Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.08.2012 СЛАВУТА – ОДНЕ ІЗ НАЙКРАЩЕ БЛАГОУСТРОЄНИХ МІСТ УКРАЇНИ

Підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за 2011 рік, організо-ваний відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.07.03 №1119. Переможцями конкурсу були визначені населені пункти, які досягли найкращих результатів за підсумками роботи у сфері благоустрою в минулому році. Конкурс проводився за шести категоріями населених пунктів, відповідно до чисельності жителів у них.
     Так, із числа міст, що взяли участь у конкурсі, в категорії міст із населенням до 50 тисяч місто Славута посіло друге призове місце. Таким чином, із приємністю відзначаємо, що наше місто – одне із найкраще благоустроєних міст не лише в області, але й в Україні.
     - Такого високого результату досягнуто завдяки щоденній копіткій роботі, яку ми проводимо спільно із громадою міста, – відзначає міський голова Славути Василь Сидор. – Головний принцип життєдіяльності міста: благоустрій – перш за все! Це стосується і чистоти вулиць, й облаштування квіткових клумб, і встановлення нових сміттєвих урн та зупинок, а також належного утримання існуючих та будівництво нових доріг та тротуарів. Однак, незважаючи на досягнуті результати, зупинятися не збираємося.
     Чистота та порядок у місті помітні. Адже ще сонце не встигає зійти, як комунальні служби вже працюють на вулицях міста, у дворах будинків. Першими, кого ми зустрічаємо, коли йдемо на роботу, – це двірники ЖЕК та комбінату комунальних послуг. Щовесни уся громада міста дружно згуртовується, щоб спільними зусиллями підготувати малу Батьківщину до Великодня. Учні шкіл, працівники підприємств, установ та організацій міста працюють в цей час задля покращання чистоти Славути.
     Як бачимо, саме цим славутчани заслужили таке високе визнання на загальнодержавному рівні. У свою чергу, міський голова Славути відмітив, що невдовзі природну красу міста підкреслить також встановлена на міській набережній «лавочка громади» довжиною 220 метрів. Цю роботу буде виконано за кошти підприємців та депутатів міськради, які хочуть зробити подарунок для жителів міста. Переконані, цей дарунок стане ще однією родзинкою нашого міста.
     Прес-служба міськвиконкому.
     Міський голова Василь Сидор висловлює щирі слова вдячності усім членам славутської громади, які допомагають у наведенні чистоти в місті, зокрема, учням шкіл, керівникам освітніх закладів, керівникам підприємств, установ та організацій міста. Спільними зусиллями ми зробили все можливе, щоб благоустрій Славути був так високо оцінений на загальнодержавному рівні. Із радіс-тю відзначаю високе прагнення славутчан до збереження чистоти та порядку у своєму рідному місті.


  коментарі: 9

Volya : Булоб ще набагато краще щоб всіх гостей що приїжджають в наше місто зустрічав не окупант та засновник всіх страждань наших людей- Ульянов в. і.- а засновник нашого міста Князь Сангушко.  (написано 07.08.2012 в 12:17 з адреси:  53-49-124-91.pool.ukrtel.net)
гордеев : і обовязково гостей повезти на прилеглі вулиці. який дурень говорит що місто чисте.подивітся як в нетішіні і зараз в шепетівці.коли метуть двірники вулиці з 5ранку і отримують по1000гр.то це ганьга.а де гроші за підняття тарифів.мер та яцюк будують дачі за ці гроші..  (написано 07.08.2012 в 15:45 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : Як можна вважати місто кращим по благоустрію . якщо до сих піп по центральній вулиці немає тротуарів ? Пройдіться вул Миру від "Супутника" до нового ресторану і переконайтесь !  (написано 07.08.2012 в 17:28 з адреси:  164-201-200-46.pool.ukrtel.net)
козак. : колгосп а не місто.корито для свині-злодія а  (написано 07.08.2012 в 18:46 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
Віктор : Важко сказати, що існує хоча б якась система прибирання міста. Щоденно лижуть кілька центральних вулиць. І то як лижуть? Біля млина вулиця чиста, а поруч у воді понад самим берегом пляшки, пакети, тощо. І ніби прибрати цей непотріб щоденно якимось сачком непосильна задача... А пройтись берегом від рятувальної станції до мосту фаянсового заводу, а зайти в ліс за гаражами РМЗ, а пройтись з базару на військове містечко лісом за водоканалом, а в парку біля виходу з нього в сторону вулиці Кн. Сангушків купи зі сміттям, а хто взагалі прибирає берега наших річок в межах міста - ніколи! А звалище сміття між двома кладовищами? І такі місця можна перераховувати безупинно. Жахливий вигляд має Славута особливо у весняний період коли сніг зійшов, а трава ще не виросла, щоб собою заховати весь непотріб, в тому числі і багато річний непотріб. Таке відчуття, що ті хто відповідає за чистоту в місті слідкують за нею з вікна автомобіля, їздячи по 2-3-х центральних вулицях. Тепер інші часи і з широким вживанням одноразової упаковки та культурою нашого населення лозунг "Чисто там де не смітять" НЕ ДІЄ! Тепер лозуг "Чисто там де СИСТЕМАТИЧНО і РЕТЕЛЬНО прибирають!" Будучи в одному із білоруських міст на мої слова про добру чистоту міста, мені з обідою відповіли, що їхнє місто не чисте, а вилизане!!! І завтра знову зранку купа працівників буде гребтися біля міської ради, а відправити по одному працівнику хоча б раз на тиждень пройтися з мішком по перерерахованих місцях і самому пішки там пройтися хоч іноді нікому й на думку не спаде…  (написано 08.08.2012 в 11:28 з адреси:  109-162-25-101-slvt.broadband.kyivstar.net)
Українець : А я вважаю наше місто чистим. Порівняйте його наприклад з Шепетівкою-різниця разюча. Друге призове дали по-заслугах. Якби ще люди навчилися не смітити!  (написано 08.08.2012 в 13:36 з адреси:  178.213.174.61)
гордеев : а ти його краще порівняй зі смітником.а завтра поідь в шепітівку чи в нетішин і порівняй.  (написано 08.08.2012 в 21:23 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
жителі вулиці Грушевського : пройдіть по вулиці Грушевського, яку "ремонтували чи то робили" восени. Це просто жах!!!!!!  (написано 23.08.2012 в 00:33 з адреси:  140-50-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 8 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 7 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік