Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.08.2012 ІГОР ПІГОЛЬ: БОРОТЬБА ЗА УКРАЇНУ ТРИВАЄ…

Так, і це правда. У багатьох із нас було чимало небезпідставних претензій до лідерів сьогоднішньої опозиції, які ще вчора самі були при владі і які не змогли нею правильно розпорядитися. Проте, чи варті наші подальші суперечки з цього приводу того, аби завтра Україна остаточно перетворилася на Малоросію?!.. Адже жодна влада в цій країні починаючи з 1991 року не піднімала руку на святе, – на українську державність. А «команда професіоналів» – підняла. Здійняла так, що навіть «кучкізм» у порівнянні з теперішнім режимом виглядає патріотичним…
     Перелік основних «здобутків» регіоналів просто вражає. За якихось два роки, ми опинилася на межі цивілізаційної прірви. Поряд із згортанням процесу інтеграції України у європейське співтовариство, ця влада додумалась здати частину української території Росії, підписавши ганебні «Харківські угоди». По рівню корупції країна опинилася на одному рівні з Папуа-Нова-Гвінея. Так звана медична реформа призвела до масового закриття лікарень та скорочення медперсоналу. Завдяки освітнім «перетворенням» ліквідовано близько 300-т шкіл. Після прийняття Податкового кодексу, припинили свою підприємницьку діяльність понад 250 тисяч підприємців. Здійснено нелюдську пенсійну реформу. Позбавлено законних пільг афганців і чорнобильців. Кинуто за грати політичних опонентів. Дегероїзовано імена провідників національно-визвольного руху. Скасовано День Свободи. На тлі тотальної денаціоналізації вітчизняного інформаційного простору, російській мові надано статус регіональної…
     Антиукраїнська сутність цієї влади настільки очевидна, що не потребує зайвих коментарів. Зрозуміло одне - вибір, що наближається, стане доленосним . Або Україна повернеться на шлях європейського розвитку, або остаточно розчиниться в котлі «русского мира».
     Розуміючи всю безперспективність перемоги на майбутніх президентських виборах, малоросійська колегія на чолі з президентом Донбасу задумала «обрубати кінці».
     За великим рахунком, від новообраної ради їм потрібне лише одне голосування – за зміни до Основного законну держави. Саме ці зміни дадуть Віктору Януковичу правову можливість продовжити своє царювання шляхом депутатського переобрання .
     Отже – кожен, хто сьогодні вважає себе відповідальним за подальшу долю цієї країни, хто не хоче бути проклятим у віках своїми ж нащадками – не має морального права: а) не прийти на виборчу дільницю 28.10.2012 р; б) проголосувати за представників Партії регіонів чи Комуністичної партії України.
     Сперечатися про те, хто більше зробив для України будемо після нашого солідарного, проукраїнського вибору, який треба не лише зробити, але й захистити. А до того часу – припинімо пустопорожні балачки!
     Гуртуймося і берімося за роботу вже сьогодні - аби завтра, не дай Боже, нам не довелося братися за вила.
     Боротьба за Україну – триває!
     Хай допоможе нам Господь Бог!
     
     Ігор Піголь, громадський активіст, м.Славута
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 12

wervolf : смерть ворогам!  (написано 09.08.2012 в 12:52 з адреси:  46.247.164.44)
патріот : відривается представництво рпл ляшка в славуті.це справжній лідер якому всі партіі до дупи.всім вила і виносити жирних скотів з влади.  (написано 09.08.2012 в 12:56 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
Влад : Полностью поддерживаю автора. Людям нужно просто на пальцах обяснять везде где только можно, что ждет нас всех, если эта власть продолжит свое гнилое существование.  (написано 09.08.2012 в 13:14 з адреси:  178.213.174.61)
Че : Патріоте ,ти свого лідера зблизька бачив?чув?нюхав?  (написано 09.08.2012 в 22:00 з адреси:  72-81-124-91.pool.ukrtel.net)
Читач : Хто ще, крім держслужбовця Піголя, під своїм прізвищем відкрито говорить про дійсний стан речей в українському політикумі? Агов, "доброзичливці", повсирались? Саме тепер, коли багато лжепатріотів переметнулися до паханату, надзвичайно важливо донести до пересічного обивателя правдиве слово. Боротьба триває, нині вона переходить у ту фазу, коли наяву велич духу одних і убозтво інших. Бандервцям у криївках не легше було. Єднаймося, гуртуймося, декалог націоналіста пам'ятаєте?   (написано 09.08.2012 в 22:19 з адреси:  15-5-124-91.pool.ukrtel.net)
Volya : І я так розумію із сьогднішнього та завтршннього сьогодення що скоро веелика частина з нас - брати та сестри - перейдем в ті самі криївки - на своїй богом даній землі - ГАНЬБА ЩО НАС ДО ЦЬОГО ЗМУСЯТЬ.  (написано 10.08.2012 в 00:30 з адреси:  126-108-132-95.pool.ukrtel.net)
патріот : для че.громадська рада запросила о.ляшка в славуту.поспілкуетесь і зробите висновки  (написано 10.08.2012 в 05:42 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
Українець : Правильно! Треба агітувати не ЗА якусь партію, а ПРОТИ Партії регіонів КПУ та інших "патріотичних сил". Так люди краще сприйматимуть дійсність.   (написано 10.08.2012 в 09:07 з адреси:  176-8-15-20-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : всі ці партіі працюють на особисте збагачення і на знищення украіни як націі.але я вірю що украінці прозріють і встануть з колін.рано чи пізно але треба зрозуміти що без свого коіння ми станемо ничим.  (написано 10.08.2012 в 20:03 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
Den : знімаю шляпу пане Ігор. Тепер будемо пожинати плоди нашого вибору хай йому грець.  (написано 30.07.2013 в 11:41 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік