Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.08.2012 ПОТРІБНА ВСІМ МИТЬ ОДКРОВЕННЯ...

Ми потонули в наших повсякденних турботах. Нам завжди не вистачає часу. На роздуми. На молитву. На спілкування… В серцях людських - постійний не-спокій. Голови «забиті» усім, що просвітлої хвилини не бачимо. В селі, наприклад, потрібно турбуватися про господарство, город (для багатьох сільських сімей – це нині єдиний спосіб вижити). Якщо залишається вільна хвилина, то вона - для телевізора: думати не потрібно, лежи на дивані й лише канали переключай. Хоч від тих програм тільки жахи можуть приснитися. Наступає така «тупість» від нестачі людського спілкування, що нічого не миле. Зайвий раз обізватися не хочеться…
     Таким життям донедавна жила і я. Та якось переступила поріг сільської бібліотеки. І відчула, як тут напрочуд затишно: акуратні столики в читальному залі, на стінах - стенди. На одному із столиків на вишитому рушнику лежав коровай, прикрашений барвінком і калиною. Зібралося чимало людей. Наш бібліотекар Тетяна Кирилівна, жінка покійного ганнопільського поета Володимира Грушецького – Надія Степанівна, лікар дільничної лікарні Катерина Микитівна, Валентина Пашинська, Тетяна Ходак, Зіна Степанюк, вчителі – Роза Францівна і Таїсія Іванівна, постійна наша відвідувачка Марія Іванівна та багато інших…
     І ось врешті наш організатор Віра Миколаївна Шевченко оголосила тему зустрічі «Хвилини одкровення». Бог дав мені бути присутньою саме на тій зустрічі, коли вже «відкрився талант» нині покійної Марії Сидорівни. Спочатку вона приходила просто слухачем: напече пиріжків і всіх пригощає, уважно слухає, всіма захоплюється. Якось в кінці, коли вже всі виступили, вона запитала: «Читати?». Усі хором сказали: «Читайте!». Перше, що я почула, - це були спогади «А музика звучить». Ото дійсно наступила хвилина одкровення! Усі її твори сподобалися і згодом були опубліковані в нашій улюбленій газеті «Трудівник Полісся».
     А я, скажу чесно, була просто приголомшена. Моя сусідка, з якою я спілкувалася багато років, «видала» таке, що мені й не снилося. Після цієї зустрічі мене, як мовиться, «розвернуло». Я серцем потягнулася до цих людей.
     Адже ніякий телевізор, ніяка прочитана книжка, ніякий критичний матеріал не можуть замінити сердечної теплоти спілкування з людьми. Мені захотілося прийти сюди ще. На той час Бог дав мені кілька віршів, які я також прочитала. Захотілося написати ще щось нове.
     Стали казати, що наша вулиця «заразилася» творчістю, а розвела її тут Віра Шевченко. Згодом ця «хвороба» перекинулась і на інші вулиці. Кожного разу до нас приходить хтось новий. І це ще не всі люди, які відкрили свої таланти.
     У наш час, зазвичай, престижно мати матеріальний добробут. А духовне – воно заховане в глибині серця. Та є в людей таланти на селі, ще й які! Тільки потрібно їх комусь відкрити. Ось чому ми щоразу запрошуємо усіх бажаючих, хто хоче послухати, хто своє чи твори рідних почитати. За чашкою чаю, що приготує нам наша бібліотекарка, «Хвилина одкровення» перетворюється в теплу душевну розмову…
     Крім того, ентузіазмом Віри Миколаївни був зібраний матеріал для першої книжки «Джерело моєї душі», куди увійшли твори місцевих авторів, а також історія села та підприємств, що знаходяться на території Ганнополя. Вже збирається матеріал для другої книги. Добре було б, щоб знайшовся спонсор і посприяв її виданню. Тому що це - пам’ять, яка залишиться для нащадків.
     На останній нашій зустрічі були присутні бібліотекарі району, і ми поділились з ними своїм досвідом роботи. Взяв участь у «Хвилині одкровення» і керівник центральної районної бібліотечної системи Віктор Миколайович Власюк. Зі своїми творами виступила й сестра Віри Шевченко - Тетяна Ходак. Крім віршів, вона представила свої вироби з паперу та виготовлені власноруч іграшки. В кінці всіх ними нас і обдарувала. Мені, наприклад, дістався кошик із парочкою пташечок. Всі були здивовані, що із паперу можна виготовити таку красу.
     Далі натхненно виступили Валентина Пашинська, Ярослав Федюк, Валентина Ковальчук, Ніна Домбровська. Ярослав приїхав аж із Києва і спеціально для бібліотеки подарував нові книги. А після виступу Ніни Якимівни я переконалась, що вік людині - не завада розпочати щось нове. Раніше говорили, що після сорока життя тільки починається. Але це неправда. Воно починається і після сімдесяти. З приходом на ці зустрічі Ніна Якимівна почала писати вірші. А цього разу вона згадала свого вчителя музики з пори навчання її в інституті. Зерно любові до музики, посіяне ним ще в студентські роки, проросло у її душі тепер… Принесла із собою колишня вчителька старенький баян, який недавно придбала і навчилася на ньому грати, й заграла нам мелодію… Всі захоплено аплодували.
     Справді, наші зустрічі не ставлять за мету досягти якогось високого профе-сіоналізму – вони покликані дарувати людям тепло і віру в себе, підтримати в скрутну хвилину.
     Олена ЛИХОЛАТ,
     с.Ганнопіль.
     Фото Валентини
     КОВАЛЬЧУК.  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік