Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 05.08.2012 "МАСИ" НЕ ХОЧУТЬ

Якось в одному з високих партійних кабінетів в колишньому райкомі партії на очі мені потрапила тека з написом «Робота з масами». Пам’ять вже не зберегла мету мого перебування там, а от напис на теці чомусь надовго запав у свідомість. Може тому, що напередодні, проходячи медогляд у поліклініці, аби скоротати час у чергах, я знічев’я читав медичні стіннівки-бюлетені і там теж натрапив на це слово – маси. В медичній малоприємній інтерпретації. Нічого собі, - подумав тоді я, як на цинічних лозунгах «Народ и партия – едины!», мене мають за народ, а поміж собою – вважають за масу, аналогічну тій, з медичного бюлетеня. З тих пір пройшло не так вже й багато часу. Пролита на протязі віків у визвольних змаганнях українська кров не марно зросила рідну землю, не вивітрився волелюбний дух козацький у широких степах, буйно зійшли паростки безжально потолоченої національної свідомості - без пострілу навіть паршивенької трьохлінійки впала могутня й озброєна, що називається, «до зубів», керована компартією радянська імперія, побудувавши урочисто обіцяний комунізм тільки для вузького кола номенклатурообраних. І як згідно біблейських істин «все таємне стане явним», у всій своїй жахливій суті перед світовою спільнотою постали страшні злочини партії більшовиків проти людства. Ще з дитинства пам’ятаю поширені лозунги «коммунизм во всём мире» і міф про виняткову миролюбність СРСР. Але, дозвольте, чи з хлібом-сіллю мали прийти совіти, скажімо, в США, або Західну Європу з пропозицією: «А давайте ми у вас тут комунізм побудуємо»? Там, де ціною поламаних доль, втрачених людських життів і вкрай урізаного бюджету власної країни їм на штиках вдалося насадити марксистсько-ленінську утопію, ті країни, Північна Корея, чи Камбоджа, наприклад, зазнали мільйонних втрат власного населення від політичних репресій, переслідувань та геноциду, а у своєму економічному розвитку вони відстали назавжди від тих країн, які гідно протистояли людиноненависницькій комуністичній ідеології. Не є виключенням і наша Україна, національний суверенітет і державність якої у нерівній боротьбі була нещадно розтоптана кривавим більшовицьким чоботом невдовзі після Петербурзького жовтневого перевороту 1917 року.
     Я не став би вкотре піднімати у ЗМІ це питання, наживаючи ворогів і піддаючись лавині брудних помий в інтернет-просторі від колишніх номенклатурників і просто неадекватних осіб, але, як кажуть, гра вартує свічок. Не за горами вибори. Атрофована пам’ять і природній менталітет байдужості багатьох співвітчизників вже скинули з важелів той історичний факт, що ми, згідно проголошеному 22 січня (за н.ст.) 1918 року ІV Універсалу УНР вже мали свою незалежну й суверенну державу, проте переважаючими силами противника втратили її у нерівному протистоянні в україно-радянській війні 1917-1921рр., трагічно змінивши хід власної історії. Не змогли ми втримати її і після другої Світової війни, проголосивши Акт відновлення Української державності 30 червня 1941 р. Тому всі роки свого існування СРСР вперто і наполегливо вів нещадну боротьбу проти власного народу, зокрема – українців.
     Розслаблена поза на зручному дивані з пультом від телевізора в руках не дає повної уяви про грубо тесані дощаті нари в промерзлих бараках радянських таборів смерті і «удобства» у вигляді параші поряд. Сите черево неспроможне гостро відчути біль і страждання опухлої і помираючої з голоду людини. Відсутність люстрації та судового процесу над злочинами КПРС, аналогічного Нюрнберзькому над нацизмом, спричинила зневіру у справедливості багатьох наших громадян. Відчуваючи повну безкарність і вміло маніпулюючи свідомістю певного відсотку теперішніх «мас», неокомуністи, як ні в чому не бувало, розпочали передвиборчу агітацію. Головною «фішкою» її є слоган «Вернём страну народу!». Так і хочеться запитати: «А навіщо ви її, взагалі, брали»? Однак, виникає ряд інших суттєвих запитань до цієї політичної сили. Тож напередодні майбутніх парламентських виборів дозвольте поцікавитися:
     По-перше, враховуючи ваші методи в державотворенні, це що, знову десь влупить «Аврора» і п’яні матроси візьмуть владу, знову виріжете п’ять тисяч мирного українського населення в Києві, як у 1918 році після бою під Крутами, чи на цей раз більше?
     По-друге, за звичкою знову почнете «разрушать всё до основанья» і тільки потім будувати? Тоді як будете експропрійовувати експропрійоване у самих себе і своїх найближчих соратників-олігархів по нинішній парламентській більшості ?
     По-третє, як разом з країною збираєтесь повертати безвинно репресованих, замордованих, закатованих, замучених, розстріляних і померлих з голоду за час вашого перебування при владі найбільш свідомих і працелюбних верств населення: робітників, селян, інженерів, вчителів, лікарів, військових, митців, духовенства, які мали свою, відмінну від вашої, точку зору, чи повернете, натомість, оновлені тюрми, табори смерті, катівні, та нові, більш вишукані репресії проти інакомислячих з «трійками» оперуповноважених чинити розправу?
     По-четверте, з якими режимами, аналогічними нацистському, чи терористичними організаціями, на цей раз підписуватимете нові пакти про черговий поділ світу і сфер впливу і чи проводитимете за звичкою спільні паради з нагоди вторгнень у чужі країни, як це було в Бресті 22 вересня 1939 року?
     І наостанок, країну якого року ви збираєтесь повертати? Якщо навіть 80-х років минулого століття, коли замість урочисто обіцяного комунізму настало повне фіаско вашого керування з розрухою в економіці, суцільним дефіцитом найнеобхідніших товарів і послуг, порожніми полицями магазинів і талонами-купонами на товари першої необхідності при мільйонних статках кожного, то я такої країни не хочу. Не хочу стояти в чергах за милом, чомусь не хочу здавати лікарські трави чи макулатуру в обмін на пристойні штани, не хочу з пачкою масла купляти в навантаження гнилого оселедця, на «Жигуля» чи «Москвича» не хочу десятиліттями стояти в черзі, не хочу виходити на ленінський суботник на Паску. Гарматним м’ясом і окупантом на чужих теренах задля ваших амбіцій теж не хочу слугувати. Про більш ранню країну і мови бути не може – не хочу аби моє майно , яке воно не є, знову було колективізоване, а я при цьому пух з голоду, або трясся у заледенілій теплушці до білих ведмедів за непокору. Словом, багато чого не хочу. А найбільше – перекручення нашої історії, апогею вашої підлості, коли свої власні військові злочини та злочини проти людства приписуєте борцям за волю і незалежність України.
     У дискусіях з опонентами-прихильними «совкового» періоду нашої історії я завжди визнаю, що безумовно, не лише у чорні тони була забарвлена та наша історія, були і світлі відтінки, проте вихваляння здобутків СРСР нагадує захоплення архітектурою якоїсь певної грандіозної будівлі: ах, які гарні й міцні стіни, ах, як майстерно оздоблені, ах, який високий шпиль, а колони які величні і як гарно гармоніюють з загальним архітектурним ансамблем, а сходи які зручні, і вікна які світлі і які просторі кімнати! Все це так, тільки основа, фундамент - на кістках людських змурований, на крові й сльозах замішаний, прокльонами ослаблений. І якщо зовні високий шпиль і світлі кімнати, то в підвалі - каземати невільницьких камер. Тому і розсипалась та будівля, канула безславно в Лету та країна, яку хочуть нав’язати (не будемо кривити душею, не народу, а «масам») комуністи. Інших пристойних будов та архітектурних ансамблів, зведених на добротному й міцному національному фундаменті ми і не бачили, бо були оточені від навколишнього світу пресловутою «залізною завісою», де навіть слово таке «націоналізм», піддавалось комуністичній анафемі й каралося смертю.
     Тож не заважайте, пани-товариші, вибудовувати нам власні національні підвалини своєї власної країни. Без чужинської облудної ідеології та кремлівських виконробів.
     
     Андрій ЩУРИК м.Славута
     


Розміщено:
Андрій ЩУРИК, м.Славута  
+380677081082   a.khmariv@gmail.com


  коментарі: 14

Андрій ЩУРИК : Прошу, запеклі друзі. Починайте лити під різними ніками ваші помиї на мою голову, тільки, глядіть, самі в них не втопіться. Бог вам суддя.  (написано 05.08.2012 в 20:29 з адреси:  136-145-124-91.pool.ukrtel.net)
гордеев : а як оставив на посаді бувшого патійного працівника б.семенюка а сам бувший партійний вдае з себе патріота.скотина він продажна  (написано 05.08.2012 в 21:00 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
Volya : Cтаття написана правильно і все що викладено також мало а дещо і має місце зараз - і з комментарем гордєєва погоджуюсь- тому що потрібна повна люстрація - у нас в Славуті -вона взагалі не проводилась - а треба булоб ой як треба. Але - шановні - давайте вже накінець все-таки якось ближче до тих як ви пишете "маси" тобто до нас - до славутчан- треба щось робити вже зараз декого треба на чисту воду а деякі вже почали повним ходом зомбувати славутчан перед виборами- ось на що потрібно реагувати і не тільки на клавішах щоб не допустити того що написано вище - а воно вже повертається і навіть швидше чим вам здається.  (написано 05.08.2012 в 23:56 з адреси:  32-30-132-95.pool.ukrtel.net)
гордеев : бувши нач.газконтори був в партіі регіонів а як йому бют запропонував підтримку на виборах мера швиденько перебіг в бют.де гарантія що він і надалі не буде бігати заради вигоди по партіям.тушка місцевого розливу.  (написано 06.08.2012 в 06:36 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : Шановний пане Гордеєв! Мер не бігає , а плаває або на конику їздить.  (написано 06.08.2012 в 07:57 з адреси:  188-15-132-95.pool.ukrtel.net)
Volya : Може у цьому і полягає те що він знаходиться у кріслі якби не ця здатність перебігати з партії в партію- причому - протилежних поглядів та позицій - ну це всеодно що під час війни - він перейшов з радянської армії до німецької а потім -навпаки- така поведінка дуже багато про що говорить та наштовхує на певні висновки- де впевненість що він і в подальшому не буде так поводитись.   (написано 06.08.2012 в 10:27 з адреси:  32-30-132-95.pool.ukrtel.net)
Valodya : Мер ніколи невходив в ПР, а перед виборами з його рейтингом це вони всі за ним бігали, і він вибрав на той момент краще, із запропонованого!!!  (написано 06.08.2012 в 10:56 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
гордеев : ти шо тупиш.ти володя похожий на молодого на весіллі коли невесту всі гості поімелі а він думае що вона целка.він ще коли працював в нетішені був в пр.коли його звідти за крадіжки вигнали то він з пр вийшов і в славуту прийшов голий босий і безволосий.на дурних славутчанах і піднявся.скоро вони його опустять.  (написано 06.08.2012 в 14:12 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
Valodya : А це не той гордеев що був в ОУН, а потім за копійки продався ПРедунам, і строчить як навчили, бо мозок неможе сформувати власної думки?! Йди на РОБОТУ!!!  (написано 06.08.2012 в 16:18 з адреси:  94-153-30-49-slvt.broadband.kyivstar.net)
гордеев : ти лох.в мене пенсія 8400.сам йди носити затички юльці.і памперси у.я був в оун але коли побачив хто там е то пішов в пр.  (написано 06.08.2012 в 21:29 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)
Українець : От «подобаються» мені наші писаки-коментатори! Замість того щоб обговорювати цікаву тему - вони знову з’ясовують стосунки між собою. Агов, шановні - стаття не про голову міста. Хто цікавиться автобіографією В.Б.С.- вона цілком доступна в Інтернеті. Пропоную всім розумним людям просто ігнорувати зазомбованих неадекватів. Пропоную Адміну видаляти кожне хамло, яке дозволить собі образити іншу людину.  (написано 07.08.2012 в 08:48 з адреси:  178.213.174.61)
гордеев : ага.автобіографія до дупи.він там написав так як йому вигідно.партійний вождь юлька писала що бідна як церковна миш.ющ не дарма казав що вона бомж.грошей у неі як і в а на уккраіні не мае.вони всі за кордоном.а украінець дуже розумний якщо ведется на цю ху..ю  (написано 07.08.2012 в 18:54 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік