Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 02.08.2012 ЗІБРАТИ І ЗБЕРЕГТИ ВИРОЩЕНЕ

Впродовж жнивного періоду інспекторами з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки здійснюються рейдові перевірки з метою контролю за станом пожежної безпеки в місцях збирання, переробки та зберігання врожаю.
     Так, 28 та 29 липня п.р. рейдова група Славутського райвідділу управління Держтехноген- безпеки та управління агропромислового розвитку на чолі із заступником голови РДА переві- рила хід жнивної компанії на території району.
      Керівники господарств, спеціалісти, механізатори, агрономи та всі задіяні на жнивах працівники, на момент приїзду знаходилися на полях. Об’єднані єди- ною турботою швидко і якісно зібрати урожай, вони хвилювалися за те, щоб не підвела погода, бо, незважаючи на спеку, місцями ідуть короткочасні дощі, які збивають темп роботи на по-лях і вносять корективи у плани хліборобів. До всього іншого хлібороби добре підготувалися.
     Переконалися члени рейдової бригади і в тому, що в господарствах справді проводиться знач-на робота задля забезпечення та дотримання протипожежних вимог під час жнив. Зернозбиральна техніка, хоч і не в повному обсязі, але забезпечена первинними засобами пожежогасіння, на полях знаходилися пристосована техніка для пожежогасіння і трактори з плугами, які хлібороби можуть швидко використати за необхідності, корпуси комбайнів оснащені зазем- лювальним металевим ланцюгом, що торкається землі, задіяні на полях працівники пройшли інструктаж.
     Але от хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових і торфових масивів, автомобільних шляхів і залізниць не скрізь були обкошені та оборані смугою, ширина якої має становити не менше 4 метрів.
     Під час даного рейду з усіма працівниками, задіяними на збиранні ранніх зернових, проведено інструктажі з питань по- жежної безпеки. Суб’єктам господарювання, орендарям, фермерам було наголошено на без- умовному дотриманні правил пожежної безпеки, у тому числі, на категоричній забороні спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях як під час зернозбиральної кампанії, так і після її завершення.
     Зберегти зерно – загальнодержавна й відповідальна спра-ва! Тож і ставлення до неї має бути відповідне. Адже в кінцевому результаті від усіх нас залежить, чи увінчається напруже- на праця людей запашною паляницею на столі.
     Д. СТОЛЯР, старший інспектор.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік