Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 09.08.2012 ЗУСТРІЛИСЯ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ

26 липня відбулась зустріч народного депутата України, члена Партії регіонів Володимира Олександровича Зубанова із жителями Славутського ра-йону. Володимир Олександрович два скликання поспіль обирається народним депутатом, член діючого Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності. Зустріч відбулась в приміщенні Крупецького сільського клубу.
     Присутні обговорили із народним депутатом злободенні питання. Зокрема, були підняті проблеми мовної ситуації в державі, розвитку економіки, податкової сфери та діяльності бізнесу. Під час зустрічі вони отримали вичерпні відповіді на свої запитання.
     На завершення зустрічі Володимир Олександрович у присутності заступника голови ОДА Лілії Бернадської, голови районної державної адміністрації Олега Несена та голови районної ради Леоніда Радзивілюка презентував Крупецькій сільській книгозбірні бібліотеч-ку гарно оформлених книг про Україну, її історію та самобутність, видавцем і меценатом яких став сам він, працюючи в профільному комітеті вищого законодавчого органу нашої держави.
     Спілкування з народним депутатом В.О.Зубановим залишило дуже приємне враження. Побували на зустрічі з народним депутатом і багато славутчан.
     Прес-служба РДА.
     


  коментарі: 4

Українець : "Присутні обговорили із народним депутатом злободенні питання.." А присутні,це-заступник голови ОДА Лілія Бернадська, голова районної державної адміністрації Олег Несен,голова районної ради Леонід Радзивілюк та зав.бібліотекою. Ось так за бюджетні кошти і проходять pобочі зустрічі україноненависників.  (написано 09.08.2012 в 16:42 з адреси:  178.213.174.61)
гордеев  : пішов підкуп книжецками  (написано 10.08.2012 в 05:37 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік