Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.08.2012 ВІДСТОЮВАТИ СВОЮ ГІДНІСТЬ

Прочитавши в «Трудівнику Полісся» №29 від 19 липня п.р. в публікації Анатолія Чумака, що зростання пенсій означає стабільність у державі, після прочитаного не міг стриматися, і вирішив через газету запитати в автора, чому ж він не пише всю правду? Анатолій Чумак згадав 2008 рік, коли уряд Юлії Тимошенко виплачував вклади громадянам по 1000 гривень і люди помирали в чергах. Так, це правда. Тоді ми переживали нелегкі часи. Тому що Президент Віктор Ющенко, Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко не могли між собою порозумітися – і через це страждав увесь український народ. То треба було ще написати про те, як голодували і помирали в наметах чорнобильці, як після податкової реформи малий і середній бізнес втратив мільйон робочих місць.
     Коли Віктор Янукович став Президентом, в Україні було 5 мільярдерів, а тепер їх – більше двох десятків. В рекламних роликах Партія регіонів постійно розказує, що вона застала прірву. Це так. То чому Верховна Рада, а саме Партія регіонів, дозволяють тепер вивозити з України навіть чорноземи? Тільки під час Великої Вітчизняної війни німці вагонами відправляли українські чорноземи до Німеччини. А тепер, починаючи з 2010 року, по телебаченню показують, як з різних регіонів України (поки що невідомо кому і куди) цей безцінний дар у нас крадуть(!). Ні, просто беруть ті, хто при владі. І на що тільки дивиться Генеральна прокуратура?
     Наведу інший приклад. Леонід Черновецький так похазяйнував в столиці нашої держави, що коли після нього головою адміністрації Києва став Олександр Попов, то з’ясувалося, що наша столиця понесла збитків аж на 70 мільярдів. Ви, читачу, можете уявити собі цю суму?! Й після всього цього Леонід Черновецький два роки проживав в Ізраїлі, з роботи не був не звільнений, йому, певно, нараховувалася ще й заробітна плата, йшов трудовий стаж. І це називається боротьба з корупцією чи невибіркове правосуддя?! Та за корупцією ми – одна з провідних держав світу! В нас крали і крадуть, як завжди. Хоча, так відкрито і нагло, як це робиться в роки Незалежності, ще не було ніколи. Причому, незалежно від кольорів влади. Хочеться вірити, що прийде час і до влади в Україні таки прийдуть колись порядні люди, а про безлад і корупцію ми просто перестанемо писати й говорити.
     Не можу, врешті, не згадати й про останні події, як із грубим порушен-ням Конституції більшість Верховної Ради прийняла Закон України «Про засади державної мовної політики». Як же треба ненавидіти Україну та її народ, щоб схвалювати такий незаконний закон у такий спосіб?! Для нас, пересічних українців, думаю, головне – не тільки любити Україну, а й не мовчати і відстоювати свою гідність та рідну мову.
     Ігор СЛАВІЦЬКИЙ, м.Славута.


  коментарі: 4

Volya : А що Чумак ще може написати він добре пригрівся у цієї антиукраїнської влади і йому до одного місця що страждає та пропадає весь народ -аби йому було добре- гнати таких треба - в три шиї- ГЕТЬ!!!!!!!  (написано 07.08.2012 в 12:08 з адреси:  53-49-124-91.pool.ukrtel.net)
Volya : Вони кричать на кожному кроці що руїну подолано і панує стабільність - так панує- як на кладовищі- там повна стабільність.Подивіться що робиться кругом- податкова душить вичавлює остеннє з підприємців роботи нема а якщо є то за ніщу зарплату- люди втікають хто в Італію хто куди села та підприємства потихеньку вимирають молодь після інститутів йде на стройку або також за кордон - а корупція - це жах - попробуйте в суді виграти якусь справу навть коли ви праві - не заплативши - випадків безліч а спробуйте пролікуватись не дай боже в лікарні не вперши шалені гроші а ціни - ростуть як гриби після дощу - якби так росли зарплати та пенсії - а Чумак хвалить хвалить бо йому добре.А ще Буряк є - той дитячі майданчики та тисковимірювачі дарує- згадав що вибори на носі- зробив стільки добра а скільки ще зробить.Ото вже добре стало жити а комуняки своє - хочуть повернути щоб було добре а стало ше краще - голосють та підтримують разом з регіонами- але вони хороші а регіони ні- м а р а з м.А Чумак пише що так добре.   (написано 07.08.2012 в 13:33 з адреси:  53-49-124-91.pool.ukrtel.net)
Українець : Та хто це читає?! Не тратьте дарма свои нерви............  (написано 07.08.2012 в 16:09 з адреси:  178.213.174.61)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 5 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік