дійсно активну реформаторську діяльність у всіх сферах суспільного життя - провведено податкову, пенсійну реформу, триває адміністративна; докорінні зміни відбуваються в армії, правоохоронних органах, освіті та медицині. Йде активна переорієнтація зовнішньої політики – якщо раніше перевага надавалася зв’язкам із Заходом, то тепер – з Росією, Китаєм, деякими іншими країнами. Цього всього не було в помаранчевих. Єдина реформа, яку вони здійснили, – введен- ня тестування (ЗНО) в школах.
     Команда регіоналів набагато стабільніша і дисциплінова- ніша, в ній немає11 внутрішньої ворожнечі навіть у вищих ешелонах влади.
     Звичайно, не всі реформи можна назвати повністю вдалими. Деякі з них вик- ликали невдоволення і справедливий осуд населе- ння. Але факт залишається: реформи активно проводяться і поступ вперед відчувається, особливо в економіці. Звичайно, методи їх здійснення викликають у багатьох тривогу за майбутнє країни. Ув’язнення лідерів опозиції ускладнило відносини з рядом західних держав, відчувається потяг до адміністративного керівництва і можливість встановлення авторитаризму.
     Я не належну до прихильників “регіоналів”, але все ж вважаю, що з усіх попередніх Президентів України Віктор Янукович – найбільш успішний, хоча його часто критикують за особисті недоліки. Але думаю, що час у нього ще є, і він реально може стати Президентом вдруге й довершити намічену програму розвитку держави. Ризикну пере- дбачити: якщо Партія регіонів переможе на парламентських виборах, а Віктор Федорович – на президентських, то ще одна українська революція вступить у нову фазу свого розвитку. Правда, чим вона закінчиться, не відважиться спрогнозувати, певно, ніхто. Але це вже – справа майбутнього.
     А поки що, шановні славутчани, йдучи в жовтні 2012 року на вибори, пам’ятайте про це, щоб не зробити помилку! Ук-раїнська революція триває…
     Юрій КАТИШЕВ.


  коментарі: 6

Читач : Юрій Катишев впав. Толковий чоловік БУВ, але після стільки випитого що хоч може статися з людиною. Певно Мальчук подіяла хвалебними пісноспівами регіонам і проФФесору особисто.  (написано 09.08.2012 в 21:22 з адреси:  15-5-124-91.pool.ukrtel.net)
Українець : Яка революція, пане Катишев? Це – КОНТРреволюція! Революція була в 2005 році. А в чому полягає ця реформаторська діяльність нинішньої влади? Назвіть хоч одну вдалу реформу цих реформаторів  (написано 10.08.2012 в 09:15 з адреси:  176-8-15-20-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : якщо вони переможуть то всі будуть такі зомбовані як катишев.а автомобілісти після прийняття закону про біотопливо пересядуть на коней так як двигуни на воді не іздять.спирт гіроскопи.і мае здатність накопичувати воду.карбюратори потрібно перестроювати.капец.  (написано 10.08.2012 в 19:57 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
РоманERRO : Алкашурі Катишеву регіонали дали бухла. А той за бухло напише все що хто захоче.  (написано 10.08.2012 в 20:45 з адреси:  95.81.46.247)
 : А поки що шановні славутчани - згадайте як вам розкішно жилось останні два роки та подумайте що вам вашим дітям та внукам буде так розкішно житись ще років двадцять якщо ви проголосуєте за регіонів та комуністів- тому що після янека прийде його старший син потім менший і т. д.- муамар каддафі - відпочиває.  (написано 10.08.2012 в 21:19 з адреси:  206-104-132-95.pool.ukrtel.net)
... : не хотіли берегти що мали то терпіть далі буде краще покращення  (написано 14.08.2012 в 17:37 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік