Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.08.2012 ПРО ВІЧНЕ…

Відвідуючи святі місця, завжди задумуєшся над такими запитаннями як «Хто я є?», «У чому сенс мого життя?»
     Такі думки і запитання прийшли до мене після поїздки до Свято-Воскресенського Троїцького Корецького жіночого монастиря із колективом редакції газети «Трудівник Полісся». В той день у святій обителі пошановувалася чудотворна ікона Божої Матері «Споручниця грішних» - головної святині монастиря. Як, мабуть, і всі присутні на службі Божій, я пережила багато приємних і благодатних для душі годин спілкування з Богом.
     Релігія, віросповідання, молитва – речі дуже особисті. Релігій є багато: буддизм, іслам, християнство… Безперечно, кожна релігія – це дорога. Але до Бога приведе тільки одна. Та, що прокладена Самим Богом, та яку підкаже людині обрати Сам Господь.
     Якщо подивитися на християнство як на особистий шлях людини до Бога, то перед нами постає така картина: мільйони людей пережили глибоке внутрішнє оновлення, знайшли спокій і мир своїм душам завдяки вірі в Ісуса Христа. Недоступні раніше благодіяння стають природною нормою життя.
     Зрозуміло одне: ніякі матеріальні блага, ні технічний прогрес, ні розквіт науки чи культури, не в силі задовольнити глибокі духовні потреби людини. Тому, що вони закладені у ній від народження її Творцем, і ніхто, окрім самого Бога, не може їх заповнити.
     Християнин – це не просто ймення віруючих людей чи народу, це надприродна ласка Бога Отця. Ісус вчить нас у молитві спілкуватися і звертатися до Отця Небесного. Бо для християнина молитва – це розмова з Богом. Недарма до Бога можна звертатися в будь-якому місці, в будь-який час - і Ви будете почуті! Адже молитва – це подих духу, це виникнення в серці благовісних почуттів до Бога – почуттів відданості, подяки, прохання, покірності волі Божій…
     Наша Земля щедра і справедлива до кожного. Хоча б маленькою радістю обдаровує вона всяку сущу душу: кожну рослинку і кожну тварину, й, звичайно, людину. Людські природа і життя унікальні! Тож давайте берегти і любити один одного! Будьмо душевно чистими й духовно багатими, змінюймо життя до кращого. І це потрібно робити щодня, адже з кожною дниною ми все ближче до Вічності.
     Щиро дякую редакції газети «Трудівник Полісся» за те, що мене, як громадського кореспондента газети, запросили до такої благодійної поїздки.
     Тетяна ЖУР, м.Славута.


  коментарі: 2

козак. : гарна поіздка.стіліки ситих попівських харь побачив.а головне було багато злодіів та хапуг депутатів.попи всім давали прощення гріхів  (написано 08.08.2012 в 05:24 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
Олександр : Гріхи прощає тільки Бог.
      Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус,
     (1Тим.1:5) 
(написано 08.08.2012 в 16:40 з адреси:  46.119.47.250)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік