Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.08.2012 ЦЯ ЖІНКА ВОЛОДІЄ СЛОВОМ!

Днями в приміщенні Полянського сільського клуба відбулася довгоочікувана зустріч молодого колективу на чолі із завідуючою клубом Мельник Людмилою Леонідівною, бібліотекарем Гаврилюк Аксенією Олександрівною з Раїсою Володимирівною Галешко - уродженкою с.Колом’є, видавцем журналу «Всесміх» у Торонто. Протягом року ми підтримували зв'язок із нашою гостею, спілкуючись електронною поштою, обмінюючись листами та фотознімками з виступів і святкувань. Зустріч відбулася у приміщенні сільської бібліотеки, де зібрана велика кількість робіт і публікацій Раїси Володимирівни, а також оформлена виставка, в якій злилось усе її життя.
     Як не крути, та все ж буття пише свою історію. І в кожного вона різна, чим і особлива. Неабияке враження справляє доля й нашої землячки - Раїси Володимирівни Галешко, спілкування з якою важко описати словами, це потрібно відчути. В цій жінці стільки позитиву, щирості, а головне - цілковитої відвертості у слові!
     Ми з великим нетерпінням чекали цього побачення. І ось воно настало. Це була проста, відверта розмова, яка допомогла осмислити багато нового, і навчила ніколи не боятися своїх мрій, а навпаки - вміти їх реалізовувати. Прикладом цьому є сама Раїса Володимирівна, яка пройшла довгий і непростий шлях, тим самим досягнувши своєї мети.
     Бесіда тільки почалася, а ти вже усвідомлюєш: «Ця жінка володіє словом»! І справді, не слухати було неможливо. Мудрі слова лилися рікою, яскраві приклади з власного життя допомогли зрозуміти деякі його нюанси, а найголовніше, що все це звучало чарівною мелодійною рідною мовою! Розповідь цієї жінки була не лише цікавою та пізнавальною, вона додала певного стимулу для кожного з присутніх, бажання йти до мрії, а отже цінувати і любити життя.
     Ми були дуже вдячні Раїсі Володимирівні за її присутність і на закінчення зустрічі цю вдячність висловили у пісні, що споконвіку була найбільшою розрадою для кожного українця.
     Сніжана ДАНИЛЮК, с.Колом’є.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 6 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Івана Предтечі

прогноз погоди
Після Івана Предтечі хто не робить, того в плечі

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік