Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 02.08.2012  ДІАБЕТ. ЧИ МОЖНА ЙОГО ВИЛІКУВАТИ?

Цю небезпечну хворобу провокує сукупність порушень обміну речовин, які призводять до того, що організм стає нездатним підтримувати нормальний рівень глюкози в крові. Цукровий діабет нині вже не є суто медичним аспектом - це соціальна, економічна проблема, а ще єдине неінфекційне захворювання, визнане епідемією XXI століття.
     Всього із цукровим діабетом на Славутчині зареєстровано (на 01. 07.2012р.) 2290 пацієнтів, зокрема 10 дітей. З кожним роком кількість цих хворих збільшується. У людини, котра живе в звичному ритмі, запідозрити хворобу можна, якщо вона помічає, що почала пити набагато більше рідини, ніж це було раніше. При цьому, природно, почастішали візити в туалет, що не припиняються навіть уночі. Звертає на себе увагу слабкість, стомлюваність,111 втрата інтересу до того, що відбувається навколо. З'являється сверблячка шкіри, статевих органів, порушення зору.
     На початку першого типу захворювання цукровим діабетом людина втрачає у вазі до 5-10кг, а іноді й більше. Разом із тим, у хворих цукровим діабетом другого типу захворювання найчастіше спливає без- або малосимптомно: це вимагає активного виявлення діабету в тих категорій грромадян, котрі ма-ють фактори ризику розвитку даної хвороби (наприклад, ожиріння, цукровий діабет у родичів та ін.).
     Дуже важливим питанням тут виступає діагностика, адже діагноз «цукровий діабет» часто веде до зміни звичного способу життя, роботи, занять спортом і улюбленими справами, а також потребує постійного самоконтролю, лікарської терапії. Причому, встановити діабет і визначити його тип буває часом так само важко, як і зняти підозру в його наявності. Найбільш інформативним у цих питаннях є визначення рівня глюкози в крові: капілярній (тій, що беруть із пальця) і венозній.
     Найуживаніше запитання, яке цікавить хворих відразу після встановлення діагнозу діабету: «Чи можна його вилікувати?» Відповідь, на жаль, негативна. Тільки при ранньому виявленні захворювання - на стадії порушення толерантності до глюкози (коли її рівень натще коливається в межах 5,6-6,9 ммоль/л) - дійсно, його можна зупинити. Цукровий діабет - це хронічне захворювання, яке треба лікувати протягом всього життя, ні на день не забуваючи, що воно може призвести до порушень зору, функції нирок та ніг. Тому досить важливо діагностувати його вчасно, а, діагностувавши, проводити кваліфіковане лікування.
     Отже, якщо невтішний діагноз все ж поставлений, необхідно відразу приступати до лікування і контролю захворювання, тому що ці два поняття є нерозривним комплексом заходів, спрямованих на підтримку вашого організму в нормальному стані. А завжди допоможе порадою у важкій ситуації лікар-спеціаліст.
     Світлана КУЗМІНЧУК,
     лікар-ендокринолог.
     


  коментарі: 1

свобода : поки в таких лікарів не будуть чисті руки діабет не подолають  (написано 03.08.2012 в 15:03 з адреси:  176-8-15-215-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік