Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Buy An Essay Online  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>teacher cover le  ...
Homework Good Or Bad  :  professional cover letter <a href="http://coverletters.store">cover letter help</a> cover letter help <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.08.2012 ДЕМОКРАТІЯ ЧИ ПЛУТОКРАТІЯ?

Закінчилось Євро-2012… Опустіли фанзони. Три тижні дивували прості українці всю Європу гостинністю, щирістю і відсутністю агресії, проявів расизму та зверхності до гостей. Прості (пересічні) українці демонстрували Європі своє бажання бути рівними в сім’ї європейської спільноти.
     Але… агресію і фобію до свого ж народу виявляють деякі можновладні політики, які продовжують чубитись, гризтись, розмахувати кулаками. На багатьох політичних шоу (як то у Шустера, Кисельова, Куликова та ін.) аж зашкалює часом зоологічна ненависть до опонента, непоступливість, зневага, безкомпромісність і небажання дослухатись до інших (опозиційних) думок і переконань.
     Пруть бульдозером по національних цінностях, зневажають історію, обпльовують відомих народних героїв, воліють випалити дощенту деякі сторінки минулого нашої багатостраждальної країни.
     Ми, прості громадяни України, живемо неначе в кратері вулкана, який раз у раз вибухає і заливає нас усіх лавами-потоками бруду та зневаги. Так демонструється сила котка, що ладен закатати в асфальт усе, що сміє мати свою думку.
     І так дуже неспокійний стан громадян окремі охлократи штучно роздмухують до нестерпності, ведуть до розбрату, розколу суспільства. А коли ж дійдемо до злагоди, супокою, бажання разом, «усім миром» будувати міцну, багату, цивілізовану державу? Чому не дбаємо про її міжнародний авторитет, її імідж у світі?
     Часто-густо спостерігаємо, як вчорашні «сірі гуси», а сьогодні вельми посадове начальство, попирають закони, точніше, попросту витирають об них ноги.
     Я вже не говорю про низькі пенсії, мізерні, майже жебрацькі зарплати багатьох працездатних громадян (у нас вони становлять 5% від європейських). Зате тарифи і ціни в нас деруться до євростандартів!
     Минув уже той час, коли верхи з оглядкою занурювались у корупцію, душили свободу, нищили середній бізнес, тисли на інакомислячих, заохочували до політичних зрад. Сьогодні окремі політики Верховної Ради діють уже відкрито, сміливо, нагло, бо відчули безкарність! Це показало фарисейство у прийнятті мовного закону, який зводить титульну мову українського народу до стану меншовартісної говірки.
     На мою думку, в Україні йде щоденна демонстрація байдужості і нещирості до народу, на шию якого всілися й безсоромно його обкрадають. Але наш народ – даруйте, панове! - не бидло, не раб, не худобина безсловесна, яку силоміць запрягають у ярмо. В ньому ще живе нескореність і збережена ще істина віри. Багато хто з нас може, як свої, промовити слова поета-патріота Василя Стуса:
     «Бо вже не я – лише жива жарина
     Горить в мені,
     Лиш нею я живу.
     То пропікає душу Україна».
     Ні не можна допустити нам, нащадкам вільного козацтва, внукам і правнукам Великого Кобзаря, щоб «ганьба довготелеса схилилася до нашого чола» (М.Вінграновський).
     Так, забагато підступних вчинків і дій бачимо у новітній історії демократичної Незалежної України. Але «досвітні вогні вже горять». Ми не допустимо подальшого ожебрачення народу і держави. Попереду - вибори у парламент. Отож, свідомий і виважений вибір – наш обов’язок, наша відповідальність перед нащадками.
     Лариса ЧОРНОКРИЛЮК.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 9 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік